Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoły masażu
Autor Wiadomość
Cr453r

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 7
Skąd: Słupsk
Wysłany: 2010-03-21, 11:26   

http://www.kosmetyczna.eu/
 
     
Linki sponsorowane
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-03-21, 15:16   

Cr453r napisał/a:
http://www.kosmetyczna.eu/

A to nie znam myślałem ze inna ;)
 
     
bartekt1 

Wiek: 40
Dołączył: 02 Kwi 2010
Posty: 1
Skąd: Lublin
Wysłany: 2010-04-02, 10:00   

Witam,

Poszukuje szkoły umożliwiającej uzyskanie tytułu technika masażysty.
Niestety ze względu na obecnie wykonywaną prace jestem ograniczony tylko do kształcenia zaocznego. Czy możecie mi polecić szkoły które kształcą w takim trybie i znajdują się na terenie województwa lubelskiego, mazowieckiego lub podkarpackiego.

Pozdrawiam
 
     
haram

Dołączył: 31 Mar 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-04-06, 20:31   

Witam !
Czy mógłby ktoś wypowiedzieć się na temat studium medycznym o specjalności technik masażysta w Białej Podlaskiej ? Ewentualnie studium medycznego Liebharta w Lublinie ?
Dodam że najbardziej pasuję mi Biała ze względu na to że mógłbym ukończyć w międzyczasie studia magisterskie na drugim kierunku.
Pozdrawiam !
 
     
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2010-04-12, 15:25   

Witam

Pytanko:)
Wie ktoś coś na temat tej szkoły sp1oz Białystok http://www.sp1oz.wrotapodlasia.pl

Jest to darmowa szkoła publiczna, może ktoś ja ukończył i może co nie co o niej powiedzieć.

Pozdrawiam i czekam na podpowiedzi:)
 
     
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2010-04-12, 19:29   

Znam, porządna szkoła z dobrymi wynikami.
 
     
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
  Wysłany: 2010-04-14, 15:16   

Wielkie dzięki Dino.
Tw. wybrałem z ponad 10 szkół ostatecznie dwie które najbardziej mnie interesują. Pierwsza to rzecz jasna podana wyżej (Białystok)
A druga to Centrum Kształcenia Plejada z siedzibą w Gdańsku http://www.eck.com.pl/sites/menu/27.xhtml Może jeszcze ktoś mi coś powiedzieć o tej Plejadzie :) choć jest płatna (160zł) to jest w niej system wieczorowy którego szukam.

Na sam koniec może jakiś profesjonalista(ka) mogła by mi doradzić do której z tych dwóch szkół złożyć dokumenty :)

Wielkie dzięki za podpowiedzi jeżeli takie będą:)
Pozdrawiam
 
     
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2010-04-14, 15:33   

Znam i tę szkołę, jest bardzo dobra, teraz w sesji zimowej mieli 100% zdawalności. A uczą tylko w systemie wieczorowym. Bardzo ambitny nauczyciel organizuje im także wciąż dodatkowe kursy, warsztaty itp. Polecam.
 
     
Rayan 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 53
Wysłany: 2010-04-20, 18:16   

Witam,
Czy posiadacie może informacje na temat istnienia: szkół masażu albo studium masażu 2 letniego (technik masażysta) w Łodzi lub w Kielcach? Może moglibyście jakieś polecić? Jeśli tak to prosiłbym o jakieś dane..
Co prawda szukałem trochę w internecie, lecz może Wy macie jakieś inne źródła..?
Dziękuje z góry i proszę o wyrozumiałość :wink:
Pozdrawiam

[ Dodano: 2010-04-27, 12:12 ]
...chciałbym zapytać, jakie macie zdanie na temat Akademii Zdrowia o/Kielce lub Łódź.. --> Technik masażysta, chodzi o 2 letnie studium...? Warto?
 
     
okruszka 

Wiek: 35
Dołączyła: 12 Maj 2010
Posty: 1
Wysłany: 2010-05-12, 18:00   

adamm zapisałaś się już do szkoły? Ja również się tam wybieram, do Gdańska.
Wiesz coś o godzinach zajęć w szkole wieczorowej? Cena za wpisowe?, jest jakaś wyprawka?
 
     
VioleTTa91 

Wiek: 33
Dołączyła: 18 Maj 2010
Posty: 1
Skąd: Wodzisław Śląski
Wysłany: 2010-05-18, 12:25   

Co myślicie o tej szkole http://www.ustron.zdz.pl/ ??
Uczył się w niej ktoś, albo zna kogoś??

A może znacie i możecie polecić szkoły w których można uczyć się zaocznie??
 
 
     
rolleks 

Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-06-07, 11:37   

witam.Od września br roku chcę podjąć się nauki zawodu technika masażysty w Starogardzie Gd.(Wojewódzki Zespół Szkół Policealnych w Starogardzie Gd.)
lecz o szkole mało mi wiadomo.Jakies opinie na temat szkoły?Ze względu na pracę będę uczył się w trybie wieczorowym.Czy po tej szkole będę obeznany w temacie?Rozumiem,że praktyka jest najważniejsza ale czy to dobry start?? :roll:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-06-07, 13:31   kurs masaz tajski

oczywiscie, ze technik to porzadna nauka - tryb wieczorowy jest trudniejszy od dziennego, ale nie masz wyboru. Nie masz tez wyboru innych szkol, jesli nie chcesz dojezdzac do innego miasta.

jesli nie chcesz czekac na egzamin zawodowy i dyplom technika, to w miedzyczasie mozesz robic specjalistyczne kursy praktyczne i juz zaczac budowac baze klientow i miec dodatkowe zrodlo dochodu.
 
     
rolleks 

Dołączył: 06 Cze 2010
Posty: 4
Wysłany: 2010-06-08, 11:10   

ile kosztują takie kursy specjalistyczne?organizowane są w weekendy?nie wiem czy mnie stać i czy poza szkołą wieczorową i obecną pracą znajdę jeszcze czas na kurs.no ale jak się chce to można-podobno. zależy mi na jak najlepszym zapoznaniu się z różnymi technikami masażu,będę wdzięczny za każdą dobrą radę
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-06-08, 11:24   kurs masaz tajski

kursy specjalistyczne, to od 200zl/dzien. Jest to stosunkowo sporo, ale sa skierowane glownie do profesjonalistow, ktorzy juz wiedza, czego chca sie uczyc.

robisz je, kiedy chcesz, w czasie czy juz po technikum, daja ci unikalne terapie, ktorych nie ma w programach szkolnych i wyrozniaja cie sposrod innych uczniow.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB