Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Nauka masażu tajskiego
Autor Wiadomość
anna banaszczyk

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-03-27, 12:27   Nauka masażu tajskiego

Witam wszystkich i proszę o pomoc :) Ostatnio miałam wielka przyjemność korzystania z masazu tajskiego w tajlandii i po powrocie postanowilam ze zacznę się go uczyć. I tu moje pytanie. Czy osoba ktora nigdy nie miala nic wspolnego z nauka masazy moze zapisac sie na kurs i nauczyc sie podstaw. czytalam o tych kursach i brzmia bardzo rozsadnie http://massagethai.info/. Zastanawiam sie tylko czy najpierw musze isc na kurs jakiegos podstawowego klasycznego masazu a potem tajskiego. Prosze o pomoc i z góry dziękuje:)
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-03-27, 12:32   

Na forum jest osoba odpowiedzialna za te kursy wiec na pewno za jakiś czas ci odowie i rozwieje wszelkie niejasności ;)

Ewentualnie kontaktuje się z massagewarsaw.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-03-27, 12:47   Nauka masażu tajskiego

jesli uczysz sie dla siebie, dla przyjemnosci, samorozwoju, dla dawania prostych zabiegow swoim bliskim i znajomym, to nie jest konieczny kurs klasycznego. Natomiast zawsze warto znac teorie masazu, anatomie i fizjologie, zeby przez przypadek nie zaszkodzic i byc bardziej skutecznym - ale tego mozna nauczyc sie samemu, z ksiazek.

natomiast jesli w przyszlosci planujesz wykonywac swe zabiegi publicznie, to zdecydowanie warto isc nawet na krotki kurs masazu klasycznego, zeby miec formalne kwalifikacje potrzebne do pracy i np do otwierania dzialalnosci gospodarczej.

mozesz tez te kursy robic niemal rownoczesnie, choc za duzo materialu w tym samym czasie nie jest dobre, bo trudniej ci bedzie zapamietac i przetrenowac.
 
     
anna banaszczyk

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-03-27, 16:41   

Dziękuje bardzo za odpowiedz troszkę mi się rozjaśniło, cieszę sie ze moge zrobic ten kurs a pozniej kurs klasycznego dlatego ze jestem z koszalina a tu niestety trudno o rozwój:) znalazłam że najblizej jest w kwietniu w gdańsku :) masz racje chyba musze do kogos najlepiej zadzwonic i sie o wszystko wypytac. Może możesz mi podac przykładowe tytuły książek krore moge przestudiować przed rozpoczeciem kursu:) pozdrawiam
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-03-27, 18:03   kurs masaz tajski

tajski byl planowany w koszalinie na maj, ale w jego miejsce indonezyjski i tajski masaz stemplami ziolowymi - sam tajski przelozony czasami na jesien.

nie, nie musisz do nikogo dzwonic - wystarczy, ze napiszesz.

nie, nie musisz czytac - mozesz tez czytac po kursie. O tajskim jest tylko jedna ksiazka po polsku, naklad wyczerpany, wiec tylko w bibliotekach.

a teoria masazu, anatomia i fizjologia w kazdej ksiazce popularnej - rowniez sporo na necie.
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2010-03-27, 22:30   

Co do książki o tajskim to znalazłem pozycję raczej dość świeżą, nie wiem czy o tej była mowa że się skończył nakład. Zamawiam ją więc niedługo powiem czy warto ja kupić:
http://www.kdc.pl/abc-tra...o_p3431103.html
Co do kursów tajskiego proponowanych przez massage to szczerze polecam:)
Sam byłem na kilku i jestem z nich bardzo zadowolony:)
Nie da się jednak ukryć że warto mieć minimum wiedzy z anatomii aby wiedzieć chociaż czego się dotyka w takim masażu:)
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-03-27, 22:45   kurs masaz tajski

dobrze wiedziec, ze kdc zdecydowalo sie na kolejna pozycje. Wlasnie do nich napisalem i jest szansa, ze kupimy ich wieksza ilosc po cenach hurtowych dla uczniow - koszt przesylki z wydawnictwa jednej kopii poczta to 50% wartosci ksiazki.
 
     
anna banaszczyk

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-03-28, 09:52   

Witam Bardzo dziekuje za pomoc i szybkie odpowiedzi Prawda jest ze nie spodziewalam sie iz ktos zainteresuje sie i posluzy mi rada:) Wiadomo jak to jest z poczatkujacymi 100 pytan do:) Włąsnie zamowilam ksiazkę o ktorej mowa powyzej, ja musze poznac teorie zeby jak najlepiej przygotowac sie do kursu i jak najwiecej z niego wyniesc:) Wczoraj znalazlam w koszalinie roczna szkole masazu Co sAdzicie na ten temat czy lepiej isc na kurs czy poczekac i skonczyc szkole tym bardziej jesli moze kiedy bede chciala miec swoja dzialalnosc kiedys kiedys hahahhaha:) Ciesze sie tez ze macie wplanach koszalin na jesien z masazem tajskim zawsze to wygodniej tym bardziej jak sie pracuje:) Z tego co sie zdazylam zorientowac to nauczycielka jest anglojezyczna czy to nie stanowi problemu na kursie jesli ja wladam tym jezykiem tyle o ile:) Pozdrawiam wszystkiech i jeszcze raz dziekuje:)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-03-28, 09:59   kurs masaz tajski

ksiazka nie jest konieczna do odbycia kursu, a kolejnosc kursow jest obojetna.

nauczycielka ma doswiadczenie z gluchymi i gluchoniewidomymi, wiec sobie poradzicie nawet bez jezyka. Z reguly jest tlumacz
 
     
anna banaszczyk

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-03-28, 10:02   

Czy ty nie śpisz nigdy taka szybka odpowiedz :) )) Mam pytanko co do kursu w gdansku sa to cztery dni czy jest tam mozliwosc noclegu i ewentualnie jeki jest koszt
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-03-28, 10:05   kurs masaz tajski

spie w nocy, jest juz kolo poludnia.

nocleg w okolicznym hostelu 60zl w jedynce z prysznicem i sniadaniem, mozliwe ze beda inne panie na ten kurs i wtedy mozna wziac dwojke, taniej wyjdzie
 
     
anna banaszczyk

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-03-28, 10:10   

ups u mnie z czasem na bakier:) choc sama tez w pracy jestem:)))) Powiedz mi moze w szczecinie albo okolicach koszalina sa planowane takie kursy
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-03-28, 10:14   kurs masaz tajski

w szczecinie bylo wiele, byl tez w szczecinku - ale nie planujemy wiecej
 
     
anna banaszczyk

Dołączył: 27 Mar 2010
Posty: 9
Wysłany: 2010-03-28, 10:17   

hymmm podasz mi adres tego w gdansku:) /i z gory przepraszam jak cie mecze:)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-03-28, 11:03   kurs masaz tajski

kurs jest w fundacji "w strone swiatla" na kartuskiej, a hostel pare przystankow stamtad, na tej samej ulicy
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 14
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB