Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Warszawa masaż gdzie?
Autor Wiadomość
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2017-10-19, 12:35   

Studio Asante ;) Jakieś dwa miesiące temu przyleciała moja najlepsza koleżanka z Uk. Postanowiłyśmy się obie zrelaksować oraz wybrałyśmy sie na masaż całego ciała ( relaksacyjny) w połączeniu z peelingiem. Inna kolezanka poleciła mi studio Asante.

I obie wysżłyśmy bardzo zadowolone. Po pierwsze świetny klimat, przyciemnione swiatła, bardzo ładnie. Pełna prywatność, tak więc nie ma ryzyka,że ktoś nas podejrzy jak się do masażu przygotowujemy.

Sam masaż bajka. Dawno juz nie wyszłam tak odprężona.
https://www.studiosante.p...z-relaksacyjny/
 
     
Linki sponsorowane
ola.1218

Dołączył: 06 Lis 2017
Posty: 2
Wysłany: 2017-11-06, 14:30   Re: Warszawa masaż gdzie?

papapa napisał/a:
Kochani chcialabym zrobic kolezance prezent urodzinowy, jak sie domyslacie prezentem tym ma byc wlasnie masaz :) Czy mozecie mi doradzic gdzie dobrze masuja w warszawie?? A moze znacie dobrego masazyste ktory dojezdza do klienta?? (ta opcja bylaby nawet lepsza) Interesuje mnie masaz relaksacyjny lub czekoladowy. Chcialabym zeby dziewczyna sie zrelaksowala i odprezyla. Czekam na Wasze podpowiedzi.


Ja swojej przyjaciółce na urodziny wykupiłam masaż czekoladowy w samui spa w konstancinie - była zachwycona. Od niedawna regularnie korzystamy z ich pakietów day spa - obydwie jesteśmy zachwycone obsługą i masażami wykonywanymi przez balijki :)
 
     
huberta22 

Dołączyła: 29 Gru 2016
Posty: 20
Wysłany: 2018-02-22, 11:13   

A jeżeli chodzi Wam o taki masaż leczniczy np kręgosłupa to w Rex Medica Sport w Warszawie własnie takie wykonują. Ogólnie sama mam problemy z kręgosłupem ze wzgledu na wykonywaną prace i podnoszenie ciężkich rzeczy, ale po takim masażu człowiek naprawdę czuje się lepiej, od razu czuć różnice.
 
     
michalka

Dołączył: 12 Lut 2018
Posty: 16
Wysłany: 2018-02-26, 13:40   

Chyba dzięki wam już wiem, co kupię swojej przyjaciółce na urodziny :) Ona nigdy nie ma czas na taki relaks. Poczytam jeszcze tylko opinię o polecanych salonach i może uda mi się coś dla niej wybrać. Muszę zwracać uwagę, żeby ten masaż nie zaszkodził jej, bo jakiś czas temu miała niewielki uraz kręgosłupa i jeszcze przez jakiś czas musi na siebie uważać.
 
     
bonka 


Dołączyła: 08 Lis 2017
Posty: 316
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2018-03-02, 07:55   

Szeroką ofertę jeżeli chodzi o różnego typu masaże można także znaleźć w Caelest (przy Chmielnej 30 w Warszawie). Specjalizują się w masażach antycellulitowych, klasycznych, leczniczych kręgosłupa, relaksacyjnych, sportowych czy bańce chińskiej. Krótko mówiąc jest z czego wybierać.
Na stronie jest kontakt: http://caelesti.pl/uslugi/masaze/
 
     
remiii

Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 7
Wysłany: 2018-07-02, 07:44   

Miejsce jest wiele ale przy wyborze polecam:
poczytać sobie opinie na ich temat
porównać sobie ceny poszczególnych miejsc
zobaczyć jak są popularne
oraz jakie doświadczenie i wykształcenie mają masażyści w nich pracujący ( czy nie są to jedynie jakies kursy ale czy jest to poważne i długoletnie wykształcenie, jest to bardzo ważne..)
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2019-08-13, 06:14   

Najlepiej tam gdzie będzie wykonywała masaz osoba wykształcona z doświadczeniem, która będzie miała doświadczenie w tego typu zabiegach. Masaż powinien być dobrany dla konkretnej osoby, szczególnie jeśli ma problemy z kręgosłupem albo inne....

Jeśli mialabym polecić centrum masażu to będzie to Balumed. Pracuje tam wielu doświadczonych fizjoterapeutów.

Ostatnio chodziłam tam na masaże w związku z bólem kręgosłupa i bardzo mi to pomogło. http://balumed.pl/uslugi/.../rehabilitacja/
 
     
magnifax 

Dołączył: 02 Mar 2017
Posty: 13
Skąd: Lublin, Poland
Wysłany: 2020-03-28, 06:52   

Ja polecam w warszawie Ban Thai Spa, masują tam głównie tajowie, choć nie jest tanio
 
     
regis 

Dołączył: 24 Cze 2019
Posty: 47
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2020-10-21, 08:28   

W Warszawie polecam salon masażu Orient masaż. Mozna tam wybrac się na masaż klasyczny, masaż relaksacyjny jak również.... masaż erotyczny. Opcja jest dla osób, które lubią takie doznania.

Można wybrać się również we dwoje ;)

https://orientmasaz.pl/warszawa/
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB