Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoły masażu
Autor Wiadomość
magsmol 

Dołączyła: 17 Lis 2008
Posty: 40
Skąd: Radom
Wysłany: 2008-11-24, 16:17   

Jeżeli ktoś szuka szkoły dwuletniej zapraszam do Zespołu Medycznych Szkół Policealnych w Radomiu. Szkoła kształci w następujących kierunkach:

* Technik Elektroradiolog (2 lata) dzienny
* Technik Masażysta (2 lata) dzienny od roku 2009/2010 planowany kierunek wieczorowy
* Ratownik Medyczny (2 lata)
* Ratownik Medyczny dzienny i wieczorowy (2 lata)
* Opiekun w Domu Pomocy Społecznej /zaocznie/ (2 lata)
* Opiekun Medyczny /zaocznie/ (1 rok)

Nauka na wszystkich kierunkach jest bezpłatna

Szczegółowe informacje na www.medyk.net
  
 
     
Linki sponsorowane
Mar0 

Dołączył: 23 Cze 2008
Posty: 14
Skąd: Kraków
Wysłany: 2008-11-27, 10:47   

to można się uczyć w zawodzie tak "praktycznym" w systemie zaocznym :shock: raz na dwa tygodnie...? :neutral: przesada!

ja polecam:

Szkołę Policealną Integracyjną Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie

szkoła państwowa 2 letnia i uczy nie tylko osoby z dysfunkcją wzroku (u mnie na roku było 50% na 50%)

http://masaz.home.pl/ <---- tutaj jest wszystko

Pozdrawiam
 
     
***Ewa*** 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 61
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2009-02-02, 02:31   

a ja słyszałam, że minister zdrowia zabronił nauki masażu w systemie zaocznym weekendowym, jak to jest, kto wie???
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-02-02, 12:26   

***Ewa*** napisał/a:
a ja słyszałam, że minister zdrowia zabronił nauki masażu w systemie zaocznym weekendowym, jak to jest, kto wie???

A gdzie takie informacje słyszałaś ?
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2009-02-02, 16:50   

e-Masaz.pl napisał/a:
***Ewa*** napisał/a:
a ja słyszałam, że minister zdrowia zabronił nauki masażu w systemie zaocznym weekendowym, jak to jest, kto wie???

A gdzie takie informacje słyszałaś ?

A co w tym nowego??? w żadnej szkole medycznej nie istniał i nie istnieje tryb zaoczny. Był, owszem, przez pewien czas, kiedy "doszkalano" masażystów z wadami wzroku, którzy nie mieli uprawnień. Było, minęło od wielu już lat, skończyło się mniej więcej w okresie stanu wojennego. Owszem, istnieją szkoły uczące w trybie wieczorowym (chodzi o ilość godzin), ale nie są to studia medyczne.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-02-02, 19:08   

No fakt. Prywatne szkoły mają zocznie tylko ;)
 
     
u74 

Dołączyła: 02 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2009-03-02, 10:29   

Witam:)
Szukam dobrej szkoły masażu (studium) w rejonie Bielska - Białej, Cieszyna, która dawała by tytuł zawodowy: technik masażysta. Znalazłam Policealne Studium Masażu w Bielsku- Białej :http://www.masaz.szkola.pl/
Chciałam się dowiedzieć czy ktoś miał styczność z tą szkołą lub z Centrum Edukacyjnym Weles, przez które to studium jest prowadzone.
Mam pewne wątpliwości ponieważ przeważnie studium trwa 2 lata, natomiast w tej szkole nauka trwa rok.
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2009-03-02, 19:18   

Szkoła o której piszesz nie daje uprawnień technika masażu, należy ją traktować jak taki trochę lepszy (w rzeczywistości naprawdę lepszy) kurs.
 
     
u74 

Dołączyła: 02 Mar 2009
Posty: 2
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2009-03-05, 14:18   

Aha dziękuje za informacje..czyli lepiej gdybym poszła do studium medycznego...tylko ze tam nauka trwa 2 lata..ale chyba jest niemożliwością żeby zdobyć technika w rok;)..
Właśnie dostałam maila ze szkoły w Ustroniu...Niepubliczne Medyczne Studium Zawodowe w Ustroniu...http://www.zdz.katowice.pl/index-flash.html...Szkoła konczy sei uzyskaniem technika..ale czy to dobra szkoła?...sama nie wiem..mam straszne dylematy...koncze w tym roku studia wyzsze..ale chce sie przekwalifikowac...i robic to co lubie...
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2009-03-05, 15:23   

Policealne Studium Zawodowe
w Bielsku Białej ZDZ Katowice
Medyczne Studium Zawodowe
ratownik medyczny
technik masażysta
43-300 Bielsko Biała
ul. Sempołowskiej 1
tel./fax 033 814 49 98
e-mail: s-bielsko@zdz.katowice.pl



Medyczne Studium Zawodowe
ul. Rynek 16, 34-200 Sucha Beskidzka
tel.: 033 874-43-81
fax:033 874-43-81

www.sucha.zdz.pl
e-mail: suchab@zdz.katowice.pl
 
     
Rumcajs 

Wiek: 36
Dołączył: 21 Mar 2009
Posty: 3
Skąd: Białystok
Wysłany: 2009-03-21, 12:31   

MarO czy mógłbyś pociągnąć wątek Krakowskiej szkoły masażu? Uczyłeś się w niej? Co mógłbyś o niej więcej powiedzieć,pytam ponieważ mam zamiar od września być uczniem tej szkoły.Za wyczerpującą odpowiedź z góry dziękuję :)
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-03-27, 11:00   masaz tajski

Marek nie zaglada tu czesto albo przeoczyl twoj watek, wyslij mu moze wiadomosc.

jest duzo materialow na stronie szkoly http://masaz.home.pl/index.php a rowniez w ksiedze gosci. Mozesz tam rowniez zadac pytania i uczniowie i absolwenci przedstawia ci obraz ze swojej strony.

nabor juz trwa i rozmowy kwalifikacyjne juz w maju/czerwcu, wiec sie spiesz.
 
     
ergo87

Dołączył: 28 Kwi 2009
Posty: 4
Skąd: Lublin
Wysłany: 2009-04-28, 16:07   

Witam, co myślicie na temat tej szkoły? Słyszał ktoś coś na jej temat?
http://szkoly-zdz.pl/index.php?id=oferta
 
     
***Ewa*** 

Dołączyła: 27 Sty 2009
Posty: 61
Skąd: kujawsko-pomorskie
Wysłany: 2009-05-03, 22:31   

ja polecam:

Szkołę Policealną Integracyjną Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie

szkoła państwowa 2 letnia i uczy nie tylko osoby z dysfunkcją wzroku (u mnie na roku było 50% na 50%)

ja też polecam tę szkołę, jestem jej absolwentką... i.. obejrzałam stronę internetową i widzę że szkoła kwitnie... :grin: GRATULUJĘ...
 
     
Krisu 

Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: opole
Wysłany: 2009-06-17, 02:19   

Witam! Prawdopodobnie będę robił magistra fizjoterapii w OPOLU
chciałem zapytać czy w Opolu jest jakieś studium masażu ew szkoła w ktorej można zrobic technika masazu. sprawdzalem oczywiscie w google ale znalazlem tylko bio-studio ktore podobno zawiesilo swoj oddzial w opolu oraz jakas szkoła kosmetyki do ktorej nie można sie dodzwonic. Moze ktos jest z tamtych okolic... Czekam na odpowiedź, dzięki
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB