To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Kurs czy szkoła masażu?

Jwona - 2011-11-23, 23:20
Temat postu: Kurs czy szkoła masażu?
Witam, zawitałam na tym forum gdyż nie bardzo wiem którędy podążyć teraz w swoim życiu nauki. Nie dawno obroniłam Licencjata Kosmetologii ze specjalizacją masażu. Po ukończeniu studiów 1 stopnia, niestety nie nauczyłam się masażu tak jakbym chciała.<zbyt mało godzin zajęć praktycznych>Zawsze podobał mi się masaż, dlatego chciałabym go połączyć z dotychczasową wiedzą zdobyta na studiach.Teraz myślę co dalej... Na obecną chwile nie stać mnie na studia magisterskie. Zastanawiam się czym chodź trochę je zastąpić. Co myślicie o kursie? Chciałabym pracować w odnowie biologicznej, w rehabilitacji.

Bardzo proszę o konkretne odpowiedzi,jeśli ktoś doradziłby mi jakąś szkole lub kurs warty pochwały byłabym wdzięczna.

Mieszkam w okolicach Krakowa wiem interesują mnie krakowskie szkoły.

massagewarsaw - 2011-11-23, 23:33
Temat postu: kurs masaz tajski
idz na kursy, wybieraj kursy praktyczne (czyli nie wprowadzajace, a dla wykwalifikowanych masazystow).

jesli chcesz w kierunku rehabilitacji, to technik masazu lub fizjo, ale to jest wysilek porownywalny niemal z magisterka.

Jwona - 2011-11-24, 22:42

znasz jakiś kurs warty polecenia? Może podaj mi nazwę szkoły. wiesz chodzi o to żeby być zadowolonym po szkole, żeby czegoś się nauczyć i nie wydać kasę na marno.
a może biomasaż..? <myśli>

massagewarsaw - 2011-11-24, 22:57
Temat postu: kurs masaz tajski
nie jestem krakowianinem, to ty tam sie uczylas przez 3 lata na kierunku zwiazanym z masazem i powinnas sie orientowac.

natomiast mozesz wymienic znane ci szkoly i ktos sie do tego moze ustosunkuje. Rzuc okiem na starsze watki, jest o krakowie w wielu miejscach.

bardzo niewiele szkol masazu robi biomasaz, pewnie nie bez powodu. Sprawdz dyskusje http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?p=3973

Jwona - 2011-11-25, 10:45

ok, dzięki! będę szukać dalej;) pozdrawiam!

[ Dodano: 2011-11-26, 08:54 ]
Bardzo proszę o wypisanie nazw Kursów Masażu, które według was są dobre i opłacalne. Dzięki którym się coś nauczę i znajdę po nich prace. Interesuje mnie bardziej Kraków, ale jeśli byłoby coś Fajnego w Tarnowie, to czemu nie ;)
Pozdrawiam, z góry ładnie dziękuje za pomoc :)

massagewarsaw - 2012-01-15, 19:21
Temat postu: kurs masaz tajski
Jwona napisał/a:


[ Dodano: 2011-11-26, 08:54 ]
Bardzo proszę o wypisanie nazw Kursów Masażu

poniewaz dopisalas druga czesc wypowiedzi po jakims czasie, to niektore osoby mogly ja ominac (watek nie zostal odnowiony) - sama musisz odrobic swa prace domowa i wyszukac kursow, ktore cie interesuja i ich dostepnosc na poludniu polski.

jesli nie chce ci sie szukac na necie, to czytaj watki na forum, moze cos cie zainspiruje. Jest grube dziesiatki roznych technik masazu i jeszcze wiecej kursow/nauczycieli. Bierz pod uwage raczej opinie o kursach pisane przez uczniow, niz reklamy organizatorow.

nie ograniczaj sie tylko do najblizszych miejscowosci, bo zmniejszasz znacznie wybor - dojazd tlk moze zabiera czas, ale nie przekracza kilkudziesieciu zl w dowolne miejsce w polsce.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group