Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy masażu
Autor Wiadomość
olimpia

Dołączył: 28 Sie 2009
Posty: 1
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-08-28, 15:18   Re: masaz warszawa

Witam serdecznie!
Szukam jakiegoś kursu w Łodzi. Półki co dwuletnia szkoła odpada, bo chce najpierw spróbować, czy jest to w ogóle dla mnie. Czy mógłby mi ktoś napisać, co sądzicie o tym kursie?

http://www.erudio.com.pl/...hosomatycznej/0


Pozdrawiam!
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-08-28, 15:42   masaz tajski

nauka w 150 godzin (pewnie lekcyjnych) "trzech stopni" masazu i 7 zupelnie roznych technik, z tego 25h na nauke masazu klasycznego, to troche za malo, zeby liznac podstawy.

taka ilosc godzin to raczej tylko na teorie masazu, anatomie i klasyka.
 
     
Flisu 

Dołączył: 22 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: mAZOWIA
Wysłany: 2009-09-22, 09:31   

Witam,

Jestem w sytuacji gdzie nie moge pozwolić sobie jak narazie na studium, więc musze wybrac kurs.
Jestem z okolic warszawy, co sadzicie o kursie podstawowym w medikon'ie ?

http://www.medikon.com.pl/szkolenia.html

bede wdzięczny za szybką odpowiedz. Jeśli możecie coś innego doradzić tez napiszcie.
niech was bozia w dzieciach wynagrodzi ;)
 
     
staaanek 

Wiek: 35
Dołączył: 24 Wrz 2009
Posty: 1
Skąd: Zielona Góra
Wysłany: 2009-09-24, 17:39   

Jeżeli chodzi o jakieś kursy to poszukuje jakiegoś kursu uzupełniajacego... W tym roku zdałem egzamin państwowy, stąd posiadam tytułu technika... W klasyku czuję się świetnie, ale... zupełnie nie ogarniam masażu relaksacyjnego, limfatycznego czy też segmetarnego... mozna powiedzieć, ze liznąłem tylko teorii, a to stanowczo za mało. Swoją drogą szkoła pozostawia wiele do życzenie, ale o tym raczej już nie warto pisać - za późno... Czy ktos potrafi coś doradzić w sprawie wcześniej wspomnianych "kursów uzupełniających"?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-09-25, 13:37   masaz tajski

masaz relaksacyjny to po prostu duzo praktyki, doswiadczenia i wyczucia - istniejace kursy to jeden weekend czy 25-30h nauki, zaplanowane dla zupelnie poczatkujacych, amatorow i kosmetyczek, wiec bedziesz powtarzac czesc materialu, ktory juz znasz ze szkoly, wlacznie z teoria masazu i wprowadzeniem do anatomii.

drenaz limfatyczny to nawet do 200h nauki, poniewaz jest to kurs bardzo specjalistyczny, to pewnie w Gorzowie go raczej nie ma - raz na jakis czas szpitale, AM czy uczelnie fizjoterapeutow organizuja takie szkolenia.

jesli zamierzasz podjac prace w szpitalu, klinice fizjo, czy nawet w spa - to pracodawca pokieruje cie, jakich technik wymaga, czasami tez dofinansuje czesciowo czy w calosci i da platny urlop. Tak tez najlepiej zdobyc po szkole troche doswiadczenia w pracy i doszkolic sie.
 
     
boroL22

Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: 2009-10-07, 13:31   

Witam przejrzałem to forum jak i inne i wiem, ze ile wpisów tyle opinii ale mam pewien problem.
Jestem lic fizjoterapii i chce zrobić kurs masażu klasycznego,relaksacyjnego,kamieniami lub tajski. Ale nie wiem jaka szkolą i jaki kurs jest naprawdę dobry.
Jeżeli możecie pomoc to będę bardzo wdzięczny.
Kursy najlepiej w Warszawie Lodzi Wrocławiu cena i termin nie maja znaczenia ma być po prostu dobry na którym sie nauczę a nie pojadę na 3 godz dostane książkę i zapłacę ok 500zl i tyle z kursu.
Jeszcze raz z góry dzięki za pomoc.
Pozdrawiam
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-07, 13:45   masaz tajski

dobry kurs klasycznego to minimum 250h (z tego polowa teoria masazu, anatomia, fizjologia), trwa 6 miesiecy. Kamienie to max jeden dzien, czasami tylko polowe.

