To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Przygotowanie do masażu

djyahoo - 2009-01-17, 17:26
Temat postu: Przygotowanie do masażu
Mam pytanie chcę iść na masaż, będzie to mój pierwszy raz, więc chce wiedzieć co trzeba zrobić przed zabiegiem. Czy trzeba mieć coś ze sobą olejek ręcznik. Oraz czy można mieć owłosienie na klace piersowej?
massagewarsaw - 2009-01-17, 17:33
Temat postu: Przygotowanie do masażu
nie jedz obfitego posilku na co najmniej 2h przed zabiegiem, wez prysznic.

nic innego

administrator - 2009-01-23, 15:49

1. Nie jeść obfitego posiłku na co najmniej 2h przed zabiegiem.
2. Prysznic.
3. Ręcznik (indywidualna sprawa pacjenta, (masażysta powinien posiadać jedno razowe prześcieradła)
4. Dobre nastawienie ;)

djyahoo - 2009-01-26, 17:33
Temat postu: odp
Ja idę do salonu urody na masaż relaksujący
Adam P - 2009-01-26, 21:19

to jak idziesz do jakiegos salonu urody to chyba nie musisz sie niczym przejmowac :) tylko po prostu isc :) ale faktycznie przyznam ze lubie jak pacjenci sa po jakims prysznicu :) odrazu przyjemniej sie masuje.
administrator - 2009-01-27, 00:27

i ładnie pachnie! ;)
djyahoo - 2009-01-30, 17:46
Temat postu: wpada
Byłem dziś w salonie tam powiedzieli mi, że trzeba się zapisać, na zabieg zapisałem się,ale co mnie zdziwiło to to że mogę mieć tylko masaż kręgosłupa. Ale dlaczego na ich stronie jest więcej zabiegów i na poczcie też je dostałem a na miejscu co innego zostałem.
Truskawa - 2009-01-30, 18:00

Wiesz dlaczego.. dlatego ze jak przyjdziesz a tego co chcesz nie ma to i tak prawdopodobnie zapłacisz za coś innego jeżeli i tak przyszedłeś. Jak już jesteś to wcisną Ci coś innego. To jest najprostszy manewr żeby nakręcić klienta...
Dlaczego jak masz "mega promocje" w sklepach wystawiają super przeceniony sprzęt w ilości kilku sztuk?? Ty przyjeżdżając po niego żeby nie wracać z niczym kupisz coś innego co w gruncie rzeczy wcale nie jest potrzebne....

massagewarsaw - 2009-01-30, 18:07
Temat postu: masaz warszawa
[quote="djyahoo"]tylko masaż kręgosłupa[/quote]
moge sie jeszcze zalozyc, ze nie pracuja tam masazysci, a kosmetyczki.

zanim sie zdecydujesz na zabieg po prostu sluchaj co mowia - i wiej, jak ci pachnie amatorszczyzna. Pieniadze i czas w bloto

djyahoo - 2009-01-30, 18:25
Temat postu: oki
Tak kosmetyczki pracują o oto treść tego e-email

"Jak najbardziej zapraszamy serdecznie. Masaż wykonują kosmetyczki dlatego
nie jest to masaż leczniczy tylko typowo relaksacyjny. Koszt takiego masażu
całego ciała to 70 zł, a tylko kręgosłupa 40 zł."

A dziś to był tylko kręgłosup, i masaż twarzy 45 zł nie wiem z kąd to wyczasneła.

massagewarsaw - 2009-01-30, 18:40
Temat postu: masaz warszawa
uwazaj na sformulowania "typowo relaksacyjny", a nawet "relaksacyjny". Tak samo "masaz calego ciala" (o "masazu kregoslupa" juz wspomnialem). Sa sformulowania dyletanckie, nieprofesjonalne i swiadcza, ze wykonujacy sa amatorami.

Swego czasu spytalem kosmetyczke, gdzie sie uczyla swojego reklamowanego masazu, odpowiedziala, ze tyle miala tych szkolen, ze juz nie pamieta, ale na pewno sie go gdzies uczyla :roll:

Nastepnym razem, jesli jeszcze nie zrezygnowales z ochoty na zabieg, wstaw tresc ich broszury, to mozna wyczaic z kim ma sie do czynienia.

djyahoo - 2009-01-30, 18:45
Temat postu: oki
Mi się wydaje że tam co dzień jest jedna baba, więc może w poniedziałek będzie innna to jej powiem o całośćiowym, zobacze co powie, bo ta dzis mi powiedziała dość sprytnie 40 kręgłosup plus 45 twarz w sumie 85 zł niezle tego nie ma na nigdzie napisane.
Truskawa - 2009-01-30, 19:46

przyjedz do lodzi to Ci zrobię za 60zeta całościowy:)
Ale sprawdź jak sprawa wygląda bo może masz rację. Też ciekawy jestem jak z tego wybrną. Uprzyj się że chcesz jakiś z listy i nie daj się przekonać na inny. Zobaczymy co zrobi:)

djyahoo - 2009-01-30, 23:03
Temat postu: ok
To jest to ze ja tej listy nie widziałem tylko ona. Mi się wydaje ze jej się nie spodobałem to musiała postanowić, że więcej robic nie będzie. Bo się spytała czy pan jest zadowolony tylko tym. Jakby mnie tak sklasifikowała

http://www.livret.org.pl/i1.html

Qi - 2009-01-31, 11:15

Jeżeli zależy Ci na masażu to daj sobie spokój z tą firmą. W Twojej okolicy musi być jakis gabinet masazu z prawdziwego zdarzenia.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group