To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Program do zaprojektowania kuchnie

hella - 2024-03-06, 12:20
Temat postu: Program do zaprojektowania kuchnie
Czy jest jakiś program w którym mogłabym zaprojektować kuchnię od a do z. Tak aby finalnie rozłożył mi on projekt na części pierwsze i powiedział tyle i tyle takich płyt o takich wymiarach. Chciałabym sama zamówić i zmontować meble. Program może być płatny
marika34 - 2024-03-06, 13:36

W Pro100 możesz wszystko ze szczegółami rozrysować, każdy bok, front, tył, tylko to Ty musisz wiedzieć, jakie dokładnie są wymiary, bo on niczego nie podpowiada, pokazuje ewentualnie kolizje (np. że front powinien być 4-6 mm mniejszy niż obrys, jaki tworzą boki itp). Z tego co widziałam na jednym tutorialu, z programu można generować projekty od razu pod maszyny CNC, więc myślę, że coś mogłoby Ci się przydać. Ten program jest płatny. Wiem też, że jest jakiś kreator na stronie Bluma, gdzie możesz sobie rozpisać szafki z szufladami i on jest chyba bardziej intuicyjny i on jest chyba bezpłatny, ale nie wiem jak dokładne dane z niego dostajesz

Moim zdaniem jednak kuchnia jest tak ważnym pomieszczeniem, ze jej zaprojektowanie warto jest oddasć w ręce projektanta:
https://marengo-architektura.com/oferta-projektanta/

Daję tutaj namiar na doświadczone biuro projektowania wnęrz z Krakowa. Dopytaj się ich o wycenę i terminy.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group