Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Roczna szkoła
Autor Wiadomość
Grzes
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 16:26   Roczna szkoła

Witam jestem po rocznej szkole zawód "biomasażysta"
W szkole mówiono nam ze przepisy zmieniają się co rok i nigdy nie wiadomo jak będą wyglądały kiedy skończymy szkołę.

Dlatego moje pytanie brzmi czy obecnie po rocznej szkole mogę pracować w przychodni, szpitalu, sanatorium itp. mam otwarte drzwi ?
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-01, 17:18   masaz tajski

szkola wziela od was oplate i zrobila was w konia. Przepisy sie zmieniaja - w przypadku zawodow medycznych zaostrzaja, zeby chronic pacjenta.

http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=659
http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=613
http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=579

nie, nie mozesz.
  
 
     
Grzes
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-01, 21:00   

czyli mogę pracować u siebie lub w jakimś salonie urody ??
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-01, 21:28   masaz tajski

tak. Truskawie sie nawet udaje w przychodni fizjo z nfoz - ale to raczej wyjatek niz regula. Jesli jestes dobry czy masz uklad, to jest szansa.
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-10-01, 22:01   

Massage, po pierwsze ja mam dwuletnią szkołę masażu z elementami rehabilitacji ale też z tytułem biomasażysty. Z tego co wiem na takich rocznych szkołach traktowanych jak kurs--wiem bo uczyłem w takiej szkole--jest jedynie liźnięte anatomii, zajęcia praktyczne w jakiejś przychodni, pdst masażu i podstawy fizjo. Wiec nie ma co marzyc o przychodni(chyba że prywatnie bez podpisanej umowy z nfz) lub własna działalność, póki co jeszcze nie trzeba niczego potwierdzać żeby prowadzić własny salon masażu.
Ja pracuję w prywatnym gabinecie rehabilitacji, bez umowy z nfz ale kończę po masażu jeszcze terapie ruchową( za miesiąc bronię licencjat)
Ale tak jak było napisane, szkoła was załatwiła i zamydlili wam oczy.
 
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-01, 22:45   masaz tajski

a przepraszam, szczegoly mi sie pokickaly - rzeczywiscie 2 lata, a o nfz wspomiales wiele razy, np ze gabinet gdzie pracujesz sie ubiegal, to mi utkwilo, ze wlasnie w takim pracujesz.
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-10-02, 06:29   

zdarza się najlepszym:)
Ale pocieszę autora wątku, jeżeli można to tak nazwać... Ja także zostałem załatwiony przez szkołę.. Miałem mieć technika masażu a mam tylko śmieszny papier z tytułem biomasażysty...
Szukają unormowań prawnych żebyśmy nie mogli wykonywać masaży leczniczych a na starcie zajęli by się unormowaniami dotyczącymi kształcenia.. Szkoły w tej dziedzinie robią co chcą..niestety...
 
 
     
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2009-10-02, 08:50   

Truskawa napisał/a:
...kończę po masażu jeszcze terapie ruchową( za miesiąc bronię licencjat)

Sorry, Truskawa, ale gdzie robisz taki licencjat?? Tu też mi coś "nie gra"... Nie słyszałem nigdy o kierunku zawodowym "terapia ruchowa" :evil: Ale oczywiście, moge być w błędzie...
 
     
Truskawa 


Wiek: 41
Dołączył: 27 Lut 2008
Posty: 251
Skąd: Łódź
Wysłany: 2009-10-02, 09:46   

To nie jest kierunek zawodowy tyko specjalizacja. Kierunek jest pedagogiczny niestety...Ale wszystko co powinno być to jest:) kinezo, fizjo, wady postawy,biomechanika,anatomia i dlatego że pedagogika to od groma psychologii i pedagogiki...
 
 
     
Grzes
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-02, 13:21   

Dla mnie to nie koniec świata na masaż poszedłem aby pracować u siebie i dla siebie ewentualnie w jakimś salonie. Nie za bardzo uśmiecha mi się masować przez 7 godzin dziennie.

Choć fakt oszukali nas...
 
     
Grzes
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-12, 13:55   

Witam ponownie
Znalazłem sobie salon który chciałby zawiązać ze mną współprace, która polega na tym ze udostępniają mi pokój do masażu za 10zł od klient. Właścicielka chce aby ta współpraca była legalna czyli nie mogę robić masażu na czarno. Orientujecie się co dokładnie powinienem zrobić aby masaż był legalny i nie płacić dużych podatków. Na początku chciałbym brać małe, symboliczne opłaty za masaż aby uzyskać klientów, wiec obawiam sie że bede musiał dokładać do tego interesu
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2009-10-12, 14:08   kurs masaz tajski, indonezyjski, tajskimi stemplami ziolowym

jesli nie masz dzialalnosci, to umowa o dzielo - zlecajacy bezposrednio odprowadza podatek.

wyrob ubezpieczenie.

sprawdz, jakie sa ceny za masaz w okolicy i licz dziesiec czy dwadziescia zlotych taniej. Jesli sa to jej klienci, to z reguluy 50/50
  
 
     
Grzes
[Usunięty]

Wysłany: 2009-10-12, 14:34   

Właścicielka nie chce mnie zatrudnić tylko udostępnić pokój. Tak wiec pozostaje mi tylko założyć firmę niestety, chyba ze są jakieś inne sposoby
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB