To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Szkoła masażu Gdańsk Plejada

zolza - 2014-01-24, 11:42
Temat postu: Szkoła masażu Gdańsk Plejada
Jestem nowym użytkownikiem forum, tak więc witam się ze wszystkimi serdecznie.
Chciałabym zasięgnąć Waszej porady. Mianowicie planowałam rozpocząć od lutego edukację w gdańskim medyku na kierunku technik masażysta. Niestety w dniu dzisiejszym otrzymałam informację, iż szkoła rezygnuje z rekrutacji na ten kierunek.
Tak więc jestem w kropce.
Z tego co się orientuję, spośród szkół policealnych w Gdańsku najsensowniejsza jest Plejada(która obecnie prowadzi rekrutację).
Niestety nic o tej szkole nie wiem i nie mogę znaleźć w sieci opinii jej absolwentów.
Jeżeli ktoś z Was może wyrazić swoje zdanie na temat powyższej placówki, bądź zna inną wartą polecenia szkołę, będę bardzo wdzięczna za odpowiedź.

fizjo - 2014-01-24, 16:51

Zapisuj się śmiało kończyłem ta szkołę dobre kilka lat temu i wszystko było ok.
zolza - 2014-01-26, 17:31

Dzięki za odpowiedź.
Głównie mam wątpliwości co do sposobu nauczania w niepublicznych placówkach, nie chciałabym rozczarować się podejściem - płacisz dostajesz papier, a w rzeczywistości niewiele umiesz.
Czy mógłbyś powiedzieć jeszcze coś o wykładowcach i zajęciach praktycznych? Na stronie szkoły niestety nie ma żadnych informacji.

fizjo - 2014-01-26, 18:32

Jak ja chodziłem z 5 - 6 lat temu to bardzo kładli nacisk na obecność i praktykę. Wysyłali nas do chyba jak dobrze pakietem trzech szpitali.
massagewarsaw - 2014-01-26, 18:33
Temat postu: Re: Szkoła masażu Gdańsk Plejada
zolza napisał/a:

Z tego co się orientuję, spośród szkół policealnych w Gdańsku najsensowniejsza jest Plejada(która obecnie prowadzi rekrutację).
Niestety nic o tej szkole nie wiem i nie mogę znaleźć w sieci opinii jej absolwentów.
Jeżeli ktoś z Was może wyrazić swoje zdanie na temat powyższej pla

Nie bardzo rozumie Twój dylemat. Najsensowniejsza uwazasz plejade, wiec na jakiejs podstawie doszlas do ten konkluzji.

Nastepnie dostajesz odpowiedz potwierdzajaca twoja opinie i nadal jestes skolowana.

Plejada istnieje w kilkunastu miastach, jest nowa szkola, ale ma juz absolwentow. Poziom nie zalezy od tego, czy jest publiczna czy prywatna, tylko od wyksztalcenia kadry i rzetelnosci w nauczaniu.

To, ze w medyku nie udalo im sie zebrac grupy, moze swiadczyc, ze szkola ma niska renome i stad brak zainteresowania.

Plejada jest bezplatna. Mozesz isc do nich , nastepnie przeniesc sie do innej szkoly, jesli ci nie odpowiada..

Znam technikow masazu po plejadzie w siedlcach, sa zadowoleni z wyboru

fizjo - 2014-01-26, 19:05

Dokładnie. Jak ja chodziłem jeszcze była płatna. A teraz słyszę ze jest bezpłatna to tak jak pisze kolega wyżej nie ma co się zastanawiać
zolza - 2014-01-26, 21:10
Temat postu: Re: Szkoła masażu Gdańsk Plejada
Cytat:
Nie bardzo rozumie Twój dylemat. Najsensowniejsza uwazasz plejade, wiec na jakiejs podstawie doszlas do ten konkluzji.


-Plajadę uważam za najsensowniejszą, gdyż w swojej ofercie mają głównie kierunki związane z promocją zdrowia.


Cytat:
Plejada istnieje w kilkunastu miastach, jest nowa szkola, ale ma juz absolwentow. Poziom nie zalezy od tego, czy jest publiczna czy prywatna, tylko od wyksztalcenia kadry i rzetelnosci w nauczaniu.


- Stąd też moje pytanie o wykładowców oraz o praktyki.

Cytat:
Plejada jest bezplatna. Mozesz isc do nich , nastepnie przeniesc sie do innej szkoly, jesli ci nie odpowiada..


- O dziwo Pani w dziekanacie twierdzi, że edukacja w Plejadzie jest płatna, dokładnie 160 zł miesięcznie.

zbyszek - 2014-01-26, 22:23

Plejadę znam od kilku lat. Wiem, że wysoka zdawalność, sensowne praktyki i doświadczeni wykładowcy. Możesz iść spokojnie. Ale, faktycznie, jest czesne. To "Zak" ma w tym roku w niektórych miastach bezpłatnie. Ale zdawalność o wiele niższa.
P.S. w medyku nie ma zapisów tylko na tryb wieczorowy od II semestru.

zolza - 2014-01-28, 22:13

Cytat:
w medyku nie ma zapisów tylko na tryb wieczorowy od II semestru


Dokładnie na tryb wieczorowy od lutego zamierzałam się zapisać ale tak jak wspominałam, jednak zrezygnowali z naboru.

Sprawdzę Plejadę :)

Fizjo i Zbyszek dziękuję za odpowiedzi :)

fizjo - 2014-01-28, 22:57

zolza napisał/a:
Cytat:
w medyku nie ma zapisów tylko na tryb wieczorowy od II semestru


Dokładnie na tryb wieczorowy od lutego zamierzałam się zapisać ale tak jak wspominałam, jednak zrezygnowali z naboru.

Sprawdzę Plejadę :)

Fizjo i Zbyszek dziękuję za odpowiedzi :)

Powodzenia :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group