To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jakie macie hobby

Kristy - 2019-04-28, 15:37

Ja bardzo lubię robić zakupy, to jest coś co zawsze mnie relaksuje. Ze swojej strony mogę wam polecić stronę czasnabuty.pl/pol_m_Obuwie-damskie_Kalosze-damskie-105.html , buty ładne, praktyczne i zawsze z dostawą na czas. Warto czasami odkrywać takiego typu strony z sklepami internetowymi :)
Zośkaka - 2019-05-26, 17:40

Ja uwielbiam podróżować. Jak tylko mam wolne to jedziemy gdzieś z mężem na wycieczkę :)
elzbieta435 - 2019-10-21, 21:29

Ja interesuję się numizmatyką
marika34 - 2020-01-14, 14:13

Chodzenie z wykrywaczem metali - nie mam jeszcze swojego wykrywacza ale znam osobę, która chodzi i znalazła do tej pory wiele pamiątek. Zastanawiałam się nad kupieniem sobie takiego wykrywacza, jedyne co mnie odstrasza tutaj to cena bo urządzenie tanie nie jest. https://ostry-sklep.pl/wykrywacz-teknetics-eurotek-pro-11-dd-oslona-sluchawki-31617

Drugie moje hobby to sport. W pracy pracuję w pozycji siedzącej i jak wychodzę do domu to po prostu aż rozpiera mnie energia. W lecie najczęściej uprawiam sporty typowo wytrzymałóściowe takie jak bieganie czy rower.

Zimą natomiast lubię ćwiczyć w domu :)

dorotasja - 2020-02-23, 13:37

Od jakiegoś czasu joga. Mega polecam.
hella - 2020-08-11, 12:53

Mój relaks idealny wieczorem jest wtedy kiedy jestem sama w domu, mogę wziąć długi prysznic i dokładnie się umyć, wypeelingować bez dobijania się innych do łazienki xD Przy okazji nałożyć zioła na włosy i zająć się pielęgnacją twarzy a po wszystkim położyć się z książką i herbatą miętową a po czytaniu, oczywiście w wywietrzonym pokoju, pouczyć się jeszcze przed snem innego języka, alfabetu albo właściwości ziół.
W ostatnim czasie lubię sobie równiez nałozyc balsam na skórę:
https://parenting.pl/krem-na-cellulit-sinial

Pod wpływem kremu Sinial widzę zmniejszenie cellulitu

Marta524 - 2020-10-14, 10:15

Moje hobby to zwierzaki :) a konkretnie moje psiaki, lubie spacerowac z nimi godzinami.
Ostatio zajełam sie tez czystko hobbystycznie tworzeniem własnych posłań do spania, oczywiscie dla psów ;) mozecie je zobaczy i ocenic tutaj pooli.pl/ :)

melska - 2020-12-31, 15:10

Moje hobby to głównie zakupy i słuchanie muzyki. Zakupy robię przez internet, zamawiam kosmetyki i testuję. Muzyki słucham praktycznie cały czas. Ostatnio nawaliły mi słuchawki i kupiłam nowe w sklepie https://bangolufsen.pl/. Muzyka jest dla mnie bardzo ważna, a słuchając jej w tych słuchawkach czuję się jak w niebie.
dorotasja - 2021-06-26, 17:22

Od kilku miesięcy moim hobby stały się zakupy internetowe. Głównie z powodu częstszych rabatów jest to dla mnie korzystniejsza opcja. Ostatnio nawet jedzenie zaczęłam zamawiać przez internet. Prowadzę zdrowy tryb życia i jogurt, sery i jaja zamawiam w sklepie https://zakupyw24h.pl/113-nabial-i-jaja w bardzo dobrej cenie. Cieszę się, że tanio płacę za swoje główne produkty w diecie i na dodatek zostają mi dostarczone. Kupując stacjonarnie niekiedy zdarzało się, że jakiegoś artykułu nie było w sklepie, a teraz nie mam tego problemu.
kia - 2024-03-20, 11:50

Moją pasją jest pisanie - pracuję jako copywriter, prowadzę social media. Uwielbiam gry logiczne, puzzle, wykreślanki, czytanie książek. Na większość z nich nie mam czasu przy 4 małych dzieci, ale uwielbiam też śpiewać, mam konto na ising, rozwijam biznesowe konta na IG i Tik Toku, szkolę się z Canvy, Publishera, poszukuję też kursów związanych z SM, dołączyłam też dziś do tygodniowego maratonu GOIT, przygotowuję się również do rozpoczęcia pisania na wattpadzie i w miarę możliwości, wzięcia się za pisanie dwóch moich książek, na które mam pomysły już od dawna


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group