Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Podstawowy kurs masażu - Warszawa - Gdzie?
Autor Wiadomość
Skuty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-31, 20:57   Podstawowy kurs masażu - Warszawa - Gdzie?

Witam

Przejrzałem trochę forum, ciut się zorientowałem jak patrzeć na kursy, szkolenia i szkoły.

Moja sytuacja wygląda tak... Studiuję dziennie psychologię aktualnie będzie to już 5 rok, oprócz tego pracuję jako instruktor kulturystyki (mam uprawnienia) na siłowni od około 9 miesięcy. Jako że mam napięty harmonogram dnia dopiero po studiach zamierzam zrobić technika masażystę, ale żeby nie próżnować pomyślałem że zrobię jakiś podstawowy kurs masażu I stopnia (potem pewnie i II stopień), w trybie wieczorowym 2x w tygodniu. Przejrzałem oferty i znalazłem jedynie dwie które wogóle miały coś odpowiadającego mi godzinom zajęć i teraz muszę się zdecydować...

HEROS
120h, 960zł
od 20.09.2011 do 22.12.2011
wt, czw 18.00-21.00

MEDIKON
100h, 1500zł
od 26.09.11 do 12.01.12
poniedziałki i czwartki 17:00-20:00

I teraz pytanie do was, co lepiej wybrać?

Heros kusi większą ilością godzin i dużo niższą ceną, ale może okazać się że cena idzie w parze z niższym poziomem nauczania. Medikon natomiast ma bardzo wysoką cenę i nie wiem skąd ona się bierze, czy aż taki duży prestiż mają?

Widziałem jeszcze GoWork ale mała ilość godzin i kilka historii jakie przeczytałem na forum (przesuwanie terminów) dały mi do myślenia...

Ewentualnie co jeszcze możecie mi polecić? dziennie i weekendowe zajęcia odpadają, jedynie wieczorowe 2-3x w tygodniu.

Z góry dziękuję za pomoc :)
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-07-31, 21:18   kurs masaz tajski

cena z reguly idzie z jakoscia, ale tu jest spory rozrzut za godzine zajec, wiec rzeczywiscie jest dylemat.

heros bierze z urzedow pracy, wiec moga byc duze grupy i nizszy poziom. Medikon jest bardziej elitarny, ze znana kadra.

gowork, to druga/trzecia liga, zdezorganizowany, z kadra zmieniajaca sie niemal co miesiac (co nie wyklucza, ze moze ci sie trafic dobry nauczyciel, ktory przetrwa przez caly kurs).

jesli planujesz technikum w najblizszym czasie, to wedlug mnie szkoda czasu i 1-1.5k na kurs, ktory bedziesz dublowal z gruba nawiazka (cos o 2000h) w (prawdopodobnie) bezplatnym technikum.

moze rozeznaj sie w technikach wieczorowych, w warszawie i okolicach (np otwock, minsk), a gdy skonczysz studia, to przenies sie na dzienne
 
     
Skuty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-07-31, 21:40   

tylko problem w tym że nie dam rady robić technika 5x w tygodniu wieczorowo, najlepiej 2x w tygodniu a 3x to już max, ponieważ oprócz studiów dziennych pracuję na pełen etat i do tego jeszcze dochodzi kilkanaście godzin sportu tygodniowo w zależności od wolnego czasu.

Dlatego chciałem zrobić jakiś kurs który aż tak by nie nadwyrężał i tak mojego napiętego harmonogramu :) W takim razie co innego proponujesz? Zrobić magistra i dopiero potem zabrać się za to? Czy może jakieś inne kursy?

PS. jakie jest gadu-gadu e-Masaz.pl bym otrzymywał informacje o odpowiedziach na forum? :)
 
     
Sawa 

Dołączyła: 09 Cze 2011
Posty: 15
Wysłany: 2011-08-04, 13:43   

Z reguły kursy masażu w Stolicy są droższe niż gdzie indziej. Może zamiast technika masażysty zrobić kurs na które są teraz zapotrzebowania jak jakieś relaksacyjne czy coś w tym stylu. One też do najtańszych nie należą bo to wydatek kilkuset złotych.

na favore.pl od 400 zł (tylko kursy bez dyplomu)
http://www.favore.pl/sear...lat=0.0&lon=0.0

Co do szkół (w Warszawie oczywiście)

http://www.trigger.edu.pl/
http://www.animusz.pl/ (cena ok 2000 zł :shock: )
i inne

a tu szybki kurs - za darmo :razz: (po angielsku)

http://www.youtube.com/wa...feature=related
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-08-04, 14:06   kurs masaz tajski

Sawa napisał/a:
Z reguły kursy masażu w Stolicy są droższe niż gdzie indziej. Może zamiast technika masażysty zrobić kurs na które są teraz zapotrzebowania jak jakieś relaksacyjne czy coś w tym stylu. One też do najtańszych nie należą bo to wydatek kilkuset złotych.

nie zauwazylem, zeby w warszawie ceny kursow byly wyzsze. Szkoly ogolnopolskie maja takie same ceny we wszystkich miastach. Prawdopodobnie jest tak, ze wzgledu na duza konkurencje w warszawie - jest tu kilkanascie szkol, w porownaniu z kilkoma w innych miastach.

co do masazystow po kursach, to ze wzgledu na kryzys ekonomiczny, jest na nich znacznie mniejsze zapotrzebowanie. Chorzy ida na nfz albo do wyzej wykwalifikowanego, bo na masaze prewencyjne niewielu stac.

nauka w technikum jest z reguly bezplatna, natomiast kursy sa platne.

triger jest szkola poznanska, jak do tej pory (zdaje sie) nie robili w warszawie, choc maja ambicje.
 
     
Skuty
[Usunięty]

Wysłany: 2011-08-07, 19:59   

Już chyba zdecydowałem...

Za rok jak skończę studia pójdę na technika masażu a tymczasem zrobię jakieś kursy które przydadzą mi się przy prowadzeniu treningów personalnych bo jak wcześniej pisałem jestem także instruktorem kulturystyki :)

I jeszcze jedno pytanie... Gdzie szukać kursów, szkoleń itd. związanych z anatomią i fizjologią?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-08-08, 06:57   kurs masaz tajski

anatomia/fizjologia jest czescia kursu klasycznego, jesli nie idziesz na caly kurs klasycznego, to mozesz dogadac sie ze szkola, ze tylko to robisz.

wybierz kurs, gdzie jest, powiedzmy, 50h zegarowych teorii. Ze dwa/trzy razy tyle czasu przeznacz na samoksztalcenie/nauke w domu. Mozesz liznac lacine, bo ci sie przyda w technikum i z obcokrajowcami, rowniez do czytania materialow z angielskiego (terminy w angielskim sa z laciny).
 
     
MariuszS

Wiek: 41
Dołączył: 19 Lip 2013
Posty: 1
Wysłany: 2013-07-19, 11:48   Centrum Kształcenia Zacisze

Polecam Centrum Kształcenia Zacisze. Warszawa i okolice

Jest fajnie, ciekawe zajęcia, dobra kadra i super atmosfera. Dobra cena i jasna umowy, po moich przejściach z ich konkurencją te dwa czynniki są dla mnie bardzo ważne. Zdecydowanie polecam.

Mariusz
 
     
banda

Dołączył: 12 Lis 2015
Posty: 4
Wysłany: 2015-11-14, 17:56   

a chcecie koniecznie w wawie? bo ja robiłam w Kielcach, dam wam kontakt - wejdzcie na portal favore i po ukosniku wklejcie 376587_innowacyjne-techniki-masazu-spa-szkolenie-kielce-swietokrzyskie.html (wklejcie sobie bez spacji bo odrzuca mi linki, albo poszukajcie na favore gabinet odnowy biologicznej BIO- MAS, tam znajdziecie kontakt) a mimo że nie jestem z kielc i musiałam pojechac tam na 3 dni to powiem wam że nie żałuję, uczą super nowoczesnych technik dzieki którym ppozniej łatwiej jest znaleźć zatrudnienie. polecam bo bardzo mi sie podobało ;)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB