Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Który kurs wybrać w Katowicach
Autor Wiadomość
Ardal

Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-10-03, 10:07   Który kurs wybrać w Katowicach

Witam
Żona prowadzi ponad 10 lat salon urody , noszę się z zamiarem powiększenia go o gabinet masażu. Jestem zainteresowany ukonczeniem stosownego kursu lub kursów , które umożliwią mi w miarę swobodną pracę w początkowej fazie. Mam świadomość, że cudów się nie nauczę ale zależy mi na solidnych fundamentach .

Ogólnie zależy mi na podstawach, czyli kursie masażu 1 i 2 stopnia , proszę o pomoc, która firma jest krótkomówiąc najlepsza w okolicy Katowic.

Pozdrawiam
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-03, 10:50   masaz tajski

bodyworker swego czasu napisal:

"W Katowicach, Poznaniu, bodaj Częstochowie i Sosnowcu są solidne kursy 200 godzinne za 1000 - 1600 zł. Swoją drogą tzw. stopnie I, II, III to marketing a nie zakres kwalifikacji", ale nie napisal nazw szkol. Mozesz wyslac mu PM z pytaniem o adres.

ktos inny polecal kursy w "Oświacie" i szkołę "Heros", a ktos inny odradzal prenier (dla kosmetyczek).

na poczatek dzialalnosci twoja zona moze zatrudnic masazystow na telefon (z reguly 50/50) i w ten sposob sprawdzic rynek i popyt wsrod klientow na konkretne rodzaje masazu. Gabinet sie na poczatek rozrusza, a gdy skonczysz swoj kurs (moze trwac 6 i wiecej miesiecy, w zaleznosci od programu i trybu nauki), to juz beda stali klienci. Rowniez sprawdz okoliczne gabinety i zeby sie od nich odrozniac wprowadz zabiegi, ktorych oni nie maja.
  
 
     
Envy

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-10-05, 14:46   

ja mam zamiar właśnie w taki sposób zdobycz trochę doświadczenia podnajmując masażuście w swoim salonie pomieszczenie na masaż (wyposażę je w łóżko). dogadamy się na jakiś procent z usług, a dodatkowo podpatrywać i uczyć się od niego lub niej. oczywiście w międzyczasie będę uczęszczał na kurs. tylko, że w moim mieście czyli łodzi chyba nie ma szkół cieszących sie dobrą opinią. czy uważacie ze to jest jakiś sposób na szybsze obycie w temacie?
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-10-05, 15:33   

Envy, czy masz już chętnego do pracy?? Jeżeli nie to polecam swoja osobę jako masażystę w twoim salonie.
Jeżeli chodzi o kurs w naszym mieście łodzi to masz dużo szkół organizujących kursy albo roczne szkoły masażu traktowane jak kursy. Profesja na piotrkowskiej kierunek biomasaż (nie najgorsze, wiem bo tam uczyłem:)), avangarda na kościuszki, akademia zdrowia w chińskiej dzielnicy, biostudio na pomorskiej, pomijam szkoły z technikiem dwuletnie. Podstaw nauczysz się w każdej z tych szkół a reszta to praktyka, praktyka i jeszcze raz praktyka...:)
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-05, 23:07   masaz tajski

envy, jesli do tej pory nie prowadzisz jakiegos rodzaju gabinetu (nic o tym nie piszesz), to otwieraj gabinet tylko jesli masz smykalke do prowadzenia takiej dzialalnosci i fundusze. Na poczatku wszystko idzie powoli, a czynsz i reklama to staly, spory wydatek. W kryzysie i w powolnych miesiacach naklad na reklame to nawet 30% obrotu.
 
     
Envy

Dołączył: 20 Wrz 2009
Posty: 4
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-10-06, 15:42   

prowadze salon fryzjerski plus rozszerzam dzialalnosc o paznokcie, drobne zabiegi kosmetyczne i wlasnie masaze. salon w centrum miasta (łódź, ul. piotrkowska). ma juz dobrze wypozycjonowana strone i mala reklame, wiec nie jest tak ze zaczynam od niczego. i nie spodziewam sie tez od razu kokosow, mam zamiar sie szkolic w kierunku masazy, a podnajmujac pomieszczenie chce zdobyc przy okazji doswiadzczenie zeby za kilka lat moc samemu wykonywac uslugi.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-06, 15:45   masaz tajski

a to zupelnie inny obraz rzeczy. A Truskawa spadl ci jak sliwka w kompot. Jak pisalem - jak juz jest lokal i dzialajaca reklama, to trzeba je wykorzystac. Rozszerzenie fryzjerstwa na masaz, kosmetyke czy paznokcie to dobry pomysl, bo czesc klienteli sie pokrywa. Poza tym przychodza na caly pakiet zabiegow za jednym razem.
 
     
Alison

Wiek: 42
Dołączył: 22 Kwi 2009
Posty: 1
Skąd: Tychy
Wysłany: 2009-10-06, 16:42   Pytanie z zwiazku z kursem w Kce

Witam chcialabym sie dowiedziec gdzie sa dobre kursy z masazu w Katowicach?Co sadzicie o szkole HEROS?Pozdrawiam bylabym wdzieczna o info :smile:
 
     
Ardal

Dołączył: 03 Paź 2009
Posty: 2
Skąd: Katowice
Wysłany: 2009-10-06, 17:04   

Witam
Mam poważny problem .
Jestem zdecydowany zrobić kurs i działać w salonie żony , ale ona niestety jest temu przeciwna, gdyż uważa , iż większość jej klientek nie będzie dobrze na to patrzeć , dodatkowo ona nie może znieść sytuacji w której ja za ścianą będę masował inną kobietę, reasumując jest chorobliwie zazdrosna. Wszelkie argumenty z mojej strony tłumaczące, iż nie patrzę na to z tej strony i jest to poprostu praca jak każda nie trafiają do niej , ona uważa ,iż ma to wiele wspólnego ze sferą erotyczną i w pewnym sensie jest to niezależne od samej klientki. Wcześniej nie robiła problemów bo nie wierzyła ,że zdecyduję się na kurs a teraz kruszy kopie i histerycznie komplikuje całą sprawę.
Od wczoraj ze mną nie rozmawia i nie mam pojęcia jak ją udobruchać.

Może ktoś miał podobny problem i potrafi mi pomóc , potrzebuję naprawdę mocnych argumentów , w przeciwnym razie wole nie myśleć co będzie dalej.
Pozdrawiam
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-06, 17:30   masaz tajski

jesli wczesniej temat twojego kursu byl juz dyskutowany, to pewnie trzeba do niego bedzie wrocic, gdy zona troche sie ostudzi. Rzuc jej pomysl, jak ci pisalem, ze na poczatek kogos zatrudnia, dla rozruszania gabinetu i dla zdobycia doswiadczenia, w jakim kierunki prowadzic gabinet.

wedlug mnie idealna sytuacja, gdy pracujecie razem, bo mozesz ja wyreczyc w obowiazkach w gabinecie kosmetycznym (czyli bedzie mogla miec troche wolnego dla siebie).

a masaz moze byc przez ubranie i przy otwartych drzwiach, zreszta w wiekszosci to beda jej wlasne klientki i klienci, przychodzacy na masaz do ciebie.

daj jej masaz albo zafunduj jej upominek - a najlepiej skieruj ja tutaj na forum, zeby sie wywnetrznila.
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2009-10-06, 20:18   

Zapraszam : http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=729
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB