To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - kurs masazu w Lublinie

leolew - 2011-09-16, 14:29
Temat postu: kurs masazu w Lublinie
Witam,
z góry mówię, że posiadam licencjat fizjoterapii więc masaż nie jest mi obcy.
Poszukuję jakiegoś kursu, gdzie mógłbym się podszkolić w masażu klasycznym oraz może jakichś dodatkowych (sportowy, segmentarny, relaksacyjny, drenaż etc. - jeszcze się nie zdecydowałem).
Pytanie brzmi czy ktoś zna jakieś szkoły?
Ja znalazłem tylko Medica - co możecie powiedzieć o nich, bo nie mam zamiaru pójść na kurs gdzie wykładowca ma mniej wiedzy na temat masazu niż ja :mrgreen:
Tak jak napisałem jeśli chodzi o klasyk zależy mi głównie tylko żeby się podszkolić, nabrać praktyki ( na studiach trochę kiepsko było z masazem) no i głównie papierek.
Natomiast inne kursy dot. konkretnego rodzaju masazu jestem otwarty, ale nic nie mogę znaleźć w internecie
Ewentualnie jeśli ktoś zna jakieś osoby/organizacje robiące kursy zjazdowe na weekendy to też jestem zainteresowany.

massagewarsaw - 2011-09-16, 15:40
Temat postu: kurs masaz tajski
leolew napisał/a:

Ja znalazłem tylko Medica

po wrzuceniu w google wyszlo mi wiele szkol w lublinie (Biostudio, zak, rehab, akademia zdrowia), zrob to rowniez.

Oprocz tego, jako fizjo, masz rozeznanie, gadaj z kolegami (czesc z nich rowniez szuka), nawet wykladowcami (czesc z nich uczy na tych kursach).

medica to nowa szkola i ma tylko niewiele stylow masazu, zadne z tych, ktore wymieniles. A jako nowa szkola, to poziom moze byc rozny - to, ze ja pierwsza znalazles, nie swiadczy o jej poziomie.

jako fizjo, po co ci "papierek" z klasyka?

leolew - 2011-09-16, 18:18

Zdaje sobie sprawę, że posiadając licencjat mam prawo do wykonywania zawodowo masazu.
Jednak napisałem też, że chciałbym się podszkolić, nabrać wprawy ( bo na studiach był to w mojej ocenie słabo poprowadzony przedmiot..), do tego papierek zawsze robi to lepsze wrażenie w cv, dlatego myślę też o innym kursie masazu.
Niestety edukację fizjoterapii zakończyłem w tamtym roku, kontakty również się pourywały stąd pytam na forum o opinie osób, które być może znają polecają/nie polecają jakiś kurs.
Nie napisałem, że Medica to pro- tylko zadałem pytanie czy ktoś to zna, ale jak zagłębię się w program tych kursów (również tych które Ty znalazłeś) np. wyrwane z kontekstu "...poznanie elementów kinezyterapii i fizykoterapii oraz zastosowanie ćwiczeń oddechowych..." no to myślę sobie po co mi takie coś, trąci to amatorszczyzną, jednym słowem kurs jest dla laików. Ja chciałbym się zapisać na kurs masażu dla dyplomowanych fizjoterapeutów, jeśli ktoś zna osoby które organizują taki kurs w Lublinie uprzejmie proszę o pomoc :wink:
Z tego co jest w googlach ciężko znaleźć coś godnego uwagi, a i opinii też zbyt wiele nie ma.
Stąd zapytam może co możecie polecić w Warszawie? Może Animusz? Może coś innego?

massagewarsaw - 2011-09-16, 18:39
Temat postu: kurs masaz tajski
sprawdz lubelska sekcje ptf, moze oni cos organizuja lub rekomenduja. Moze na uczelni samorzad/kolo naukowe.

jesli mialbys robic poza lublinem, to najlepiej stacjonarny, wiele dni pod rzad, zeby odpadly ci meczace weekendowe dojazdy



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group