To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Kurs masażysty z PUP.

darek935 - 2013-10-02, 09:21
Temat postu: Kurs masażysty z PUP.
Witam. jako , że jestem nowy witam wszystkich serdecznie.
Mam kilka pytań odnośnie zdobycia kwalifikacji masażysty mianowicie w tym roku ukonczyłem liceum. Znalazłem kurs masażysty finansowany przez PUP czy po tym kursie bede mógł rozpocząć prace jako masażysta czy muszę konczyć też jakąś szkołe policealną ? W przyszłości o ile bedzie to możliwe chciałbym też założyć swój własny gabinet. Czyli podsumowując czy sam kurs pozwala na prace powiedzmy w spa czy innych instytucjach tego typu ?

massagewarsaw - 2013-10-02, 12:46
Temat postu: kursy masazu tajskiego
idz do szkoly policealnej.

mozesz masowac po kursie, ale biorac pod uwage twoj wiek, kryzys gospodarczy, to twoje szanse na przetrwanie sa nikle.

idz do szkoly policealnej. Po niej bedziesz mogl rowniez ubiegac sie z pup o kursy. Majac technika i kursy, masz szanse na prace.

darek935 - 2013-10-03, 09:47

a ile trwa taka szkoła ? bo słyszałem ,że są rocznę i dwuletnie , którą lepiej wybrać ? a czy bez tej szkoły mozna się starać o te kursy z PUP ?
massagewarsaw - 2013-10-03, 10:16
Temat postu: masaz tajski
idz do technikum 2 lata.

tak, mozesz isc na kursy, ale to niewiele tobie da. Jest swiatowy kryzys kapitalizmu, nie ma pracy

origami - 2014-02-18, 17:54

Kursy narpawdę nie pomogą Ci w znalezniu dobrej pracy, szkoła podyplomowa, jakieś technikum bardziej Ci się przyda
Bodyworker - 2014-05-22, 11:39

Po pierwsze dlaczego kurs ma być płacony, refundowany przez PUP jeśli są państwowe szkoły do tego ukierunkowane? Niezłe nieporozumienie swoją drogą.

Po drugie mam sugestię. Jeśli ktokolwiek ma zamiar wybierać się w tym kierunku nieistotne czy na kursy dłuższe, krótsze czy chce uczyć się w studium medycznym dwuletnim. Niech sam zapyta siebie:
1. Jakie mam wyobrażenie w ogóle o masażu.
2. Co wiem na temat takiej pracy?

Potem proszę bardzo warto się wybrać do profesjonalnego gabinetu na masaż, w ogóle zobaczyć jak to jest. Można też uczestniczyć w różnych warsztatach dla potrzeb własnych, aby tak samo w ogóle mieć jakąkolwiek namiastkę tej profesji.

Warto. Powodzenia w wyborach Piotr.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group