To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Szkoła kręgarstwa

Monttsserat - 2009-12-13, 18:55
Temat postu: Szkoła kręgarstwa
Hej w tym roku bronię dyplomu na technika masażystę, ale w przyszłosci chciałabym zając się także kręgarstwem, orientujecie się może gdzie znajdę nie tyle kurs, o szkołę kręgarstwa lub cos podobnego?
massagewarsaw - 2009-12-13, 19:14
Temat postu: kurs masaz tajski
kregarstwo nie jest dla masazystow, nawet dla technikow - jest dla fizjo.

rzuc okiem na dyskusje http://forum.e-masaz.pl/v...highlight=#3374

Monttsserat - 2009-12-13, 19:25

właśnie też tak myślałam, ale moja wykładowczyni też mgr fizjoterapii mówiła, że ponoć w Katowicach jest coś po technikum. Nie interesują mnie studia fizjoterapeutyczne z samego faktu, ze nie lubię fizjoterapii, ale bardzo chciałabym zrobić kręgarza, a do różnego rodzaju kursów kręgarstwa nie mam zaufania.
massagewarsaw - 2009-12-13, 19:44
Temat postu: kurs masaz tajski
rozszerz swoje poszukiwania na chiropraktyke i terapie manualna, technik, nauczycieli i szkol jest bardzo wiele - trzymal bym sie daleko od wszystkiego zwiazanego z kregarstwem. Ostatnio w sosnowcu ktos reklamowal kurs "kreglarstwa", pewnie na takim samym poziomie, jak wiele technik masazu uczonych na kursie w jeden dzien


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group