To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Szkoły masażu

administrator - 2011-06-30, 16:44

Wiek 23 za stara? o mamo przestań tak gadać. Szukaj szkoły 2 letniej najlepiej studium medycznego państwowego dziennego a jak nie możesz to zaocznie jakieś studium 2 letnie. Nie wiem czy Teb maja dwa lata nauki mi się kojarzy ze oni maja roczne szkoły ale mogę się mylić. Ważne żeby organizowały praktyki w szpitalach i zakonczenie szkoły było egzaminem technicznym.
wasniolek - 2011-07-03, 10:13

wiem 23 lata to nie tak dużo ale czuję upływ straconego czasu.. czuje że masaż jest to co chciałabym robić :)
Co myślicie o tej szkole? bede wdzieczna za komentarze i porady :)
http://gloker.edu.pl/medyczne/technikmasazysta w Krakowie :)

a$ka - 2011-09-01, 11:51

Witam! Jestem tu na...od dziś zaczynam zajęcia na kierunku technik masażysta w Wojewódzkim zespole szkół policealnych w Chojnicach. Kierunek dla dorosłych w systemie wieczorowym.
Czy Ktoś z was kończył tę szkołę-moze macie jakieś wskazówki??z góry serdeczne dzięki

massagewarsaw - 2011-09-10, 17:41
Temat postu: kurs masaz tajski
kuj sie laciny, nawet bez znajomosci lokalnego jezyka, bedziesz mogla pracowac w calej europie i w swiecie.

w polsce tez, jak puscisz wiazke po lacinie, to od razu pacjenci szacunku nabiora :wink:

massagewarsaw - 2011-10-04, 09:27
Temat postu: kurs masaz tajski
znalazlem takie ogloszenie:

"Mam zamiar rozpocząć naukę w 2- letniej Policealnej Szkole Zawodowej TUR im. A. i L. Ciołkoszów w Krakowie ul. Dietla 70 na kierunku technik- masażysta. Dotychczasowi chętni wykruszyli się, zostało nas dwóch zdesperowanych. Pani dyrektor jako ostateczny termin kiedy semestr może ruszyć wyznaczyła na połowę października. Minimum to 5 chętnych osób.

W Krakowie są co prawda inne szkoły. Ta jest, obok ul. Królewskiej po prostu najlepsza (praktyki od pierwszego roku w ośrodku rehabilitacyjnym na Modrzewiowej, nie na sucho na szkolnych ławkach ;-)

Jeżeli ktoś jest chętny, zna kogoś, może komuś polecić proszę o pomoc. Inaczej pierwszy rok nie ruszy, może w lutym, nie to za rok....a czas mija. Z góry dziękuję za pomoc.
P.S. Zajęcia pn, wt, śr od 16-20 na Dietla, czwartki od rana praktyka na Modrzewiowej. Po czterech semestrach naprawdę solidna wiedza: http://szkolaturprsocjalkr.strefa.pl/ "

Sabina - 2011-11-25, 14:13
Temat postu: Re: Szkoły masażu
Witam. Mam na imię Sabina. Mam 15 lat ;] chodzę do 3 klasy gimnazjum. Muszę wybrać szkołę. Chce być masażystką. Dobrze się nie uczę mam same 2 i parę tam 3. Trzeba iść do liceum a później do policealnej. Ale ja nie chce iść za bardzo. Czy mogę iść do jakiegoś technikum i później do policealnej? Co muszę zrobić żeby być tą masażystka ? Nie wyobrażam sobie niczego innego robić w życiu...
administrator - 2011-11-25, 18:13
Temat postu: Re: Szkoły masażu
Sabina napisał/a:
Witam. Mam na imię Sabina. Mam 15 lat ;] chodzę do 3 klasy gimnazjum. Muszę wybrać szkołę. Chce być masażystką. Dobrze się nie uczę mam same 2 i parę tam 3. Trzeba iść do liceum a później do policealnej. Ale ja nie chce iść za bardzo. Czy mogę iść do jakiegoś technikum i później do policealnej? Co muszę zrobić żeby być tą masażystka ? Nie wyobrażam sobie niczego innego robić w życiu...

Szkole średnia nie ważne jaka a potem na studium 2 letnie technik masażysta

Sabina - 2011-11-27, 12:25

No a jak nie zdam matury?
administrator - 2011-11-27, 14:01

Sabina napisał/a:
No a jak nie zdam matury?

Egzaminy do szkoły średniej ? Jeśli o to chodzi to zostają kursy 1 i 2 stopnia masażu.

Sabina - 2011-11-27, 16:34

Czyli jak zrobię te kursy to mogę być masażystka ?
administrator - 2011-11-28, 09:50

Sabina napisał/a:
Czyli jak zrobię te kursy to mogę być masażystka ?

Możesz. Tylko pamiętaj jeśli masz szkole i studia zawsze masz lepszy start u pracodawcy.

Rayan - 2011-11-28, 11:31

Witam,

http://www.policealna.net.pl/

jeśli ktoś słyszał, proszę o opinię na temat tej szkoły.

massagewarsaw - 2011-11-28, 12:39
Temat postu: kurs masaz tajski
ryan, pewnie to jedyna szkola w tomaszowie, wiec nie masz wyboru.

jak przypuszczam to mariusz http://forum.e-masaz.pl/p...wprofile&u=3189
wlasnie sie w niej uczy, jesli ci nie odpowie, to pisz do niego bezposrednio. Trudno powiedziec, czy szkola dobra, ale na forum nikt jeszcze nie narzakal, wiec pewnie przecietny poziom.

Rayan - 2011-11-28, 15:31

dzięki za odpowiedź!
pozdrawiam

zakupoholiczka9 - 2012-01-07, 16:44

Szukam jak najlepszego studium masażu w Trójmieście/Warszawie/Wrocławiu mogą być także szkoły prywatne;0 Jakie polecacie?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group