Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoły masażu
Autor Wiadomość
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2009-06-17, 07:46   

Właśnie w tej Policealnej Szkole Kosmetyki i Masażu (teraz dyplomy, to może i kłopoty ze skontaktowaniem się) jest kierunek technika masazysty
 
     
Linki sponsorowane
Krisu 

Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: opole
Wysłany: 2009-06-17, 14:39   

a to jest szkoła płatna?
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2009-06-17, 17:35   

Niestety, tak.
 
     
Krisu 

Dołączył: 11 Cze 2009
Posty: 4
Skąd: opole
Wysłany: 2009-06-17, 22:26   

nie będę mógł raczej sobie pozwolić na płatną szkolę
a pewnie poziom marny jak to w płatnej

a czy słyszał ktoś o kursie po którym licencjonowany fizjoterapeuta dostaje uprawnienia do masażu? jako masażysta...
 
     
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2009-06-18, 10:09   

Wg NFZ licencjonowany fizjoterapeuta ma pełne prawo wykonywać masaże, ale w ramach kompleksowej fizjoterapii, co oznacza, że zakład pracy nie może zatrudnić go jako masażysty. To prawo przysługuje jedynie technikom masażystom. A kursów "uzupełniajacych" nie ma i właśnie dlatego w wielu miastach studenci fizjo uzupełniają wykształcenie studium masażu... Oczywiście prywatnie możesz masować ile chcesz, a wówczas wybór kursu zależy tylko od Ciebie. Dobrze, żeby miał przynajmniej 150 godzin klasyki.
 
     
RainbowFenix 

Wiek: 37
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 6
Skąd: Bielsko / Bydgoszcz
Wysłany: 2009-07-20, 18:59   

Cześć Wszystkim! :) jestem nowy na forum i cieszę się że do Was dołączyłem :) Mam pytanko o szkoły masażu w Bydgoszczy .Chciałbym zrobić 2 letnią szkołę, ale nie mam zielonego pojęcia, które są lepsze/gorsze. Proszę o pomoc :)
 
 
     
RainbowFenix 

Wiek: 37
Dołączył: 27 Gru 2008
Posty: 6
Skąd: Bielsko / Bydgoszcz
Wysłany: 2009-07-20, 20:13   

u74 napisał/a:
Witam:)
Szukam dobrej szkoły masażu (studium) w rejonie Bielska - Białej, Cieszyna, która dawała by tytuł zawodowy: technik masażysta. Znalazłam Policealne Studium Masażu w Bielsku- Białej :http://www.masaz.szkola.pl/
Chciałam się dowiedzieć czy ktoś miał styczność z tą szkołą lub z Centrum Edukacyjnym Weles, przez które to studium jest prowadzone.
Mam pewne wątpliwości ponieważ przeważnie studium trwa 2 lata, natomiast w tej szkole nauka trwa rok.


hej! moja znajoma studiuje w Bielsku fizjoterapię i zrobiła 2 letni kurs technika masażysty w tej samej szkole i jest z niego bardzo zadowolona.
Strona szkoły:
http://www.rejbb.pl/site/...id=10&Itemid=92
wydaje mi się że szkołą może być ok, sam może wybiorę ta szkołe (dopiero zaczynam zbierać informacje o szkołach), wiem że też bielski sokrates robi kurs technika masażysty (skończyłem ich 4 miesięczny kurs masażu klasycznego i relaksacyjnego i jestem zadowolony) co do welesa, to slyszalem o nich, ale nie mam zdania...
pozdrowionka :)
 
 
     
Marek S 

Dołączył: 29 Lip 2009
Posty: 1
Skąd: Cieszyn
Wysłany: 2009-07-29, 22:10   

Witam. Bardzo proszę o informację o jakości kursu przeprowadzanego przez
Centrum Edukacyjne "WELES"
ul. 3 Maja 5
43-300 Bielsko-Biała
i czy po takim kursie można rozpocząć własną działalność jako masażysta aby było to zgodne z prawem.
 
     
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2009-07-30, 09:08   

Kiedys był to chyba najlepszy kurs w Polsce, niemniej po jego ukończeniu, jak po każdym kursie, nie możesz wykonywać masażu leczniczego.
 
     
myszaida

Dołączył: 25 Kwi 2008
Posty: 18
Skąd: Wrocław
Wysłany: 2009-08-17, 12:21   

Medyczne Studium Zawodowe

im. Hanny Chrzanowskiej w Brzegu

ul. Ofiar Katynia 25

49-300 BRZEG

telefon: 0 77 416 23 83

fax: 0774162383

e-mail: mszbrzeg@wodip.opole.pl

Są jeszcze wolne miejsca na wybranych kierunkach dziennych, zaocznych i wieczorowych (w tym także na TM).
 
 
     
AsiaR 

Dołączyła: 07 Cze 2009
Posty: 1
Skąd: Nisko, Kraków
Wysłany: 2009-09-03, 10:40   Szukam szkoły masażu we Wrocławiu

Witajcie,
czy ktoś mógłby mi napisać o jakieś dobrej szkole masażu - 2 letniej- we Wrocławiu. Własnie się przeniosłam i nie znam nikogo, ani nie wiem nic o tutejszych szkołach, a zbliża się czas zapisania się do nich. Byłabym wdzięczna za wszelkie infomacje.
Pozdrawiam AR :)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-09-03, 13:47   Re: Szukam szkoły masażu we Wrocławiu

AsiaR napisał/a:
Witajcie,
czy ktoś mógłby mi napisać o jakieś dobrej szkole masażu - 2 letniej- we Wrocławiu. Własnie się przeniosłam i nie znam nikogo, ani nie wiem nic o tutejszych szkołach, a zbliża się czas zapisania się do nich. Byłabym wdzięczna za wszelkie infomacje.
Pozdrawiam AR :)


Szukajka nie boli http://www.google.pl/sear...aw&lr=&aq=f&oq=
jeszcze dodatkowo możesz uderzyć do cosinusa, żaka lub innych tego typu instytucji.
Tyle mogę pomoc ;)
 
     
madeinchina 

Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2009-10-17, 10:20   

Witam.

Ja również szukam dobrej szkoły masażu we Wrocławiu lub w ogóle na Dolnym Sląsku. Ukończyłam co prawda germanistykę, ale od niedawna zainteresowałam sie masażem i medycyną niekonwencjonalną. Pojęcia nie mam od czego zacząć, chyba od uzyskania tytułu technika masażu, a potem kursy. Proszę o podpowiedz. Tylko proszę mnie nie odsyłać na google, to już przerobiłam. Szukanie czasem boli, ale kto szuka ten znajduje :wink: A fora są chyba po to, aby dzielić się m. in. doświadczeniami i wiedzą, prawda Drogi Adminie?.

Pozdrawiam :smile:
 
     
Piotrek Medic 
FIZJOTERAPEUTA, TERAPEUTA MANUALNY

Pomógł: 2 razy
Dołączył: 28 Wrz 2009
Posty: 151
Skąd: Warszawa
Wysłany: 2009-10-19, 09:16   

jeżeli kompletnie nie miałaś wcześniej do czynienia z medycyną, masażem itp radze od policealnej szkoły zacząć a w trakcie robić jakieś kursy. W technikum większą wiedzę i przede wszystkim praktykę zdobędziesz niż na kursie. A w miarę zdobywania wiedzy i umiejętności możesz zapisać się na kurs i mieć zwyczajnie dodatkowy papierek.
 
     
madeinchina 

Dołączyła: 17 Paź 2009
Posty: 7
Skąd: Wroclaw
Wysłany: 2009-10-19, 09:34   

Hej!
Rzeczywiście, do tej pory niewiele miałam do czynienia z medycyną (chyba że akurat byłam chora i musiałam mieć :wink: ) a o masażu trochę czytałam i wykonywałam na królikach doświadczalnych - moich najbliższych.

A co myślisz o tych dwóch szkołach?:

http://www.kadra.wroclaw.pl/oszkole
http://edu.wroc.pl/zywirs..._doroslych.html

Na innym forum o masażu przeczytałam żywą wypowiedź pewnego pana masażysty o jego zawodzie, że wymaga ogromnego wysiłku fizycznego i jest niezwykle męczący. Czy to prawda? Bo nie mam postury traktorzystki Heli, ani tez wielkiej siły fizycznej. Czy to prawda, co ten pan pisze?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB