To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Szukam sprawdzonych kursów!

Anielka - 2015-01-07, 19:15
Temat postu: Szukam sprawdzonych kursów!
Witam! Chciałam się dowiedzieć, gdzie znajdę sprawdzone kursy, ponieważ marzy mi się własny salon kosmetyczny a do tego potrzeba dobrego doświadczenia w praktyce. Czy wiecie coś więcej na ten temat? Możecie mi coś polecić?
massagewarsaw - 2015-01-07, 19:30

uczylas juz sie w szkole, teraz potrzebne jest ci utrwalenie materialu, praktyka na rodzinie, znajomych. Gdy bedziesz pewna kolejnosci ruchow masowania, to mozesz zaczac oferowac zabiegi publicznie.

na kursach beda zupelnie nowe techniki, idz na nie, gdy juz opanujesz material szkolny.

przed otworzeniem wlasnego gabinetu warto zdobyc doswiadczenie idac na praktyki czy nawet zatrudniajac sie na jakis czas w dobrej firmie

Anielka - 2015-01-08, 12:03

Owszem ale potrzebuję fajnych dobrych kursów które pomogą mi się rozwinąć w tym, nie wiem jednakże gdzie szukać takich kursów i jakie byłyby najlepsze, czy znasz może? Gdzie powinnam się udać?
mmichalska - 2015-02-03, 09:52

Moim zdaniem dodatkowe kursy są niezbędne, żeby móc się rozwinąć.
activspa - 2015-03-05, 12:54

Akademia masażu Karuna, ma bardzo ciekawe i sprawdzone kursy, z tego co widzę w salon kosmetyczny chcesz rozwinąć to typowe zabiegi relaksujące będą dla Ciebie dobre:)
Beata21 - 2015-03-11, 12:27

Cześć, sporo kursów jest w serwisie Medkursy z masażu też dużo i w różnych miastach Polski. Tam zajrzyj. Zależy jaki konkretnie kurs Cię interesuje
Nox85 - 2016-07-14, 19:16

Często na stronach uczelni można znaleźć ciekawe kursy :smile:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group