To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Szkoły masażu

zbyszek - 2013-09-13, 22:07

Teoretycznie powinna przygotować, muszą zrealizowac cały program. Mój kolega uczy w tebie, wiem że wszystkie przepisane praktyki odbywają. A w jakim mieście jesteś?
omleecik - 2013-09-15, 13:07

W Pile miałabym się uczyć, bo pochodzę z małego miasteczka przy tym mieście.
andrea.majstere - 2014-02-02, 17:54

Witam, chciałbym zapytać jakie polecacie szkoły policealne aby uzyskać tytuł technika masażysty ??
massagewarsaw - 2014-02-02, 19:18

andrea.majstere napisał/a:
Witam, chciałbym zapytać jakie polecacie szkoły policealne aby uzyskać tytuł technika masażysty ??

Jest ich cos razem ponad 80, wiec ogranicz swoje poszukiwania do miasta czy wojewodztwa

andrea.majstere - 2014-02-03, 00:29

Chodziło mi bardziej ogólnie czy wybrać szkole w stylu "nova centrum edukacji" czy raczej unikać takich? Ale za konkretne przykłady będę jeszcze bardziej wdzięczny. Interesuje mnie Warszawa ewentualnie okolice
massagewarsaw - 2014-02-03, 03:33

Biernackiego na szwolerzerow i szkola na okopowej. Adresy na pierwszej stronie watku. Jest tez otwock, minsk
Maly - 2014-02-03, 09:03

szukam informacji o szkole TEB w Lublinie czy ktoś kto ją skończył może się wypowiedzieć odnośnie poziomu?
Anonymous - 2014-02-15, 09:27

Ja polecam Szkołę ŻAK, mają tam biomasaż (fizjoterapia lub masaż leczniczy). Jestem ze Śląska, więc uczyłam się w Żaku w Katowicach i jestem bardzo zadowolona. Ciekawe zajęcia, dużo praktyki z świetnymi wykładowcami, nowoczesny sprzęt.
Dzięki Żakowi pracuje jako biomasażysta:)

Gabi.

Anonymous - 2014-02-15, 10:16

FannyFay napisał/a:
Ja polecam Szkołę ŻAK, mają tam biomasaż (fizjoterapia lub masaż leczniczy). Jestem ze Śląska, więc uczyłam się w Żaku w Katowicach i jestem bardzo zadowolona. Ciekawe zajęcia, dużo praktyki z świetnymi wykładowcami, nowoczesny sprzęt.
Dzięki Żakowi pracuje jako biomasażysta:)

Gabi.



To widzę koleżankę po fachu, która ukończyła tę samą Szkołę co ja:) Też jestem po żakowskim biomasażu (dokładnie biomasaż-fizjoterapia). Również jestem zadowolony, szczególnie z zajęć praktycznych, krótko mówiąc: bardzo dobra Szkoła, pełen profesjonalizm i zaangażowanie:)

Pzdr

massagewarsaw - 2014-02-15, 10:28

do zobaczenia w waszym przyszlym wcieleniu, pilni uczniowie zaka. Niech wasze laurki strasza was, i potencjalnie zainteresowanych zakiem, na wiecznosc
Rzezio - 2014-03-24, 16:03

Witam !
Rozglądam się od dłuższego czasu po uczelniach
wiadomo Technik masażysta - 2 lata :)
Problem polega na tym ,że nie wiem którą wybrać !
Interesuje mnie szkoła w Warszawie.
Proszę o odpowiedź z góry dziękuję :) !

sylwia4012 - 2014-04-15, 19:07

jak drogi jest taki kurs masażu? Konkretnie Warszawa i okolice
Bombel1209 - 2014-04-23, 23:12

Rzezio, ja osobiście polecam szkołę na rakowieckiej wszystko fajnie tłumaczone wysoki poziom i przygotowanie do egzaminu bardzo dobre o czym świadczą wyniki egzaminu z 2013 roku. Co do sylwi4012 jeśli chciałabyś po kursie pracować w zawodzie jako masażysta musiałabyś chyba przejść przez wszystkie etapy szkolenia na masażystę a jest ich chyba 3 po jednym kursie nie masz wykształcenia medycznego i nie możesz wykonywać tego zawodu( tak podobno jest, ale jeśli mówię nie prawdę proszę o sprostowanie)
massagewarsaw - 2014-04-24, 05:45

Bombel1209 napisał/a:
jeśli chciałabyś po kursie pracować w zawodzie jako masażysta musiałabyś chyba przejść przez wszystkie etapy szkolenia na masażystę a jest ich chyba 3 po jednym kursie nie masz wykształcenia medycznego i nie możesz wykonywać tego zawodu( tak podobno jest, ale jeśli mówię nie prawdę proszę o sprostowanie)

bombel, nie ma etapow szkolenia. Jest albo technik i zawod medyczny (nizszy) albo kursy, od jednego do dowolnej ilosci, ktore nie daja zawodu medycznego, natomiast mozna byc masazysta niedyplomowanym

monkus5 - 2014-10-26, 15:58

Poleca ktoś Sukces edukacje? szukam szkoły policealnej w Katowicach i nie wiem jaką wybrać, żeby była dobra i czegoś mnie nauczyła :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group