Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy masażu
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-06-30, 18:52   kurs masaz tajski

Marzenka1976 napisał/a:
aaa

widze, ze wyedytowalas swoja wypowiedz, po zdaniu sobie sprawy, ze juz dzien wczesniej zarejestrowalas sie pod innym imieniem.

w takiej sytuacji daje wam obu zakaz pisania, tym bardziej, ze menos wielokrotnie stosowal na tym forum takie same sztuczki od lat i ma zarejestrowanych juz tu wiele ksywek
 
     
Linki sponsorowane
artura

Dołączył: 03 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-07-03, 14:04   

hehe wpierw musze ogarnac jak tu pisac..
troche poczytalem, i pewne sie powtorze, ale massagewarsaw traktuje jako osobe znajaca temat wiec..
chcialbym udac sie na kurs masazu (tak dla siebie, co dalej z tego wyjdzie nie wiem), myslalem o wyjazdowym - i z takowych znalazlem: heros - centrum szkoleniowe, menos i animusz. Czy uwazasz ze takie kursy wyjazdowe sa cos warte?
  
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-07-03, 14:06   kurs masaz tajski

artura napisał/a:
Witam

pomyliles watki, przywitania http://forum.e-masaz.pl/v...p?t=6&start=570

mozesz tez byc mniej lakoniczny
 
     
inspiracja102

Dołączył: 30 Maj 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-07-18, 11:26   Szkolenie "AKUPRESURA STÓP" Wrocław

Centrum holistyczne INSPIRACJA we Wrocławiu zaprasza na szkolenie AKUPRESURA STÓP (REFLEKSOTERAPIA). 14.08.2011.


Nasze stopy z natury przystosowane są do chodzenia na boso, po nierównym gruncie. Jednak rozwój cywilizacji sprawił, że poruszamy się w uciskającym obuwiu, po twardym i równym podłożu. Na skutek tego dochodzi do zaburzeń w całym ciele, ponieważ na stopach znajdują się unerwione punkty zwane receptorami będącymi w związku z poszczególnymi organami i układami w naszym ciele. Poprzez naturalną stymulację tych miejsc, w środowisku pierwotnym, człowiek pozostawał długo aktywny. Zapraszamy na szkolenie, na którym dowiesz się jak dbać o stopy, gdzie leżą miejsca, które należy masować, na co zwrócić uwagę, by zapobiegać chorobom, poprawiać samopoczucie i zdrowie.

PROGRAM: - historia refleksoterapii, - sposoby wykrywania zakłóceń, - zasady masowania receptorów, - wskazania i przeciwwskazania, - BHP, - człowiek jako całość (tematy dodatkowe), - zajęcia praktyczne.

Kurs wzbogacony jest o prezentację i omówienie innych metod stosowanych w naturoterapii. Uczestnik ma możliwość zapoznać się z nimi (misy tybetańskie, moksa, bańki lekarskie, bańki chińskie, radiestezja terapeutyczna, masaż akustyczny), jak również doświadczyć wybranego zabiegu na sobie.

Szkolenie zakończone wydaniem Dyplomu.

KOSZT: 400 zł (w cenie materiały szkoleniowe) Dla e-forumowiczów - 40 zł zniżki!

Obowiązuje zaliczka: 200 zł. (do 8 sierpnia oraz 19 września)

PKO S.A. Numer rachunku: 93 1240 3464 1111 0010 0286 4522.

TERMIN:
14 sierpnia (godziny 10.00 do 17.00) oraz 25 września 2011r.

UWAGA - OSTATECZNY TERMIN ZAPISÓW NA SZKOLENIE: 08.08.2011. / ORAZ 19.09.2011.

Dbamy o to, by uczestnicy szkolenia opanowali praktyczne ćwiczenia w stopniu doskonałym, dlatego część praktyczna i czas jej trwania dostosowany jest do potrzeb ćwiczących. Z tego powodu godzina zakończenia kursu może ulec zmianie.

MIEJSCE: Centrum Holistyczne INSPIRACJA, Wrocław, ul. Wybrzeże Wyspiańskiego 33/12.

INFORMACJE I ZAPISY: centruminspiracja@interia.pl, lub tel.: 784 936 120, 509 354 808.
 
     
majkel 
Fizjo

Wiek: 39
Dołączył: 09 Sty 2010
Posty: 26
Skąd: Śląsk
Wysłany: 2011-07-19, 22:16   

Jakie szkoły polecacie w okolicy Katowic itp, by zrobić kursy masażu typu bańką chińska, Shantala,kamieniami itp? ktoś ma jakieś doświadczenia?
 
     
Radosław

Dołączył: 21 Lip 2011
Posty: 1
Wysłany: 2011-07-21, 19:22   

Czytam i czytam, i dalej nie wiem, gdzie po studiach humanistycznych we Wrocławiu zdobyć zawód masażysty. Interesują mnie zarówno kursy, jak i "studia" masażu. Na razie drogą eliminacji wiem, że na pewno nie szkoła na Nowowiejskiej i nie ów "gowork". Czy są jakieś rankingi szkół? Albo miejsca, gdzie bardziej systematycznie można zapoznać się z opiniami nie inspirowanymi przez zainteresowane firmy. A może te opinie o szkole na Nowowiejskiej to czarny pijar? Wiem też, że istnieje również szkoła na Braniborskiej, ale na jej stronie w ogóle nie podają, kto uczy masażu i specjalizują się w działce szeroko rozumianej kosmetyki.

Pozdr. Z Wrocławia.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-07-21, 19:26   kurs masaz tajski

rzuc okiem na sasiednie przypiete watki, a rowniez na starsze watki.

nie, nie ma rankingu dla wroclawia, mozes go probowac robic na swoj wlasny uzytek, a nastepnie wstawic na forum, dla innych.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-09-03, 13:00   kurs masaz tajski

wyedytowales swoja wypowiedz z "witam" na

artura napisał/a:
chcialbym udac sie na kurs masazu (tak dla siebie, co dalej z tego wyjdzie nie wiem), myslalem o wyjazdowym - i z takowych znalazlem: heros - centrum szkoleniowe, menos i animusz. Czy uwazasz ze takie kursy wyjazdowe sa cos warte?


kursy wyjazdowe sa wiele warte, bo pozwalaja na nauczenie sie materialu w szybkim czasie i takiego materialu, ktory potrzebujesz, a nie ktory jest wlasnie pod nosem blisko ciebie.

poniewaz wymienione wyzej sa to kursy masazu klasycznego, to maja sporo teorii, anatomii, ktora tobie, jako amatorowi masazu, nie sa konieczne.

mozliwe, ze lepsze dla ciebie beda kursy praktyczne, a teorie mozesz sobie doczytac z ksiazek, do poziomu, do ktorego cie interesuje.
 
     
agat 


Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 12
Wysłany: 2011-11-13, 21:52   

Witam,

mam pytanie odnośnie masażu gorącymi kamieniami i bańką chińską, a dokładnie odbycie takich kursów.
Z tego co zauważyłam, to mnóstwo jest szkół które oferują kursy tego typu, a mi się nasuwa myśl, że w sytuacji gdy dyplomowany masażysta zna zasady wykonywania masażu, anatomię itp. to z powodzeniem może bez kursu takie masaże (bańka, gorące kamienie) wykonywać. Proszę wytłumaczcie zasadność odbywania wielu takich kursów, gdzie tak naprawdę ściąga się kasę? Owszem odpowiedzialny masażysta cały czas podnosi swoje kwalifikacje. Mam przekonanie, że w/w masaży można przy odrobinie znajomości tematu spokojnie samemu się nauczyć i z pasją wykonywać, no chyba że chodzi jedynie o papier. Proszę napiszcie o swoich przemyśleniach w tym temacie, pozdrawiam
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-11-14, 00:02   

agat napisał/a:
Witam,

Mam przekonanie, że w/w masaży można przy odrobinie znajomości tematu spokojnie samemu się nauczyć i z pasją wykonywać, no chyba że chodzi jedynie o papier. Proszę napiszcie o swoich przemyśleniach w tym temacie, pozdrawiam

Jasne ze może sam się nauczyć wykonywać takie zabiegi ale jak napisałaś sadze ze tez chodzi o papier no i na kursie zawsze się więcej dowiemy niż z książki czy filmików instruktażowych. Jednak ten papier daje nam poświadczenie dla innych ze możemy umiemy to wykonywać ja tak myślę.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-11-14, 23:41   kurs masaz tajski

aga, co innego klasyczny, a co innego banka czy kamienie.

jakie kursy chcesz robic, to od ciebie zalezy, jest setki roznych technik i wielu nauczycieli. Jesli juz masz wiedze i doswiadczenie, to wystarcza kursy praktyczne, bez zapychania programu teoria masazu, historia i innymi podobnymi. Najlepiej kotaktuj sie bezposrednio z nauczycielem, co jest w programie - jesli polowe kursu to jest gadanie, to rzeczywiscie moze to byc strata czasu i przeplacony kurs. Pytaj, gdzie sami sie uczyli tego masazu i ile godzin.

wybieraj kursy z zupelnie nowym i niepowtarzalnym programem, zeby sie wyroznic sposrod innych masazystow.

Banka pozostanie poszukiwanym zabiegiem na celulit, a kamienie pewnie kiedys sie skoncza, z powodu przesycenia rynku i wlasnie z powodu masazystow, ktorzy certyfikat ukonczenia kurs dostali korespondencyjnie, razem z kamieniami i nie wiedza, jak dobrze robic ten masaz.

Jesli dany masaz nie ma podstaw medycznych, to klienci go probuja raz czy dwa, zeby sprawdzic jego dzialanie, ale juz nie wracaja na wiecej.

co do "papieru", to nie przykladaj do niego wiekszej wagi, liczy sie on dla poczatkujacych masazystow, zeby sie "podwartosciowac" dla siebie i dla klientow. Dla doswiadczonych, to licza sie nowe umiejetnosci, a kolejny certyfikat laduje na dnie szuflady, nie musza obwieszac nim scian gabinetu.

wiem, ze w warunkach polskich, postulat dawania certyfikatu przez nauczyciela tylko tym uczniom, ktorzy sa tego "warci", jest postulatem dalekosieznym, ale na swiecie, gdzie jest mniejszy kult papieru, tak to czesto wyglada - nie kazdy automatycznie dostaje certyfikat po kursie
 
     
agat 


Dołączyła: 28 Lip 2010
Posty: 12
Wysłany: 2011-11-15, 23:22   

dzięki serdeczne za odpowiedzi:)
nie będę ukrywać, ze jestem doświadczoną masażystką bo od marca wykonuję zawód, pracuję w spa gdzie wykonuję masaż klasyczny, limfatyczny, gorące kamienie, czasem zdarzy się że przyjdzie osoba z problemami zdrowotnymi, hydromasaże i przyrządowe, owszem można bardzo dużo się nauczyć czynnie praktykując, a jednak zdałam sobie sprawę, że stoję w miejscu, że potrzebuję zdecydowanie się doszkalać, wymieniać informacjami i kogoś kto podzieli się swoją wiedzą:) Co do masażu kamieniami to wykonuję go bez kursu, bo zainwestowałam w masaż tkanek głębokich:)
Wiem że są to dwa różne masaże, pewnie chodzi też o to że pewne masaże mają swoją specyfikę, tzn. zależy gdzie się udamy, czy do spa, czy do kliniki rehabilitacji:)
pozdrawiam
 
     
gonzioo2
[Usunięty]

Wysłany: 2011-12-06, 17:13   Bardzo dobry i tani kurs masażu klasycznego ... Białystok

http://solarissport.pl/kurs.html

Uwaga tylko teraz jesienna promocja:

Wspaniała okazja na kurs klasycznego masażu -
dla pierwszych 5 osób aż 100zł taniej

Za 80h kursu zapłacisz tylko 500zł!

(pozostałe osoby zapłacą już 600zł)
 
     
HarOmega 

Dołączył: 21 Cze 2012
Posty: 5
Skąd: Kraków
Wysłany: 2012-06-21, 08:57   ZAWODOWY KURS MASAŻU I i II STOPNIA

ZAWODOWY KURS MASAŻU I i II STOPNIA


Kurs ten obejmuje następujące zagadnienia programowe

I stopień kursu masażu :
anatomia poszczególnych układów organizmu
układ szkieletowy, mięśniowy,nerwowy,krwionośny,limfatyczny
teoria masażu klasycznego, wskazania i przeciwwskazania, omówienie techniki masażu klasycznego i jego pochodnych: masażu sportowego, relaksującego,leczniczego,limfatycznego,odchudzającego,kosmetycznego
praktyka masażu - zapoznanie się z chwytami poszczególnych technik masażu oraz ich doskonalenie na poszczególnych częściach ciała.


II stopień kursu masażu:
zarys patologii z elementami kinezyterapii; wprowadzenie, typy budowy ciała człowieka, wady postawy ich korekta i profilaktyka, usprawnianie
podział, etiologia, objawy i usprawnienia po udarze mózgu
zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, jego charakterystyka, objawy i usprawnienie.
masaż limfatyczny, podstawy teoretyczne i nauka masażu na kończynie dolnej
masaż izometryczny-nauka masażu na wybranych mięśniach
masaż segmentarny-podstawy teoretyczne.

Kurs ten przeprowadzony jest w jednym cyklu szkoleniowym
i obejmuje 150 godzin lekcyjnych / 112 zegarowych




Witam. Czy mozecie mi powiedziec czy to dobry wybor czy powinienem poszukac czego dluzszego i lepszego?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-06-23, 13:11   Re: ZAWODOWY KURS MASAŻU I i II STOPNIA

HarOmega napisał/a:
omówienie techniki masażu klasycznego i jego pochodnych: masażu sportowego, relaksującego,leczniczego,limfatycznego,odchudzającego,kosmetycznego.
zarys patologii z elementami kinezyterapii; wprowadzenie, typy budowy ciała człowieka, wady postawy ich korekta i profilaktyka, usprawnianie
podział, etiologia, objawy i usprawnienia po udarze mózgu
zmiany zwyrodnieniowe kręgosłupa, jego charakterystyka, objawy i usprawnienie.
masaż limfatyczny, podstawy teoretyczne i nauka masażu na kończynie dolnej
masaż izometryczny-nauka masażu na wybranych mięśniach
masaż segmentarny-podstawy teoretyczne.

112h to troche malo, na nauke 9 rodzajow masazu + anatomia+fizjologia+teoria masazu (nie mowiac o patologii, udarach, kregoslupie - bo tym mozna sie zajmowac po, co najmniej, techniku)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB