Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Jakie studium wybrać?
Autor Wiadomość
AxelWhaitZZZ

Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-06-24, 13:29   Jakie studium wybrać?

Jestem tutaj nowy wiec witam wszystkich :) Mam taki delikatny dylemat bo skończyłem właśnie technikum pisałem maturę i chciał bym pójść na studium technik masażysta dokładnie podaje link
http://medyk-lancut.webpark.pl/ albo
http://www.medyk-studium....?act=rekrutacja i wybiorę pierwsza szkole w Łańcucie bo czytałem dużo i jest wysoki poziom blisko mam i szpital blisko jest tej placówki itp ale nie do tego pije chciał bym się dowiedzieć czy taka szkoła otwiera mi później predyspozycje na otworzenie czegoś własnego na masowanie w prywatnych placówkach na nabywanie nowych doswiadczen i uczenia się nowych technik itp ja mam w planach skończenie tego z dobrymi i wynikami i pójść ewentualnie na studia fizjoterapia ale nie wiem czy to dobry wybór jeżeli ktoś może mi pomóc to z góry dziękuje :) i chciał bym dodać jeszcze podpowiedzcie jakie książki już na wakacjach teraz sobie czytać przerabiać bo chciałbym już na wakacjach coś się zacząć uczyć :) co proponujecie :) ??:)
 
     
Linki sponsorowane
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-06-24, 14:33   

Tema postu napisany tak jakby Ci co najmniej klejnoty urwało :shock:

Wracając do tematu przewodniego. Ja sama jestem po takim studium i osobiście uważam, że to bardzo dobry pomysł aby łączyć kierunki pokrewne jak np fizjoterapia. Zresztą wiadomo... mając magistra od razu lepiej zarabiasz, bo np NFZ proponuje Ci najniższą pensję krajową gdy masz tylko technika.

Druga sprawa to fakt, że musisz się nastawić na to, że decydując się na taki zawód i jeśli chcesz się liczyć to będziesz musiał cały czas się dokształcać... kursy egzotycznych masaży, specjalistycznych... Im więcej na papierku, tym większa szansa na pracę. Najgorzej, gdy w cv jest luka. Tutaj im większe doświadczenie tym chętniej będą Cię zatrudniać.
 
 
     
AxelWhaitZZZ

Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-06-24, 14:41   

hehehe a jak miałem napisać temat powiesz mi :P a co do klejnotów to mam jeszcze :P XD Aha rozumie czyli mówisz ze skończyć studium a później ewentualnie studia do tego tak ?? A powiedz mi jeżeli skończę studium jest możliwość np pracy w szpitalu albo prywatnie dorabiać itp ?? jak to jest z tym tak owszem nastawiałem się już na to i chciał bym ten zawód robić jak się za coś zabieram to na 100 bez sciemki czyli jak np chodzi o to ze jak skończę studium dalej coś robić w tym kierunku czyli jakieś płatne inne techniki czy jak bo nie rozumie :( ??

[ Dodano: 2010-06-24, 15:44 ]
Necrii a powiedz mi jeszcze jakie książki miałeś może coś doradzisz bo wiesz mam wakacje coś bym się uczył przerabiał :) itp i powiedz mi czy ty pracujesz w tym fachu itp ??:)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-06-24, 15:20   

Necrii napisał/a:
Tema postu napisany tak jakby Ci co najmniej klejnoty urwało :shock:

dokładnie już go poprawiłem

ps. na przyszłość pisze tytuł tematu tak aby kolejnej osobie się przydał!

ps. poszukaj na forum mnóstwo tematów było jak zacząć naukę. 2 lata studium potem fizjoterapia jak się ci spodoba i dokształcanie kursami. A jak nie jesteś pewien jeszcze to zacznij od kursów najpierw.
 
     
Marlena 

Dołączyła: 27 Lip 2009
Posty: 69
Skąd: Rawa Mazowiecka
Wysłany: 2010-06-24, 15:20   

Dobra lektura na wakacje to anatomia Bochenka przynajmniej mięśnie i kości, lub masaż Zborowskiego.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2010-06-24, 15:26   

Marlena napisał/a:
Dobra lektura na wakacje to anatomia Bochenka przynajmniej mięśnie i kości, lub masaż Zborowskiego.

Może to ci się również przyda:
Klik: Książki na temat masażu
 
     
Necrii 

Wiek: 35
Dołączyła: 16 Cze 2010
Posty: 108
Skąd: Trójmiasto
Wysłany: 2010-06-24, 15:31   

Wiesz... ja gdybym zaczynała jeszcze raz to możliwe, że najpierw uderzyła bym na Fizjo, bo wtedy masz z wielu przedmiotów przepisane oceny na studium. W drugą stronę to nie działa :/ Najwyżej przepiszą Ci ocenę z masażu, ale to różnica... 1 przedmiot, a 5.

Druga rzecz to taka, że za 2 lata będziesz musiał mieć zaliczony państwowy egzamin aby móc wykonywać zawód, więc... wszystkie kursy będą o kant d... . No chyba, że będziesz miał egzamin zdany, a kursy będą dokształcały.

W szkole nie dowiesz się wszystkiego. klasyczny, limfatyczny i segmentarny głównie. Te egzotyczne tajskie, lomi lomi i inne to już na własny koszt się uczysz, a im masz ich więcej tym lepsza praca ;)

A z tym dorabianiem.. cóż, jak się ogarniesz to bardzo możliwe. Ja np załapałam się na wyjazd na Cypr do pracy jako masażystka zaraz po studium. Wiele zależy odCiebie.
 
 
     
AxelWhaitZZZ

Wiek: 33
Dołączył: 24 Cze 2010
Posty: 11
Wysłany: 2010-06-24, 16:08   

e-Masaz.pl Dzieks za poprawienie postu :) Marlena skoro tak mówisz ze na wakacje dobre wiec poczytam sobie troszeczkę :) Necrii państwowy egzamin hmmm to się zdaje po szkole po tym studium czy jak bo nie rozumie ?? Aha czyli generalnie na studium będę się opierał na masażu klasyczny, limfatyczny i segmentarny ?
 
     
marika34

Dołączył: 02 Maj 2017
Posty: 197
Wysłany: 2017-11-08, 14:05   

Halo. Pozwole sobie napisać w temacie. Polecicie jakąś dobrą szkołę w Warszawie?
 
     
hella 

Dołączyła: 23 Mar 2017
Posty: 295
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2017-12-05, 08:58   

Dotyczącą konkretnie masażu? Niestety sama nie doradzę. Miałam wybór pomiędzy dwoma kierunkami:
masaż
kosmetyka

I wybrałam tę drugą opcję bo wydawała mi się jednak o wiele bardziej wszechstronna Kurs masażu mogę sobie zrobić w przyszłości dodatkowo. Jeśli byłabyś zainteresowana to chodzę do szkoły Atut. https://atutszkola.pl/oferta/kursy-i-szkolenia/kursy-kwalifikacyjne-i-zawodowe/technik-uslug-kosmetycznych/
 
     
remiii

Dołączył: 02 Lip 2018
Posty: 7
Wysłany: 2018-07-02, 07:40   

Znajomy skończył takie cudo i z pracą nie ma problemów :D Tylko chłopaczyna myślał, że będzie jakieś fajne laski masował, ale na takie zabiegi przychodzą głównie emerytki

No niestety ale taka specyfika zawodu :D
 
     
nova_katowice

Dołączył: 06 Lip 2018
Posty: 2
Wysłany: 2018-07-06, 17:58   

Jednym z popularniejszych zawodów medycznych w rehabilitacji jest zawód masażysty. Masażysta to osoba, która wykonuje masaż leczniczy, sportowy, kosmetyczny zgodnie z wymogami wiedzy medycznej, w celu uzupełnienia zabiegów fizykalnych i usprawniających.
Szkoła NOVA Centrum Edukacyjne wprowadza dodatkowe zajęcia z fizjoterapii przez co nasi słuchacze mają więcej zajęć z zakresu fizjoterapii, co pozwala im na lepsze poznanie zagadnień kinezyterapii oraz fizykoterapii.
Dodatkowo wprowadzamy elementy rehabilitacji sportowej co jest teraz pożądane na rynku pracy.
Kierunek Technik Masażysta trwa u nas 2 lata a zajęcia odbywają się w formie stacjonarnej weekendowej, czyli piątek, sobota i niedziela.
Koszt kierunku to 0zł!
Obecnie prowadzimy nabór na Wrzesień 2018r., a więc wszystkich chętnych zapraszamy do naszego sekretariatu mieszczącego się przy ul. 3 Maja 26, a także zachęcamy do kontaktu telefonicznego.
Pamiętaj, liczba miejsc jest ograniczona, a o przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń więc nie czekaj, przyjdź już dziś i zadbaj o swoją przyszłość na najbardziej pożądanym kierunku na rynku pracy!
NOVA CENTRUM EDUKACYJNE. :wink:
 
     
bluelight

Dołączył: 10 Lut 2014
Posty: 14
Wysłany: 2019-12-17, 19:46   

Studium wystarczy żeby pracować jako masażysta?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2019-12-19, 09:49   

bluelight napisał/a:
Studium wystarczy żeby pracować jako masażysta?

Tak, masaż leczniczy jeśli masz dyplom men i ukończyłeś 2 letnie studium technika masażu.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB