To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Powrót do zawodu

kia - 2024-04-19, 13:51
Temat postu: Powrót do zawodu
Powiedzcie jak wygląda powrót do zawodu po sporej przerwie (10lat) . Stoję przed szansą powrotu do świeżo otwieranej przychodni.jednak martwię się ze moja przerwa jest za dluga jeśli chodzi o przepisy aczkolwiek sama czuje się na siłach jeśli chodzi o wiedzę itp
bonka - 2024-04-19, 14:47

Uprawnienia traci się po 5 latach ale od wejścia w życie ustawy, bo dopiero teraz powstały jakiekolwiek regulacje z tym związane.
Jeżeli teraz wrócisz do zawodu zarejestrujesz się to możesz normalnie pracować.
Ale jeżeli tego nie zrobisz teraz to za 5 lat będziesz musiała przejść szkolenie, tak jakby przypominające, nie jestem pewny ale może będzie się to jeszcze kończyć jakimś testem sprawdzającym, ale mogę się mylić Jeśli planujesz otwarcie włąsnego gabinetu, dobrze jest umożliwić w nim płątności bezgotówkowe: https://polskabezgotowkowa.pl/ Na stronie jest opisane jak wprowadzić do nich terminal.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group