Wybierz miasto najblizsze miejsca zamieszkania, bo nie bedziesz jechac przez polowe polski na zajecia klasycznego raz czy dwa razy w tygodniu na kilka godzin. Sa tez weekendowe, ale tez taki dojazd na kilkanascie weekendow jest uciazliwy. Ostatnio pojawiaja sie tez kursy stacjonarne, glownie latem.
  
 
     
boroL22

Dołączył: 07 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: Polska
Wysłany: 2009-10-07, 21:23   

No to najbliżej mam do Warszawy jaki kurs albo jaka szkole możecie polecić.
 
     
Marlena 

Dołączyła: 27 Lip 2009
Posty: 69
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 2009-10-15, 13:02   

Dzisiaj w Łodzi o godz. 18 jest spotkanie organizacyjne w sprawie kursów I i II stopnia masażu w sali dydaktycznej Centrum Rehabilitacji, ul. Kraszewskiego 7/9 w Łodzi.
Więcej info na: http://www.fizjoterapia.xt.pl/?q=node/16
 
     
Envy

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-10-15, 14:02   

Marlena napisał/a:
Dzisiaj w Łodzi o godz. 18 jest spotkanie organizacyjne w sprawie kursów I i II stopnia masażu w sali dydaktycznej Centrum Rehabilitacji, ul. Kraszewskiego 7/9 w Łodzi.
Więcej info na: http://www.fizjoterapia.xt.pl/?q=node/16


Kursy kierowane są do studentów i absolwentów wydzialów: lekarskich i fizjoterapii.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-15, 20:00   masaz tajski

[quote="Marlena"] I i II stopnia masażu[/quote]
nie raz mowiono tutaj w tym watku i na forum, np http://forum.e-masaz.pl/v...highlight=#2794 , ze podzial kursu masazu na stopnie jest niczym innym niz marketingiem.

szkoda, ze polskie towarzystwo fizjoterapii akredytuje kursy, ktore wprowadzaja w blad uczniow.
 
     
Marlena 

Dołączyła: 27 Lip 2009
Posty: 69
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 2009-10-15, 20:37   

Envy napisał/a:
Kursy kierowane są do studentów i absolwentów wydzialów: lekarskich i fizjoterapii.

Ja nie mam ukończonej ani fizjoterapii ani nie ukończyłam wydziału lekarskiego (tylko pedagogikę terapeutyczną z rehabilitacją) i za tydzień zaczynam tam kurs II stopień masażu.
 
     
strzelec5-85 

Dołączyła: 23 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: SŁUPSK
Wysłany: 2009-11-29, 10:08   

Witam. Poszukuję informacji na temat terminu kursu masażu kobiet w ciąży i rewitalizacji poporodowej organizowanego w Łodzi.Jeśli ktoś coś wie na ten temat bardzo proszę o informację.
 
     
zmarZluch20

Dołączył: 25 Mar 2008
Posty: 1
Wysłany: 2010-01-21, 13:44   

Witam, pilnie poszukuje informacji na temat organizowanych kursów masażu I stopnia w Radomiu. Gdzie mogę zrobić taki kurs? Będę bardzo wdzięczny za jakiekolwiek informacje. Z góry dziękuje i czekam na odpowiedzi. :mrgreen:
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-02-04, 13:27   

Przy dodawaniu zniżek proszę o edytowanie swojego posta i dopisanie ich tam.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB