To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Kursy masażu

massagewarsaw - 2011-06-17, 13:11
Temat postu: kurs masaz tajski
ania, jak ci pisalem pare dni temu (zanim admin usunal twoje ogloszenie o platnym modelowaniu w twojej szkole), zebys nie rejestrowala sie po raz dziesiaty na forum, a probowala udzyskac haslo dostepu do profili od swoich bylych pracownikow. Rozumie jasno, ze rotacja, zarowno administracyjna, jak i nauczyczeli, jest znaczna w twojej szkole, ale powinniscie przekazywac sobie hasla dostepu.

rowniez nie jest wiecej dopuszczana na forum kryptoreklama - byla tolerowana w przeszlosci, ale co za duzo, to niezdrowo. Kryptoreklmama, podszywanie sie pod ucznia szkoly (podczas, gdy sie jest pracownikiem szkoly), jest forma dezinformacji, wprowadzania czytelnika w blad. Jesli nadal bedziesz to robic, to usune rowniez wczesniejsze wpisy, wlacznie z liwidacja calych watkow.

zwazywszy postawe administratorow szkoly i poziom merytoryczny kursow w gowork (mialem ostatnio okazje rozmawiac z kompetentna osoba w szkole, ktora odmowila mi podania kwalifikacji i doswiadczenia nauczyciela, zaslaniajac sie tajemnica (!) ), to odradzam jakiekolwiek kursy u was.

jest wiele innych szkol do wyboru, lepiej traktujacych potencjalnych kursantow, majacych wykwalifikowanych i doswiadczonych nauczycieli, lepiej pracujacych organizacyjnie i majacych przy tym nizsze ceny.

rownoczesnie blokuje tobie mozliwosc dalszego pisania na forum - mozesz zwrocic sie do admina o usuniecie ostrzezen. Wlasnie przed kilku minutami zarejestrowalas sie na innym forum masazystow, podajac swoje nazwisko, ale inne, niz na naszym forum.

mayaga - 2011-06-18, 15:29
Temat postu: kurs masaz tajski
przeklenstwo szukam jakiś fajnych kursów masaży, myślałam o refleksologii ale trwa za długo i na chwilę obecną nie dam rady. Teraz poszukuję, kursu masażu gorącymi kamieniami ew Lomi lomi i szukam po niecie heheh i nie wierzę w to co znalazłam, kurs masażu gorącymi kamieniami trwający 8 godzin heheh, z tego co wypisali to teorii jest na tyle. jeśli macie jakieś sprawdzone "placówki" organizujące tego typu kursy to bardzo proszę o informacje.

[massagewarsaw - nie przeklinamy bez powodu, tu forum, nie podworko]

massagewarsaw - 2011-06-18, 15:39
Temat postu: kurs masaz tajski
kamienie widzialem juz od 4h, a mozna tez "korespondencyjnie" przy kupnie sprzetu czy bez kupna.

napisz gdzie mieszkasz, polska duza, kursow duzo

mayaga - 2011-06-18, 16:03
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
kamienie widzialem juz od 4h, a mozna tez "korespondencyjnie" przy kupnie sprzetu czy bez kupna.

napisz gdzie mieszkasz, polska duza, kursow duzo


Ja mieszkam w Tarnowie na południu Polski (małopolska) zależy mi na dobrym, solidnym kursie, na pewno nie 4 ani 8 godzinnym :D

massagewarsaw - 2011-06-18, 16:08
Temat postu: kurs masaz tajski
w polsce nie widzialem dluzszych, niz 1 dzien, czyli cos 8h.

kamienie to nie wyzsza filozofia, ponoc wystarcza 2 dni/~16h. Ktos kiedys wpomnial na innym forum o kursie za $10 000, nie wiem, ile trwal i nie wiem, na ile prawda.

mayaga - 2011-06-18, 16:12

ehhh... no dobra a jakie jeszcze kursy proponujesz zrobić?
massagewarsaw - 2011-06-18, 16:20
Temat postu: kurs masaz tajski
nie proponuje zadnych innych, ktore sam organizuje, a roznych technik i kursow jest setki, do wyboru, do koloru.

lomi tez niektorzy ucza w jeden dzien, inni w kilkadziesiat dni rozlozonych na rok/dwa, zeby byl czas na praktykowanie

mayaga - 2011-06-18, 17:13

a jakie kursy prowadzisz, gdzieś najbliżej mnie? jak czasowo i cenowo?
massagewarsaw - 2011-06-18, 17:25
Temat postu: kurs masaz tajski
info w podpisie, jest tam tez link do watku na forum, rowniez na mojej stronie.

tajski do 30h zegarowych, indonezyjski do 20h, stopy, stemple do 12h.

najblizej do ciebie w kielcach, ale nauczycielka moze dojechac do ciebie do domu, jesli zorganizujesz kurs. Wystarczy 4 osoby, zeby wyszlo tyle samo, co na kursie publicznym. Akurat wczoraj zglosil sie andrzej z tarnowa na tajski, ale dojazd dla niego problemem, ze wzgledu na niemowlaka

mayaga - 2011-06-18, 18:36

czyli jeszcze 2 osoby i kurs można zorganizować na miejscu hmmm, muszę popytać znajomych.
massagewarsaw - 2011-06-18, 18:57
Temat postu: kurs masaz tajski
im wiecej, tym taniej wychodzi na osobe.

potrzeba na podlodze 1-2 m2 na osobe (w zaleznosci od rodzaju masazu), przy malej grupie mozna w gabinecie/domu, jak wieksza, to wynajac/zalatwic.

sierpien-listopad. Pisz @

massagewarsaw - 2011-06-24, 02:06
Temat postu: kurs masaz tajski
Jasli nie wiesz jaki kurs wybrac, to radze omijaj takie, ktore obiecuja gruszki na wierzbie i sa pisane w superlatywach. Ponizej fragmenty ogloszenia z netu:

"Chcesz zwiększyć swoje kwalifikacje, zdobyć nowych klientów, poprawić pozycję swojej firmy na rynku?
AUTORYZOWANE CENTRUM SZKOLENIOWE ZAPRASZA NA KURS MASAŻU ...
2 DNI – cena 1 000 zł
PROMOCJA DLA UCZENNIC – TYLKO 700 ZŁ
Nasza firma jest liderem w zakresie prowadzenia kursów masaży ...

Po zakończeniu szkolenia uczestnicy otrzymują dyplomy, certyfikaty i zaświadczenia na blankietach wzór MEN – III/I, ważne w całym kraju, honorowane przez wszystkie organy nadzoru państwowego oraz dyplomy i certyfikaty unijne.

Zapewniamy wysoki poziom szkoleń, doskonale przygotowaną merytorycznie kadrę szkoleniową oraz porady w zakresie tematycznym danego kursu, nawet po jego zakończeniu. Zajęcia odbywają się w tętniących życiem, w pełni wyposażonych pracowniach. Główny nacisk kładziemy na praktykę, dlatego Nasze kursy w programie posiadają rzadko spotykaną liczbę godzin zajęć praktycznych – aż 80% do 90%!

Po ukończeniu naszych kursów absolwent posiada wiedzę i umiejętności praktyczne przewyższające te, które można zdobyć w dwuletnim studium, jest w pełni przygotowany do samodzielnego wykonywania zawodu oraz do założenia i prowadzenia własnego salonu.

Dzięki nam zdobędziesz profesjonalne przygotowanie do wykonywania masaży ....

Autoryzowane Centrum Szkoleniowe"

Anonymous - 2011-06-29, 22:14
Temat postu: Re: kurs masażu gorącymi kamieniami!
Zielona0 napisał/a:
Witam!
Poszukuję informacji o kursie masażu gorącymi kamieniami. Najlepiej jakby to był Gdańsk lub też poprostu północ Polski. Jak macie jakieś informacje to dajcie znać!

Pozdrawiam


Hej

Jak w Twojej okolicy nie ma tego typu kursów to możesz wybrać się na wakacyjny kurs Akademii Sztuki Masażu MENOS, który odbędzie się niedaleko Ustki. Ja tam się wybieram i z tego co wiem to będzie tam masaż gorącymi kamieniami i masaż ayurveda ciała.

Pozdro

Anonymous - 2011-06-30, 18:39
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
aaa
massagewarsaw - 2011-06-30, 18:54
Temat postu: kurs masaz tajski
MaGDUSIA napisał/a:
Hej
Jak w Twojej okolicy nie ma tego typu kursów to możesz wybrać się na wakacyjny kurs Akademii Sztuki Masażu MENOS, który odbędzie się niedaleko Ustki. Ja tam się wybieram i z tego co wiem to będzie tam masaż gorącymi kamieniami i masaż ayurveda ciała.


Marzenka1976 napisał/a:
Hej
Ja taki kurs skończyłam w Akademii Menos w Katowicach, a dokładniej w ich krakowskim oddziale. Teraz wybieram się na ich wakacyjny kurs masażu koło Ustki. Będzie tam też masaż ayurveda i lomi lomi.

byla juz fala uzytkownikow, absolwentow wspanialej gowork, to teraz z czestotliwoscia dzienna pojawi sie fala kursantow piejacych o letnim kursie w ustce, piszacych zupelnie tym samym stylem i to samo, niemal slowo w slowo, i w dodatku w tym samym watku.

kryptoreklama nie jest na forum tolerowana i jesli moge podzielic sie przemysleniami, to ma efekt odwrotny - odstrasza od nierzetelnych organizatorow, podszywajacych sie pod uczniow. Jest to nabijanie ich w butelke.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group