To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Ginekolog Niepołomice

marika34 - 2023-12-12, 12:33
Temat postu: Ginekolog Niepołomice
Dziewczyny, jakie miałyście zaburzenia i jak długo po tabletce dzień po? U mnie już drugi miesiąc jest totalnie nieregularny okres, pierwszy raz trwał normalnie 4-5dni natomiast w tym miesiącu jeden dzień jakby okres i po tygodniu plamienie. Robilam test i wyszło, że nie jestem w ciąży. Dodatkowo mam co jakiś czas opuchnięte piersi.
Możecie polecić równiez jakiegoś dobrego ginekologa w Niepołomicach?

bonka - 2023-12-12, 14:41

Brałam jakieś 3 miesiące temu, po kilku godzinach od wzięcia tabletki 4 dni wymiotów, ból brzucha i gorączka. Do czasu aż nie dostałam okresu, a spóźniał się 16 dni uderzenia gorąca, do takiego stopnia ze momentalnie byłam cała mokra czy to w ciągu dnia czy w nocy. Teraz mam rozregulowany okres i w sumie ostatni nie dość ze spóźniony to trwał 2 dni i po tygodniu znow dzien plamienia, także stanowczo nigdy więcej.

Oczywiscie dobrze jest to skonsultować z lekarzem. Jeśli szukasz możliwosci zapisania sie na wizytę prywatnie w Niepołomicach, daję namiar na ośrodek zdrowia, w którym mozna zapisać się na taką wizytę: https://rcmskawina.pl/cennik/



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group