To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Lic. fizjoterapii a tech. masażysta w Polsce i za granicą ?

sarusq - 2013-04-08, 15:30
Temat postu: Lic. fizjoterapii a tech. masażysta w Polsce i za granicą ?
witam,
jestem obecnie studentką pierwszego roku na kierunki fizjoterapia.
Zamierzałam ukończyć stopień lic. i wyjechać za granicę ale pojawiają się wątpliwości..
nie wiem czy nie lepiej opłacalne będzie zrobienie tech. masażysty..

czy ktoś wie jak sprawa wygląda za granicą ?

kończąc licencjat tak szczerze to chyba nie mam nic.. a chciałabym się bardziej zajmować masażami niż rehabilitacją.

doradzcie proszę co zrobić ? zrezygnować czy ukończyć licencjat a potem jakieś kursy masażu, czy póki jestem jeszcze na 1 roku zacząć technika masażyste ?

jedno jest pewne, wyjeżdżam za granicę w Polsce nie będze pracowała więc proszę nakierujcie mnie jak to wygląda, co mi się bardziej opłaca.

Pozdrawiam :)

Gabi - 2013-04-08, 18:01

Na fizjoterapii masz stosunkowo malo godzin masazu, wiec jesli po szkole chcesz zajac sie masazem a nie fizjoterapia to polecam szkole, ktora umozliwi Ci zdobycie najwazniejszego papierka dla masazysty - dyplomu technika i to w przeciagu 2 a nie 3 lat. Choc najlepszym rozwiazaniem jest nauka na 2 kierunkach ;)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group