To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Kurs masażu na Groupon!

BIOMAART Masaż - 2012-01-25, 09:47
Temat postu: Kurs masażu na Groupon!
Oto co znalazłam:
"Kurs masażu leczniczego klasycznego z elementami fizjoterapii od 79 zł w La Madame (do -81%)"
Mnie zjeżyły się włosy! Kurs trwa 4 godziny... Sami zobaczcie - http://www.groupon.pl/dea..._1_0_0_25&a=397

massagewarsaw - 2012-01-25, 10:19
Temat postu: kurs masaz tajski
oferte nabylo juz 43 osoby, wiec szybko rosnie kadra ambitnych masazystow po 4 i 10h kursach, na ktorych uczy sie klasycznego, banki i kamieniami. Przypuszczam, ze wiele z tych osob to kosmetyczki, fryzjerki, wizazystki etc, ktore chca szybki certyfikat.

nigdy do tej pory ten salon kosmetyczny nie prowadzil kursow masazu, a znizka 81% od kursu 4h za 350zl czy 10h za 800zl jest pewnie adekwatna do poziomu zajec.

Anakonda - 2012-01-25, 22:59

Nie wiem o co chodzi w tam tym masażu, ale manikiur masażystki mi się spodobał. Marze o czym¶ takim przez cale życie :wink: :lol:
massagewarsaw - 2012-03-01, 05:44
Temat postu: kurs masaz tajski
to sie rozminelas z powolaniem zawodowym. Gdybys zostala kosmetyczka, to im dluzsze paznokcie, to wiekszy prestiz u klientek. Nie raz masazystka w salonie kosmetycznym odciskala paznokcie na mojej skorze, a po zabiegu dziwila sie, dlaczego nie dostala napiwku.

znam tez masazystke, ktora na koniec masazu uzywa paznokci niczym w chinskim zabiegu gua sha - skrobie nimi skore. Nie robi tego wcale w celu leczniczym, to taki salon masazu dla panow, przy okazji zajmujacy sie kosmetyka i zabiegami dla kobiet

massagewarsaw - 2012-04-29, 06:30
Temat postu: kurs masaz tajski
urodzila sie nowa tradycja w sprzedazy na gruponie (zauwazylem to przy okazji kursow masazu z 76% znizka) - poniewaz nikt nie kupil, to sprzedaz zostala przedluzona o kolejne 3 dni.

to taka technika sprzedazy - "do konca promocji zostaje tylko kilka dni/godzin, kupuj juz teraz bez namyslania sie".

te same szkoly masazu uciekaja sie do coraz nizszych sposobow reklamy, wywyzszajac swe kursy w superlatywach i gnojac konkurencje (nie bede przytaczal, bo niby smieszne, ale przykro sie to czyta), wstawiajac wymyslone opinie uczniow o swoich kursach, obiecujac kilkanascie certyfikatow po kilkudniowym kursie i mamiac zainteresowanych nowym zawodem, pewnym zatrudnieniem i wysokimi zarobkami i jeszcze kilkanascie pustoslowych obietnic, m.in. bonus-niespodzianka.

Anakonda - 2013-04-21, 17:45
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
urodzila sie nowa tradycja w sprzedazy na gruponie (zauwazylem to przy okazji kursow masazu z 76% znizka) - poniewaz nikt nie kupil, to sprzedaz zostala przedluzona o kolejne 3 dni.



76% zniżka?! Wau! Czy opłaca się prowadzić te warsztaty? Ile, w takim razie, zarobie na swojej wiedzę prowadz±cy? Dla mnie to dziwnie i nie ma sensu.

massagewarsaw - 2013-04-23, 17:27
Temat postu: kurs masaz tajski
te 20zl/h (pewnie lekcyjna, a nie godzinowa) kursu masazu, to jest przecietna stawka na kursach poza gruponem, wiec nie jest tak malo, jak po "-81%" mogloby wygladac. Na dodatek jest sie w grupie 43 osobowej i bez elastycznych terminow do wyboru. Po jakims czasie niewykorzystany kupon przepada, grupon nigdy nie zwraca pieniedzy.

Jak pisalem, atrakcja jest certyfikat, a nie nauka. Wspolczesni profesjonalisci sa tak zapracowani, ze wystarcza im kilkugodzinne pogladowki i miedzynarodowy certyfikat na druku.

a gabinet lamadame juz nie istnieje, grupon to rownia pochyla.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group