To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Wyższa Szkoła Rehabilitacji-Wrocław

krzysne - 2008-05-17, 21:21
Temat postu: Wyższa Szkoła Rehabilitacji-Wrocław
Chciałem się spytać czy warto kończyć tego typu szkołę (prywatna). Chodzi mi o to czy po takiej szkole znajdę pracę czy będzie to po prostu stracony czas. Dam przykład że w moim mieście też jest szkoła "wyższa", ale poziom na niej jest taki, że już na praktykach w szpitalu boją się dopuszczać studentów do podopiecznych, a na rozmowach kwalifikacyjnych mówią wprost jak po WWZiP to do widzenia. Jak jest z tą szkołą?
massagewarsaw - 2008-05-17, 21:48
Temat postu: masaz warszawa
nie moge dac ci bezposredniej odpowiedzi, ale poniewaz jest tylko bardzo malo prawdopodobne ze dostaniesz ja tutaj, skieruje cie w inne miejsce na necie, gdzie juz od dawna sa dyskutowane tematy przez studentow i absolwentow wsh wroclaw:

"studiowanie fizjoterapii - inf. i rady"

"WSF Wrocław"

"WSF we Wrocławiu - tak czy nie"

wklej po prostu te cale wyrazenia do googla i wyskoczy ci - jesli masz problem to moge podeslac linki przez pm

krzysne - 2008-05-18, 11:27

Akurat mi chodziło o wyższą rehabilitacji, ale ta wydaje się lepsza, przynajmniej po opiniach. Dziękuję bardzo
dino100 - 2008-05-18, 17:35

Nie ma Wyższej Szkoły Rehabilitacji, to właśnie ta, która chyba miałeś na myśli
krzysne - 2008-05-18, 19:38

Jest tylko w Warszawie. Przepraszam za wprowadzenie błędu na forum


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group