Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Potrzebuję pomocy kursy czy studium
Autor Wiadomość
banan4400

Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-06-08, 23:22   Potrzebuję pomocy kursy czy studium

Witam wszystkich serdecznie :) Jesteście inteligentni, dlatego liczę na rzeczową poradę. Szkic problemu polega na tym, że w tym roku znowu nie dostanę się na studia (medyczne). Nudy w domu, dlatego postanowiłem zdobyć zawód. Jestem zarejestrowany w UP jako bezrobotny, więc należy mi się kurs (1 w ciągu roku) aby podnieść kwalifikacje. Jest powódź, dlatego kurs, może być albo i nie być.
1.
Jeżeli się uda to jaki kurs masażu?

Kolejnym krokiem to wybór bezpłatnego (na płatne mnie chyba nie będzie stać :| )studium w Warszawie bo tam mam brata to może bd z nim mieszkał. (Aktualnie mieszkam w Sandomierzu)

2.
Czy mógłbym od was uzyskać wybór fajnej uczelni w Warszawie?

Wiem, że od tego jest google, ale tam wyczytam to co oni chcą abym wiedział, a nie realia.
Możliwe, że za rok dostanę się na te studia medyczne (jak Bóg da) dlatego chciałem zapytać, czy dzięki wakacyjnemu kursowi po zaliczeniu programu kursu, mógłbym zrealizować takie studium 2 letnie w 1 rok przy indywidualnym trybie nauczania i zaliczania egzaminów? Miałbym już podstawy, poświadczone papierkiem z kursu. Prosiłbym o odp. do 1 pyt. adekwatną, z tym co piszę. Uczelnia nie musi być najlepsza. Chodzi, aby prowadzący byli jak ludzie, z którymi można się dogadać.

Prosiłbym o konkretną odpowiedź (bez robienia sobie jaj) bo liczy się dla mnie czas i fakty.
Na marginesie chciałbym zapytać, czy ktoś z uprawnieniami masażysty organizował akcje charytatywne. Znam chłopaka co stracił obie nogi, potrzebne protezy. Jak wiemy, ceny nie są małe. Pytam bo z nauką, wiążę tego typu sprawy. Przecież trzeba sobie pomagać. Mając pewną wiedzę i papier, można aktywnie zacząć. Ale tego typu pomysły to już na priv. Tutaj proszę o odpowiedz na powyższe pytania. Dzięki i pozdrawiam :wink:
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-06-08, 23:44   kurs masaz tajski

idz na rok do technikum, a jesli za rok ponownie nie uda sie na am, to go dokonczysz w kolejnym roku.

kursy z up maja ograniczenie okolo 1k zl, wiec bedzie to raczej krotki kurs, max 150h, a to jest niewiele nauki jak na caly rok i nie daje ci zawodu.
 
     
banan4400

Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-06-08, 23:59   

Dzięki, massagewarsaw ale to już wiem. :wink:

Pytania dotyczyły konkretnych adresów sprawdzonych placówek przez forumowiczów np w Warszawie, oraz możliwość realizacji 2 letniego technikum w np 1 rok, opierając się na np zaliczonym kursie wakacyjnym ( że odbyłem i zaliczyłem ten zakres programowy, bo wydaję mi się, że wiedza jest jedna) a pozaliczałbym w technikum to czego nie dali mi na kursie - czyli całą resztę. Domyślam się, że to będzie wyłącznie dobra wola prowadzących zajęcia w technikum.

Prosiłbym o nie odsyłanie mnie na inne tematy bo nie potrzebuję ogólnych informacji, a moje pytania są dość sprecyzowane :wink:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2010-06-09, 00:09   kurs masaz tajski

dobrze wiedziec, ze juz wiele wiesz.

zadne technikum nie zaliczy ci zadnych zajec z jakiegokolwiek kursu, co najwyzej przerobiony kurs (raczej nie wakacyjny, tylko pol lub roczny - kilkaset godzin) pomoze ci szybciej przyswoic material technikum.

jesli nie jestes geniuszem (problem z tegoroczna uczelnia na to nie wskazuje), to nie masz szans na tryb indywidualny.

nigdzie cie nie odsylam, bo to, co ci napisalem, jest wyczerpujace. A nazwe konkrtetnej szkoly to moze jakis warszawiak ci podrzuci (albo i nie)
  
 
     
banan4400

Dołączył: 07 Cze 2010
Posty: 3
Wysłany: 2010-06-09, 00:31   

Geniuszem, nie jestem. Raczej taki szarak, jak przeciętni :mrgreen: z długim, pyskatym jezykiem. Tylko tyle mogę powiedzieć odnośnie mojej kariery w liceum i jej późniejszych skutków. Powracam co głównego wątku. Cenię każde słuszne uwagi :wink:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB