To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Praktyczny kurs masażu w Toruniu-czy istnieje??

orzech - 2009-07-30, 16:59
Temat postu: Praktyczny kurs masażu w Toruniu-czy istnieje??
Witam,

Chciałbym zapisać się na kurs masażu. Chodzi mi wyłącznie o naukę praktyczną, choć oczywiście rozumiem, że jakieś podstawy teoretyczne trzeba poznać:) Nie mam zamiaru zostawać dyplomowanym masażystą, po prostu chciałbym nauczyć się podstaw masażu klasycznego/relaksacyjnego dla własnej satysfakcji i satysfakcji rodziny;) Niestety (choć w zasadzie to stety) jestem osobą pracującą, więc w grę wchodziłyby tylko zajęcia popołudniami ew. weekendowe.
Czy ktoś z Was wie, czy takie kursy odbywają się w Toruniu??

Z góry dziękuję za odpowiedź

Pozdrawiam

massagewarsaw - 2009-07-30, 20:06
Temat postu: masaz tajski
na kursach klasycznego jest minimum 20% teorii, na lepszych kursach nawet do 50%.

jesli masujesz rodzine i sa to osoby generalnie zdrowe, to teorie masazu i moze troche anatomii mozesz liznac nawet z popularnonaukowych ksiazkach o masazu, na ile bedzie cie to pasjonowac.

sa natomiast kursy praktyczne dla juz wykwalifikowanych masazystow, czasami otwarte dla amatorow. Ze wzgledu na prace zawodowa masazystow, odbywaja sie wlasnie w weekendy, dni swiateczne czy wakacje. Polecam kursy tajskiego wspolorganizowane przeze mnie we wrzesniu w gdansku i w jablonowie pomorskim. Rowniez w sierpniu w kampinosie k warszawy. Na te dwa ostatnio wspomniane mozna na nie przyjechac z rodzina, wlacznie z dziecmi, bo odbywaja sie w gospodarstwach agroturystycznych.

sam masaz tajski moze byc wykonany w kazdych warunkach, bez koniecznosci stolu, i jest gimnastyka, cwiczeniem rowniez dla masazysty

orzech - 2009-07-30, 20:57

Witam,

Bardzo dziękuję za odpowiedź:) Czy o wspomnianych kursach współorganizowanych przez Ciebie możnaby się coś więcej dowiedzieć?? Jakaś strona internetowa?? Szczególnie o tym w Jabłonowie, gdyż jest to chyba najbliżej mnie :smile:

Pozdrawiam

massagewarsaw - 2009-07-30, 21:06
Temat postu: masaz tajski
mierzyn k jablonowa pomorskiego 24-27.9, 32h nauki praktycznej. Kosztuje 1000zl wlaczajac zakwaterowanie i pelne wyzywienie. Jesli 2 osoby razem - znizka 100zl/osoba.

strona jest w podpisie, a jesli masz wylaczana opcje wyswietlania podpisow, to wejdz w moj profil. W dziale kursy znajdziesz kurs tajskiego grudziadz - ze zdjeciami, mapka i szczegolowym dojezdem z torunia. Dalsze szczegoly i pytania prosze mailowo.

orzech - 2009-07-30, 21:23

Dziękuję bardzo za ekspresową odpowiedź:)
W weekend obejrzę stronkę i dowiem się czegoś więcej o masażu tajskim, choć nie ukrywam, że bardziej interesowałby mnie klasyczny...Czy takie kursy jak ten masażu tajskiego również są organizowane dla klasycznego, tzn w fomie jednego, dwu weekendów??

massagewarsaw - 2009-07-30, 21:28
Temat postu: masaz tajski
klasyczny to minimum 50h, czyli 7 dni, choc jest to znacznie za malo, zwazywszy, ze znaczna czesc to jest teoria masazu i anatomia.
orzech - 2009-08-30, 17:46

Pozwolę sobie odkopać troszkę wątek:) Na masaż tajski jednak się nie decyduję-chciałbym jednak rozpocząć jakiś kurs nasażu klasycznego. Podana wyżej szkoła biostudio, mimo informacji na stronie głównej, nie posiada oddziału w Toruniu, wobec czego ponawiam pytanie, czy zna ktoś może godnego polecenia organizatora kursów masażu w Toruniu??

Pozdrawiam:)

administrator - 2009-08-30, 18:41

Cosinus, Żak itd szukałeś?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group