To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Szkoły masażu

kamilab87 - 2015-05-11, 18:17
Temat postu: Carolina Medical Center
Witam,
a czy ktoś może chodził do szkoły Carolina Medical Center ? Szukam dobrej szkoły.
Zależy mi żeby się wyuczyć na kierynku technik masażysta.

bananana - 2015-06-10, 21:35

ODRADZAM AP EDUKACJA W KRAKOWIE - dwa lata oszustw i wyłudzeń. Większość kadry z nastawieniem "dorobię sobie" i z przypadku. Nie mają pojęcia o tym co robia już nie mówić żeby zarażali pasją. Większość zajęć to dyktowanie z książek. Ludzie nie idźcie tam jeśli chcecie zaoszczędzić nerwów, czasu i pieniędzy. Pomijam organizacje szkoły i nie jeszcze bardziej nieogarnięte sekretarki. Wszystko musicie sami załatwiać i pilnować i planować na przód - bo czasem sekretarki zapominają np o poinformowaniu że dziś jest ostatni dzień na złożenie deklaracji dotyczącej egzaminu państwowego. Wady tej szkoły mogłabym tu opisywać godzinami....Niestety ja dałam się nabrać, byłam naiwna i ciągle wierzyłam że w przyszłym roku się kadra zmieni, że to przecież tak być nie może....owszem zmieniała się na gorszą....Ślepo ufałam też w kompetencje osób, które mnie uczyły (nie wszystkich) a gdy zorietowałam się że to co głoszą jest dalekie od prawdy było już za późno by szkołę zmieniać. Ostrzegam i przestrzegam! nie życzę nikomu i na serio nie chodźcie tam!
Maru - 2016-06-12, 12:01

Witam,
Bardzo chciałabym zrobić w tym roku kurs masażu Lomi Lomi. Znalazłam dwie sensowne szkoły mianowicie Kiaora i Manawa. Czy ktoś byłby wstanie polecić któryś z tych kursów? Bądż powiedzieć czym się różnią od siebie kursy.

Nox85 - 2016-07-14, 20:08

O jednej i drugiej słyszałem bardzo dobre opinie :wink:
olciaaa - 2017-11-17, 13:30

ja polecam zrobić technika masażystę we Wrocławiu w szkole NOVA CE na Oławskiej 4. Mają bardzo dobrze wyposażoną pracownie. Dużo godzin praktycznych jest. Zajęcia prowadzi wykwalifikowana kadra. Bardzo dobre przygotowanie do zawodu i zdania egzaminów. Jestem w trakcie nauki i polecam każdemu.
marika34 - 2018-06-12, 11:45

Polecam wybrac się do na nauke do szkoły medycznej. Policealnej. Nauka trwa tam roik albo dwa lata w zależności od szkoły jednak
zdobędizecie o wiele więcej informacji
liźniecie podstawy anatomii
będziecie mieli możliwość odbycia praktyk

Kursy są dobre, ale jedynie jako uzupełnienie wiedzy zdobytej w porządnej szkole. Poza tym wiele osób wybierających się na masaże, pyta jaką skończyliście edukację. I niekoniecznie może im się podobać jeśli będzie to jedynie kurs.

Hook97 - 2020-08-07, 18:33

Hej, ja skończyłem technika w Cosinusie w Szczecinie i mogę polecić tę szkołę. Po pierwsze rzeczywiście jest ona darmowa, co w mojej sytuacji akurat było ważne. Przy tym masa godzin praktyki i (przynajmniej w moim przypadku) fajna kadra z podejściem nie na pół gwizdka.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group