To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Pytanie o szkołę / kurs masażu

kamilrt - 2013-05-13, 19:15
Temat postu: Pytanie o szkołę / kurs masażu
Witam. W czerwcu kończę roczna szkołę/ kurs masażu. Razem jakies 200 godzin praktyki i 130 godzin teorii z Anatomii, etyki , psychologii...
Po tej szkolę mamy otrzymać druk Men i duplom. Na stronie szkoły piszę, ze po niej bedzie mogli pracować w danych zawodach i tak też nam prowadzący zajęcia mówia.
A i masaż jaki mamy to klasyczny i relaksacyjny . W miedzyczasie tez zrobiłem kurs refleksologii stopy 8 godziny.
Czy po takiej szkole/ kursu mam mozliwosc załapania sie gdzieś lub otworzenia własnej firmy?

administrator - 2013-05-13, 19:26

Nic tylko szukać:
Oferty pracy dla masażystów
Praktyki, staże dla masażystów/fizjoterapeutów

No i kształcić się dalej. Może 2 letnia szkoła technik masażysta?

massagewarsaw - 2013-05-14, 06:00
Temat postu: kurs masaz tajski
masz nikla szanse na prace, chociaz masz godzin wiecej, niz przecietny kurs klasycznego. Otwierac dzialalnosc mozna po jednodniowym kursie, w urzedzie nie sprawdzaja wartosci certyfikatu.

umow sie z dyrektorem i nauczycielami, ze jesli w przeciagu 3 miesiecy od ukonczenia kursu nie uda ci sie znalezc pracy, to powinni zwrocic pieniadze, przeprosic, usunac ze strony wprowadzajace w blad info i obiecac nie mamic mlodych cienkimi nawijkami

kamilrt - 2013-05-14, 19:29

Dzieki za info. Wlasnie w czerwcu kończę ten roczny kurs a od wrzesnia zaczynam 2 -letniego technika masazystę :wink:
kamilrt - 2013-07-09, 19:24

A jeszcze mam takie pytanko. Po skonczeniu tego kursu co napsiałem wyzej moge sie starac o jakis Staż w tym zawodzie jesli w miedzyczasie bede technika robił a papiery z tego kursu/ szkoły przedstawię?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group