To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Gdzie dalej???

nataliaa - 2008-02-19, 12:51
Temat postu: Gdzie dalej???
skonczyłam trzy stopnie masazu kursami... chcialabym wiedziec wiecej isc w tym kierunku albo przynajmniej podobnym niestety jestem z malego miasta gdzie nic takiego nie ma na kursy jezdzilam w ubieglym roku do tarnowa teraz koncze studia na zdrowiu publicznym ale co dalej?? znacie jakies fajne szkoly w podkarpackim albo malopolskim?? poradzcie :)
administrator - 2008-02-19, 13:36

Kursy kursami a może tak 2 letnie studium medyczne na kierunki technik masażysta ? A jeśli cię interesuje ta dziedzina to może studia fizjoterapii?

Może tutaj cos znajdziesz :) www.uczelnie.pl a jak nie to www.google.pl i szukamy studium, studiów :)

Pozdrawiam

massagewarsaw - 2008-02-29, 11:08
Temat postu: masaz warszawa
w krynicy zdroju sa kursy weekendowe prowadzone przez Leszka Gize. Niestety na kursy specjalistyczne trzeba dojechac, nie odbywaja sie czesto i tylko gdzieniegdzie. Rowniez sa prowadzone kursy w dlugie weekendy np wielkanoc, majowka, boze cialo czy kursy wakacyjne - jest wtedy sens wybrac sie na drugi kraniec polski.

wydaje sie, ze jesli masz juz sporo nauki formalnej, to powinnas zaczac wprowadzac swoje umiejetnosci w zycie, zaczac wykonywac zabiegi i stopniowo doksztalcac sie w nowych technikach.

nataliaa - 2008-03-03, 12:33

masuje czasem znajomych ale ciezko ich namowic na taka przyjemnosc... :( co mnie oczywiscie dziwi bo jak juz sprobuja to chca jeszcze:)) byc moze uda mi sie zrobic kolejne kursy jak narazie mam zastoj bo pisze prace licencjacka i szkola praca pochlaniaja wiekszosc czasu... jesnak o masazu nie zapominam:)) temat pracy jest wlasnie o nim!!! ;d
massagewarsaw - 2008-03-03, 12:52
Temat postu: http://massagelondon.org massage therapy London thai studio
jesli skonczylas juz pare kursow to warto sie reklamowac i liczyc za zabiegi - jesli nie bedziesz praktykowac, to wyjdziesz z wprawy i zapomnisz.

opanowanie nauczonego materialu jest wazne, do ci lepsze podstawy przy nauce kolejnych technik.

nawet piszac prace o masazu moze wpasc ci cos, co chciala bys poznac wiecej i zainspirowac do kursu.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group