To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Studium masażu czy kosmetyczne?

zakupoholiczka9 - 2012-01-07, 16:01
Temat postu: Studium masażu czy kosmetyczne?
Jak sądzicie co jest lepsze studium masażu czy kosmetyczne?W tym roku czeka mnie matura na początku byłam przekosana do kosmetycznego studium teraz jednak bardziej interesuje mnie masaż.....Jakie szkoły policealne polecacie w Trójmieście/Warszawie/Wrocłąwiu?
Z góry dziękuje za wszytskie odpowiedzi;)

massagewarsaw - 2012-01-10, 10:11
Temat postu: kurs masaz tajski
w innym watku pytalas tylko o masaz, wiec przypuszczam, ze studium kosmetyczne odrzucilas. Niemniej szkoly kosmetyczne rowniez maja w programie teorie i elementy praktyczne masazu, ale zeby porzadnie opanowac material, to powinnas zrobic dodatkowe, pozalekcyjne kursy. Rozne firmy kosmetyczne oferuja nawet krotkie bezplatne kursy, pod katem promocji i sprzedarzy swoich kosmetykow do masazu.

w warszawie najbardziej znane jest studium medyczne nr 2, imienia biernackiego (zdaje sie na czerniakowie).

w sekretariacie/u dyrektora szkoly, powinien by spis wszystkich szkol policealnych ulozony wedlug ich profili (szukaj szkol medycznych z masazem). Moze jest taki spis gdzies na necie, np opublikowany przez ministerstwo lub kuratoria. Najlepiej kontaktowac sie ze wszystkimi i wykluczyc nie spelniajacw twoich kryteriow (np odleglosc od miejsca zamieszkania)

Cyna13 - 2012-04-28, 18:32

Ja sadzę, że najlepiej wybrać studium masażu.
massagewarsaw - 2012-04-28, 18:41
Temat postu: kurs masaz tajski
Cyna13 napisał/a:
Ja sadzę, że najlepiej wybrać studium masażu.

cyna, napisz dlaczego, to bedzie mozna osadzic twoj sad



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group