Łeba czy Władysławowo

Hyde Park. Ogólne informacje nie związane z masażem. Tematy o wszystkim.

Moderatorzy: masaztajski, administrator, Truskawa

hella
Posty: 317
Rejestracja: 2017-03-23, 14:20
Lokalizacja: Warszawa

Łeba czy Władysławowo

Post autor: hella »

Które miejsce polecacie. Gdzie są tanie, ale wygodne noclegi, blisko morza. Wogóle co proponujecie domki letniskowe, hotele, pensjonaty, czy campingi itd. Jeśli ktoś był niech się wypowie i poda jakieś namiary.
marika34
Posty: 199
Rejestracja: 2017-05-02, 10:22

Post autor: marika34 »

Byłam i tutaj i tutaj.Co przemawia za Łebą? Piękne wydmy. Co jednak przemawia za Władsławowem?

Fajna plaża
Dobra komunikacja
Oraz wiele atrakcji ( moim zdaniem o wiele więcej niz w Łebie, podobnie jest z restauracjami, jest o wiele wiecej miejsc, w których można sobie smacznie zjeść).

Noclegow szukaj na stronach z wynajmem mieszkan. Będzie o wiele taniej niż wynajmujac pokój w hotelu. https://www.blueapart.pl/apartamenty/w% ... C5%82awowo
salomon12
Posty: 12
Rejestracja: 2016-11-09, 16:23
Lokalizacja: Warszawa
Kontakt:

Post autor: salomon12 »

Zdecydowanie Łeba ;-)
frania
Posty: 43
Rejestracja: 2017-12-03, 15:17

Post autor: frania »

A co myślicie o Pszczynie? Byliśmy ostatnio na konferencji w hotelu hotelstyl70.pl/oferta-dla-firm/sala-konferencyjna/ Niepozornie piękna okolica, fantastyczne miasteczko i nieopodal Zbiornik Goczałkowicki. Z całą pewnością wybierzemy się tam któregoś lata na wakacje.
Ostatnio zmieniony 2019-03-28, 08:36 przez frania, łącznie zmieniany 1 raz.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Hyde Park forum ogólne”