To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż ogłoszenia - Rehabilitacja i odnowa biologiczna w domu - Śląsk

Roobin - 2010-10-31, 09:38
Temat postu: Rehabilitacja i odnowa biologiczna w domu - Śląsk
Witam Wszystkich serdecznie,

niedawno postanowiłem, że nie będę pracował dłużej na kogoś, tylko postaram się rozkręcić swoje zaplecze:) zajmuje się rehabilitacją i masażami w warunkach domowych oraz kompleksową odnową biologiczną, którą wplatam w proces usprawniania Pacjentów...wiadomo początki bywają trudne, ale miło było znaleźć to forum, bo to naprawdę fajne wspacie napewno dla wielu osób:) z mojej strony również będę starał się dzielić zdobytą do tej pory wiedzą i doświadczeniem np. z dziedziny sprzętu ortopedycznego i rehabilitacyjnego - byłem przez jakiś czas przedstawicielem medycznym w firmie ze sprzętem rehabilitacyjnym, także jak trafi do Was pacjent z dylematem odnośnie wyboru sprzętu np wózka czy pionizatora statycznego chętnie doradzę na co zwaracać uwagę itp.

z racji takiej, że informatyka nie jest moją najmocniejszą stroną:p strona- www.domowarehabilitacja.republika.pl jest prosta i dopiero raczkuje ale z czasem będę się starał rozbudować:) jak macie jakieś uwagi sugestię to są jak najbardziej mile widziane:]
Pozdrawiam Wszystkich ,a zainteresowanych ofertą zapraszam do kontaktu...

RehaT - 2010-10-31, 11:04

Moj nauczyciel z pracowni masazu zawsze mowil ze przy masazu odchudzajacym zawsze chudnie , nie pacjent ale masazysta:D Stronka wlasnie fajna bo prosta i czytelna dla ludzi ktorzy maja malo wspolnego z internetem...Ceny standardowe... Jedynie czego moge sie przyczepic i co nie jest profesjonalne to ten skrot ''itp'' w ofercie...:)
Roobin - 2010-10-31, 11:56

Dzięki za wskazówki :smile: z tym chudnięciem to święta racja bo po takim masażu człowiek sam wygląda jakby z sauny wyszedł :razz:
RehaT - 2010-10-31, 12:15

skoro tam masz neurologie i kardiologie to zamiast itd lepiej by wygladalo dysfunkcja narzadu ruchu:)
administrator - 2010-10-31, 21:37

Przede wszystkim wyłącz tą muzykę bo bardzo irytujące ;) Całkowicie usuń.

Po drugie polecam adres z domena pl lub inna niż na żadnym darmowym wiem ze to płatne ale bardziej ufne wśród klientów.

Reszta strony fajne przejrzysta jasna mi się podoba.

ps. Jeśli masz ochotę i jeszcze tego nie zrobiłeś to dodaj się do: baza masażystów lub
spis gabinetów masażu

Roobin - 2010-11-02, 08:27

dzięki za odpowiedź , muze faktycznie usunołem - wprowadziłem ją testowo na początku a potem o niej całkowicie zapomniałem , sam nie raz się wkurzam jak mi strony wyskakują z jakimiś nutami :razz: co do katalogu to już się zapisałem :smile:
administrator - 2010-11-02, 11:04

Roobin napisał/a:
dzięki za odpowiedź , muze faktycznie usunołem - wprowadziłem ją testowo na początku a potem o niej całkowicie zapomniałem , sam nie raz się wkurzam jak mi strony wyskakują z jakimiś nutami :razz: co do katalogu to już się zapisałem :smile:

i bardzo dobrze. wpisy potem aktywuje



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group