To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Przygotowanie do masażu

djyahoo - 2009-02-04, 17:55

Masaż był dobry, zapraszały na następny raz, na ich ulotce co mi dały to pisze, że są masaże relaksujące kręgosłupa i całego ciała. Babka mi powiedziała że takie lecznicze linfatyczne masaże to nie robi bo są trudne i nie ma uprawnien.No ale czemu nie chciały relaksycyjnego całego zrobic to nie wiem.
massagewarsaw - 2009-02-13, 19:57
Temat postu: masaz warszawa
jak ci pisalem, nawet jesli te kosmetyczki uzywaja okreslenia "masaz relaksujacy calego ciala", to unikaj go, bo wezma cie za erotomana. W konsekwencji ich amatorskiego jezyka i nieumiejetnosci komunikowania sie, nie zarobily wykonujac 1h czy dluzszego masazu, tylko daly krotki, mniej wartosciowy zabieg - a ty nie miales zabiegu, jakiego sie spodziewales.

obawiajac sie erotomanow, odmawiaja zabiegow rzetelnym klientom - nie mialbys tych nieporozumien, gdybys rozejrzal sie w roznych miejscach, niz wchodzac do pierwszego lepszego gabinetu

djyahoo - 2009-02-14, 16:44
Temat postu: ok
Tak te polskie babskie myślenie, jak się czegoś podejmuje to niech będzie twarda i kosenkwentna. Już wiem że te wszystkie salony urody z reklamami masaże to kicz. Teraz to pujdę już do poważnej firmy w Aqua parku robią doporządku.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group