To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Pro¶ba o porade w sprawie kursów co drugi weekend

qba.vip - 2008-10-25, 17:41
Temat postu: Pro¶ba o porade w sprawie kursów co drugi weekend
hej.czy wiecie moze cos gdzie w polsce mozna zrobic technika masazu z trybem nauczania TYLKO W CO DRUGI WEEKEND MIESIACA? bo wszedzie gdzie szukam to jest tylkoalbo kazdy weekend miesiaca albo co drugi weekend ale + ktorys dzien tygodnia :/
bede wdzieczny za wszelkie sugestie.

massagewarsaw - 2008-10-26, 09:00
Temat postu: masaz warszawa
czy masz zamiar dojezdzac na drugi kraniec polski i na podroz wydac wiecej pieniedzy i poswiecic wiecej czasu niz na sam kurs?

napisz gdzie jestes - skoncentruj sie na szkolach najblizej zamieszkania. Spytaj w sekretariacie, czy te szkoly nie planuja w przyszlosci interesujacego cie systemu i wciagnij sie na liste zainteresowanych taka nauka. Jesli masz juz wyksztalcenie zawodowe zwiazane z medycyna, masz dlugoletnia praktyke masazu czy jestes VIP, to rozmawiaj z dyrekcja, moze uda sie znalesc alternatywe czy rozwiazanie.

qba.vip - 2008-10-26, 09:22

jesli chodzi o koszty dojazdu to mysle ze nie byloby problemu mam auto na gaz a gdybym musial dojezdzac ok 200km to w ogole byloby super. jestem z wroclawia i z tego co wiem (ale moze sie myle) nie ma we wro zadnej szkoly ktora planuje lub prowadzi taki tryb nauczania. nie mam ani dlugoletniej praktyki w masazu (jedynie kurs I stopnia) ani nie jestem jakims VIPem.
jesli ktos wie gdzie prowadza taki tryb zajec to prosze o info.

administrator - 2008-10-26, 10:52

Cosinus, Żak inne prywatne szkoły teraz utworzyły 2 letnie studium masażu:

www.cosinus.pl
www.zak.edu.pl

massagewarsaw - 2008-10-26, 11:03
Temat postu: masaz warszawa
zak ma technika masazyste tylko w nowym targu i nowym saczu, a cosinus nie ma nawet kursow masazu w tym roku (pewnie kiepsko im szly w poprzednich latach)
administrator - 2008-10-26, 22:26
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
zak ma technika masazyste tylko w nowym targu i nowym saczu, a cosinus nie ma nawet kursow masazu w tym roku (pewnie kiepsko im szly w poprzednich latach)

Faktycznie nie maj±. To pozostaje dojechać do najbliższego miasta gdzie te szkoły maj± uruchomiony kierunek ;)

ps. Może to: http://www.biostudio.pl/oddzial,wroclaw.html



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group