Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Uprawnienia, możliwości
Autor Wiadomość
MarciaXXS

Wiek: 33
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 10
Skąd: Katowice
  Wysłany: 2010-04-20, 07:52   Uprawnienia, możliwości

Witam
Jestem uczennicą dwuletniego studium masażu, obecnie na drugim semestrze.
Ostatnio na zajęciach "zaliczyliśmy" masaż Shantala i wiem, że więcej go "przerabiać" nie będziemy (poza tym ten masaż to "żadna filozofia").

Moje pytanie brzmi: czy nie mając jeszcze tytułu technika mogę zorganizować małą lekcję dla mam w osiedlowym żłobku? Chodzi mi o aspekty prawne, bo reszta zależy od dyrekcji żłobka. Jedynym dokumentem który może potwierdzić moje umiejętności jest indeks.

Moim zdaniem chyba nie ma przeciwwskazań? Studenci różnych kierunków też prowadzą różnorakie zajęcia przed zdobyciem "papierka".

Zaznaczę tylko, że z masażu (teorii i praktyki) zawsze zbieram piątki i chodzi mi tylko o aspekty prawne

Proszę o odpowiedzi
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-04-20, 08:16   kurs masaz tajski

[quote="MarciaXXS"]Witam
Jestem uczennicą dwuletniego studium masażu, obecnie na drugim semestrze.
Ostatnio na zajęciach "zaliczyliśmy" masaż Shantala i wiem, że więcej go "przerabiać" nie będziemy (poza tym ten masaż to "żadna filozofia").

Moje pytanie brzmi: czy nie mając jeszcze tytułu technika mogę zorganizować małą lekcję dla mam w osiedlowym żłobku? Chodzi mi o aspekty prawne, bo reszta zależy od dyrekcji żłobka. Jedynym dokumentem który może potwierdzić moje umiejętności jest indeks.

Moim zdaniem chyba nie ma przeciwwskazań? Studenci różnych kierunków też prowadzą różnorakie zajęcia przed zdobyciem "papierka".

Zaznaczę tylko, że z masażu (teorii i praktyki) zawsze zbieram piątki i chodzi mi tylko o aspekty prawne

Proszę o odpowiedzi[/quote]
nie bardzo rozumie twoje pytanie, w swietle "zaliczenia" i "przerobienia, bo to zadna filozofia" oraz w swietle twojej wypowiedzi w watku Jakość szkoleń, kursow, warsztatow masazu na polskim rynku http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=7049

uprawnien zadnych nie masz (formalnie to nawet do wykonywania masazu klasycznego - piatki czy dziesiatki), mozliwe, ze twoj nauczyciel rowniez ich nie mial (sadzac po jego ocenie masazu shantala), a mozliwosci masz podniebne, jesli tylko znajdziesz mamy zainteresowane oddaniem swoich dzieci w twoje rece.

student piatego roku (kiedy to odbywaja praktyki na wydzialach pedagogicznych) rozni sie jakos od ucznia drugiego semestru szkolu policealnej
 
     
MarciaXXS

Wiek: 33
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 10
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-04-20, 09:26   

Zadałam tylko proste pytanie o aspekty prawne organizowania spotkań a tu od razu wielkie święte oburzenie i ironiczna odpowiedź.

Po pierwsze nikt nie wmówi mi, ze masaż Shantala jest wielce trudnym i skomplikowanym zabiegiem bo w porównaniu z masażem klasycznym to przysłowiowa pestka.

Po drugie żadna mama nie będzie "oddawała dziecka w moje ręce" ponieważ zadaniem masażysty przy tym rodzaju masażu jest TYLKO I WYŁĄCZNIE nauczenie mamy prawidłowego wykonywania tegoż zabiegu.

A poza tym chyba ktoś tu ma zły dzień dzisiaj bo wyżywa się na kim popadnie. Może jakiś trening relaksacyjny? Bo to chyba nie możliwe, żeby na forum dla "profesjonalistów" panował taki brak umiejętności kulturalnego prowadzenia dyskusji.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-04-20, 09:46   kurs masaz tajski

dalem ci odpowiedz na twoje proste pytanie, mozliwe, ze bardziej kompetentni tutaj na forum ci odpowiedza trafniej i zgodnie z twoimi intencjami (tzn ze po "przerobieniu" shantala na paru ostatnich lekcjach masz wystarczajaco wiedzy i doswiadczenia, nie mowiac o uprawnieniach, do jego nauki).

mozliwe tez, ze praktycy i nauczyciele masazu shantala zechca sie wypowiedziec (nie mam o nim bladego pojecia, ale z lektury nie wydaje mi sie, ze jest pestka), co sadza o twoim przypadku.
 
     
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2010-04-20, 15:46   Re: Uprawnienia, możliwości

MarciaXXS napisał/a:
Witam
Moje pytanie brzmi: czy nie mając jeszcze tytułu technika mogę zorganizować małą lekcję dla mam w osiedlowym żłobku? Chodzi mi o aspekty prawne, bo reszta zależy od dyrekcji żłobka. Jedynym dokumentem który może potwierdzić moje umiejętności jest indeks.
Moim zdaniem chyba nie ma przeciwwskazań? Studenci różnych kierunków też prowadzą różnorakie zajęcia przed zdobyciem "papierka".
Zaznaczę tylko, że z masażu (teorii i praktyki) zawsze zbieram piątki i chodzi mi tylko o aspekty prawne
Proszę o odpowiedzi

Proszę uprzejmie: nie, nie możesz. Jestes w tej chwili słuchaczką I roku i formalnie rzecz ujmując nic Ci na razie nie wolno: ani wykonywać jakichkolwiek zabiegów (poza obowiązkowymi praktykami pod nadzorem), ani kogokolwiek czegokolwiek uczyć. A co do masażu Shantala - wprawdzie rzeczywiście jest on prosty, ale uczyć to możesz czuc się kompetentna, jak wykonasz samodzielnie z 50 zabiegów. Tak jak jakiegokolwiek innego.
 
     
MarciaXXS

Wiek: 33
Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 10
Skąd: Katowice
Wysłany: 2010-04-21, 15:07   

o to mi właśnie chodziło. dzięki za konkretną odpowiedź
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB