Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Informacje ogólne
Autor Wiadomość
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2008-11-15, 23:48   

tak z ciekawosci, ludzi "z ulicy" bierzecie ?
wiadomo ze jakas podstawowa anatomia czasami jest potrzebna do roznych takich kursów.

To co Truskawa, moze sie wkrecimy kiedy an jakis termin w wawie? :) masz niedaleko ja tez :)
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-11-16, 00:01   masaz warszawa

tak, kazdy moze wziac udzial - niektorzy amatorzy masazu bez kursow masuja rownie dobrze jak fizjo, zajmujacy sie masazem od lat. Na ostatnim kursie byl fizjo w parze z amatorem i fizjo mi dzis napisal (jest juz jego ocena kursu na stronie), ze wymiana zabiegow na kursie rozwiazala mu pare wlasnych problemow zdrowotnych i czuje sie jak nowo narodzony.
 
     
Adam P

Dołączył: 30 Sie 2008
Posty: 143
Wysłany: 2008-11-16, 01:06   

najważniejsza rzecz to grono zadowolonych kursantów\pacjentów :)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-11-18, 00:32   

Wszytko ładnie pięknie, ale wypadałoby się przywitać a nie tylko zareklamować kurs.

Tu się witamy: http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=6 :roll:
 
     
agnieszka

Dołączył: 25 Wrz 2008
Posty: 18
Wysłany: 2008-12-02, 10:44   

Czesc , ja w chwili obecnej szukam kursu czytania zdjec rtg i refleksoterapii w łódzkim może ktoś z Was słyszał bądz sam jest kursantem? będę wdzięczna za odpowiedz :smile:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-04-23, 14:06   Bezpłatny kurs masażu dla służby zdrowia Jelenia Góra

Założeniem projektu jest wzmocnienie kwalifikacji uczestników szkolenia poprzez nabycie umiejętności w zakresie:

- masażu leczniczego

- poznania różnych technik masażu (masaż klasyczny, sportowy, izometryczny, relaksacyjny, segmentarny oraz drenaż limfatyczny)

- rozwinięcia umiejętności interpersonalnych w kontaktach z trudnym pacjentem

Kurs zostanie zakończony egzaminem oraz otrzymaniem certyfikatu potwierdzającego zdobyte umiejętności.

Grupa docelowa:

Projekt szkoleniowy skierowany jest dla pracowników służby zdrowia, a w szczególności dla pielęgniarek i położnych zatrudnionych na terenie powiatów zielonogórskiego i świebodzińskiego.

Informacje dodatkowe:

Kurs prowadzony będzie na terenie Zielonej Góry i przewiduje 80 godzin w skład, których wchodzi 20 godzin wykładów oraz 60 godzin zajęć praktycznych(zajęcia raz w tygodniu po 5 godzin lekcyjnych). Szkolenie zaczyna się 10 maja 2009 roku i trwa do 27 września 2009 roku. Zajęcia prowadzone będą przez wykładowcę akademickiego – dr Mirosława Mrozkowiaka

REKRUTACJA

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w szkoleniu proszone są o kontakt: Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych lub Krzysztof Świder tel. 607-030-589 e-mail: k.swider@wp.pl
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-06-21, 21:32   

Kursy tajskiego są świetne!! Byłem ostatnio w kampinosie na tym kursie i jestem bardzo zadowolony.
Także, jak ktoś chce spróbować jogi dla leniwych to szczerze zachęcam.

A teraz z innej beczki:
Macie może wiedzę jak załapać się na kursy związane z zabiegami kosmetycznymi na ciało??
Chodzi mi głównie o zabiegi masażu np. czekoladą czy temu podobne. ewentualnie jakieś maseczki. Czy tylko wielkie korporacje mogą takie kursy dla swoich pracowników mieć, czy taki z ulicy masażysta jest w stanie dostać się na takowe szkolenia??
 
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-07-03, 18:07   

Agnieszka, co do refleksologii w łodzi to mogę podać stronkę:
http://isrmt.edu.pl/ To jest akademia refleksologii. Przewidywany kurs pierwszego stopnia w naszym mieście to wrzesień.
 
 
     
ashley 


Dołączyła: 02 Wrz 2009
Posty: 56
Wysłany: 2009-09-02, 16:19   

Mam takie pytanko ? Czy ktoś z was słyszał o Akademii Magdaleny Wielgus w Gdańsku i jej kursach proszę o jakieś informacje .Pozdrawiam :)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-09-02, 21:37   

ashley napisał/a:
Mam takie pytanko ? Czy ktoś z was słyszał o Akademii Magdaleny Wielgus w Gdańsku i jej kursach proszę o jakieś informacje .Pozdrawiam :)


http://www.akademiamw.pl/

Chodzi o to ?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-09-02, 22:09   masaz tajski kurs

tak, to ta strona.

moze najlepiej spytac samej wlascielki (prowadzi tez ona wszystkie kursy) kiedy, gdzie, u kogo i ile godzin uczyla sie terapii ktora wyklada.
  
 
     
ashley 


Dołączyła: 02 Wrz 2009
Posty: 56
Wysłany: 2009-09-03, 11:11   

e-Masaz.pl napisał/a:
ashley napisał/a:
Mam takie pytanko ? Czy ktoś z was słyszał o Akademii Magdaleny Wielgus w Gdańsku i jej kursach proszę o jakieś informacje .Pozdrawiam :)


http://www.akademiamw.pl/

Chodzi o to ?



Tak to ta strona, ale nie przekonuje mnie oferta tej Pani,:/ słyszałam ze zaliczenie i otrzymanie certyfikatu wygląda tak że po dwóch dniach wykonuje się masaż na klientce jeżeli się zaliczy to się otrzyma certyfikat.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-09-03, 11:30   masaz tajski

to, ze pojedynczy nauczyciel nazywa sie "akademia", nie znaczy, ze poziom jest akademicki, na najwyzszym poziomie - nazwa nie przystaje do profilu dzialalnosci i moze swiadczyc o przeroscie ambicji nad mozliwosciami.

tylko najlepsi uczniowie, czyli ulamek, sa w stanie poprawnie wykonac zabieg na zaliczenie bezposrednio po kursie. Wedlug mnie certyfikat uczestnictwa powinni dostac wszyscy, a egzamin powinien byc np miesiac po kursie, a warunkiem przystapienia do niego kilkanascie godzin wykonanych zabiegow z zalaczonymi notatkami z zabiegow.

jesli jakis nauczyciel wyklada kilkanascie roznych terapii, z roznych czesci swiata (chiny, indie, hawaje, tajlandia, japonia ...), to albo jest bardzo wybitnym i doswiadczonym nauczycielem, albo uczy po lebkach, na odwal sie.

jest tylu nauczycieli, nawet w gdansku, specjalizujacych sie tylko w niewielu terapiach, ze mozna wybierac jak w ulegalkach.

jakich terapii masz zamiar sie uczyc?
  
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-09-04, 10:48   masaz tajski kurs

ps kursy masazu w akademii sa prowadzone przez kosmetyczke i glownie organizowane dla kosmetyczek. Poniewaz jestes technikiem masazysta, to probuj znalesc kursy dla masazystow, prowadzone albo przez doswiadczonych masazystow albo przez szkoly masazu.

wybierz jedna czy dwie konkretne terapie, ktorych chcesz sie uczyc i staraj sie je zglebic. Dla ciebie zrobienie 10 jednodniowych kursow nie jest wiele warte - zreszta na kazdym z nich bedzie teoria masazu, anatomia, fizjologia na podstawowym poziomie, a ty juz to masz w malym palcu.
 
     
ashley 


Dołączyła: 02 Wrz 2009
Posty: 56
Wysłany: 2009-09-04, 11:12   Re: masaz tajski kurs

chciałabym żeby dyplom +kursy wystarczyły fizjoterapia nie interesuje mnie z stażem jest ciężko wszyscy się pytają o fizjoterapię :/ czy studia ............ http://www.eck.com.pl/sites/395.xhtml co myślisz o tym pakiecie :) )
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB