Masażer ręczny MEDISANA, BEURER czy coś innego?

Informacje dotyczące sprzętów do masażu. Stoły do masażu. Fotele masujące. Masażery itp.

Moderatorzy: masaztajski, administrator, Truskawa, Piotrek Medic

dellos
Posty: 7
Rejestracja: 2013-06-12, 19:24
Kontakt:

Masażer ręczny MEDISANA, BEURER czy coś innego?

Post autor: dellos »

Szukam dobrego masażera ręcznego. Wpadły mi w oko 2 modele, nie wiem sam który z nich lepszy... lub czy jakiś inny polecacie ??

A więc potrzebny z 2m'a głowicami, z grzaniem podczerwienią czy co tam jest no i generalnie coś dobrego do pleców. Jak będzie na cellulit działał to również dodatkowy atut. A rozważam zakup modeli

MEDISANA z ITM -- URZMSG-MDS-009

a może??

BEURER MG 81

lub coś innego?? Będę wdzięczny za szybką pomoc... :) chcę nabyć jeszcze w tym tyg.
Ostatnio zmieniony 2013-06-17, 14:00 przez dellos, łącznie zmieniany 1 raz.
dellos
Posty: 7
Rejestracja: 2013-06-12, 19:24
Kontakt:

Post autor: dellos »

I jak tam nikt mi nie jest wstanie doradzić co lepsze ?? Różnią się jak widzę, samymi stopkami bo MEDISANA ma okrągłe a BEURER ma podłużne... a tak moc taka sama, z tego co widzę i cena i wielkość podobna... jakaś porada ??
Rybkos
Posty: 39
Rejestracja: 2009-05-16, 10:11
Lokalizacja: Bydgoszcz

Post autor: Rybkos »

Nie wiem czy ci ktoś odpowie na forum masażu. Pewnie dla większości takie maszyny to profanacja. Spróbuj normalnego masażu to nawet nie przejdzie ci przez głowę kupienie czegoś takiego.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sprzęt oraz akcesoria do masażu”