To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - 2letnia szkoła,kierunek technik-masażysta.Śląsk.

anabel_ab - 2013-05-07, 14:57
Temat postu: 2letnia szkoła,kierunek technik-masażysta.Śląsk.
Witam,
W lipcu tego roku kończe licencjat z fizjoterapii na AWF Katowice.Od pażdziernika planuję podjąć nauke na kierunku technik masażysta.W związku z tym chciałabym się dowiedzieć od osoby orientującej się w temacie,czyli od Ciebię,w której szkole/uczelni na śląsku najlepiej podjąć studiowanie owego kierunku? Najbardziej odpowiadałoby mi miasto Częstochowa lub Katowice,ponieważ mam najbliżej.Aha... zależy mi na podjęciu zaocznej edukacji i nie wydaniu fortuny na nią.Choć wiem,że coś za coś,także jeśli studia w dobrej,cenionej szkole troszke drożej mnie wyniosą to trudno.Zapłacę.Marze,by trafić w dobre ręce,wiele sie nauczyc i mieć spore szanse na dostanie sie po danej szkole do pracy w tym kierunku.Wiadomo,że pracodawcy mniej wiecej się orientują po jakiej szkole co kto potrafi.
Przepraszam za tak rozwlekłą wiadomość.;p Z góry dziękuję za odpowiedz :)

zbyszek - 2013-05-08, 20:48

Nie chcę pisać na ogólnym, ale polecam szkołę TEB w Częstochowie, bo mają tryb wieczorowy (zaoczny w szkołach medycznych nie istnieje). A polecam dlatego, że mają bardzo dobrych nauczycieli zawodu i dobra zdawalność dyplomów.
Gabi - 2013-05-09, 10:17

Cytat:
(zaoczny w szkołach medycznych nie istnieje)


Jeszcze rok temu byla taka mozliwosc w profesji, jak jest teraz trzeba sprawdzic :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group