Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy masażu
Autor Wiadomość
HarOmega 

Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-23, 13:14   

Czyli co tu wybrac co jest godne polecenia ? prosze o jakas rade
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-23, 13:17   kurs masaz tajski

w krakowie jest z 10 szkol masazu, jestes na miejscu, wiec najlatwiej jest ci sie zorientowac, kto co oferuje.

wybieraj ten kurs, ktory nie probuje cie wpuscic w maliny przez nierzetelna (wyolbrzymiona) informacje. Zacznij od wykreslenia wszystkich, ktorzy nazywaja swe kursy "zawodowymi". Dalej bedzie z gorki
 
     
HarOmega 

Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-23, 13:21   

Wychodzi na to zeby obrac kiedunek dluzszy niz 3 miesiace i nie kurs a moze lepiej szkolenie chociaz braklo mi slowa na to w tym momencie :P
 
     
damian90 

Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-06-27, 22:05   

Witam wszystkich bardzo serdecznie:)takie miłe przywitanie jako że to mój pierwszy post.

Ale do rzeczy...zastanawiałem się by w trakcie studiów na kier. odnowy biologicznej zacząć robić kurs masażu I stopnia w weekendy...lecz gdy szukam jakiś sensownych szkół w moim regionie to wiadomo żak,profesja i tego typu wynalazki przodują....zatem mam pytanie czy wie ktoś może o jakiejś konkretnej i poważnej szkole w moim regionie,która mógłby polecić z ręką na sercu...a jeśli nic się nie znajdzie to może coś z Krakowa polecicie??

Pozdrawiam
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-27, 22:20   kurs masaz tajski

pewnie na studiach bedziesz miec troche klasyka, wiec mozesz probowac liznac czegos innego dla odmiany.

nie podajesz regionu (pewnie malopolska), w krakowie jest duzo szkol. Zak, profesja maja wiele oddzialow, wiec nie bedziesz musial dojezdzac za daleko. Stare szkoly maja wysoki, wyrownany poziom. Nowopowstale to ryzyko, jak sie trafi.

jest wiee pytan o kursy, ale niewiele rekomendacji z pierwszej reki (oprocz samopromocji/kryptoreklamy)
 
     
damian90 

Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-06-28, 09:01   

Rzeczywiście zapomniałem napisać regionu,ale dobrze napisałeś jest to Małopolska.

Co do mojego postu wcześniej pisałem iż są szkoły roczne typu Żak,Profesja...ale uważacie ze dyplom po takiej szkole jest podobnej wartości co np z jakiejś innej stricte zajmującej się masażami i fizjoterapia??
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-28, 09:40   kurs masaz tajski

damian, raczej nie chodzi o papierek, tylko umiejetnosci. Tak, podobne. Rok to calkiem sporo na kurs, bo sa takie od 20-30h, 2-3 weekendy. Certyfikat po kursie, dyplom po egzaminie zawodowym (panstwowym) minimum 2 lata technikum. Dyplom bedziesz miec po skonczonej uczelni.
 
     
damian90 

Wiek: 33
Dołączył: 27 Cze 2012
Posty: 3
Wysłany: 2012-06-29, 18:58   

Ok dzięki wielki za odpowiedzi i wyjaśnienie mniej więcej...jeśli będę szedł do jakiejś szkoły na zaoczne to pewnie od września...wiec jeszcze mam trochę czasu na znalezienie i zastanowienie się co wybrać:)

pozdrawiam
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-10-24, 21:34   kurs masaz tajski

do nauki tajskiego i, jak przypuszczam, pozostalych wymienionych, nie jest potrzebny klasyk, choc, oczywiscie, powinnas go rowniez zrobic na jakims etapie (bo ma anatomie, fizjologie i teorie).

opinie o szkolach, nawet jesli sa stare, sa opiniami, ktore powinnas wziac pod uwage. Jesli tak bylo jakis czas temu, to jest podobnie i teraz.

jestes ograniczona czasowo, kontaktuj sie ze wszystkimi rozsadnymi szkolami, z ktorymi masz szanse skonczenia do kwietnia.

w tym samym czasie, co klasyka, mozesz robic inne kursy, sa one, z reguly, weekendowe.

jesli myslisz o tajskim, to 2-4.11 kampinos k warszawy i mikroskopijna grupa. Kolejny moze byc dopiero wielkanoc, wiec za pozno dla ciebie
  
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-10-25, 05:37   kurs masaz tajski

poniewaz tajski jest listopad, to teraz niewielka szansa na grudzien. Ale pisz, moze cos z tego wyjdzie. Planowany tez w listopadzie szczecin.

inne kursy mozesz robic w czasie klasyka, jak pisalem powyzej. Sama sobie ustalisz tempo i kolejnosc, w zaleznosci od dostepnosci kursow i jak bedziesz sobie radzic z klasykiem (musisz zostawic sobie czas na praktykowanie kazdej z tych technik z innymi uczniami).

wybieraj klasyka, ktory ma okolo 100h zegrowych, z tego okolo polowe teorii. Menosowe 25h (pewnie w dodatku lekcyjnych) to stanowczo za malo.

odpusc sobie relaksacjny, to jest tyko zmodyfikowany klasyk.

z antycelulitowym jest duze pomieszanie, metod autorskich. Duze znaczenie ma jakosc uzytych preparatow.

bierz pod uwage zrobienie jakichs kursow za granica, dla poznania terminologii i do obycia w srodowisku masazystow
 
     
francus

Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 2
  Wysłany: 2013-03-29, 14:56   

Hej,
Jestem tu nowy i licze na wasza wiedze i pomoc ^^
Chce zpisac sie na kurs masazu I i II stopnia i nie wiem ktora szkola jest lepsza. Pierwsza to Animusz (http://www.animusz.pl/index.php?pid=1120) ktory byl tutaj polecany a druga to Kinetic w Gdyni (http://www.kinetic.szkola.pl/2w1). Waszym zdaniem ktory kurs jest lepszy ?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2013-03-29, 17:17   

studium medyczne 2 letnie zaoczne.
 
     
francus

Dołączył: 29 Mar 2013
Posty: 2
  Wysłany: 2013-04-02, 10:03   

Ktory kurs jest lepszy ? Animusz (http://www.animusz.pl/index.php?pid=1090) czy Kinetic (http://www.kinetic.szkola.pl/2w1)
 
     
trecking 

Pomógł: 1 raz
Wiek: 47
Dołączył: 30 Cze 2012
Posty: 85
Wysłany: 2013-04-02, 10:53   

Ten drugi człon w obu przypadkach jest jak najbardziej bezsensowny. Ogromny zakres materiału w 30 godzin..... Nie nauczysz się niczego......

II stopień 30 godz lekcyjnych - w programie masaż leczniczy - segmentarny, masaż kondycyjny, masaż izometryczny, masaż leczniczy w wybranych schorzeniach kręgosłupa i stawów obwodowych
 
     
Aleah 

Wiek: 31
Dołączyła: 01 Mar 2013
Posty: 4
Skąd: Chorzów
Wysłany: 2013-04-02, 14:16   

Witam Witam :)
Właśnie ukończyłam kurs masażu w szkole Heros w Katowicach. Muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Prowadzący mili i przyjaźnie nastawieni, atmosfera bardzo fajna. Ogólnie nie chciało mi się kończyć kursu, gdyż bardzo przyjemnie spędzało mi się na nim czas:)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB