Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Studia odnowy biologicznej
Autor Wiadomość
masazysta2010 

Wiek: 35
Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 9
Wysłany: 2011-09-21, 11:46   Studia odnowy biologicznej

Witam:) mam prare pytań dotyczących kursów masażu i studiów i prosiłbym o konkretne odpowiedzi na temat:). w Tym roku piszę egzamin państwowy na technia masazyste i po egzaminie chce sięprzenieśc do Warszawy. Chce sięwybrać na studia na AWF na kierunek odnowy biologicznej, w przyszłości chcialbym sie zajmować odnową bologiczna i pracowaćw SPA, ZE SPORTOWCAMI, UZDROWISKU ITD( W TYCH KIERUNKACH), myslalem wczesniej o fizjoterapi lecz to zupelnie inna bajka i to mnie nie interesuje, bralem to jedynie pod wzgledem ulepszenia wiedzy z anatomi. Chce warszawie robic na caly etat jako masazysta majac uprawnienia po egzaminie i zaocznie studiowac AWF na kierunku instruktora odnowy biologicznej Moje pytania:

1.Gdzie jest w Warszawie dobra uczelnia kierunku AWF ze specjalizacja odnowy biologicznej(zaoczna)? i prosze bez żadnych reklam uczelni;)
2.Dokształcając sięjako masażysta i robiąc sobie różne kursy na co patrzeć( co te kursy powinny zawieraći wydawać "jakie papiery")
3.Proponowane kursy?
4.Czy zamiast AWF le[iej zaocznie fizjoterapie?

Jestem w tym zawodzie z zamilowanie, kocham to co robie i zależy mi jak z największej wiedzy a nie z jak najwiecej niewartościowych papierków!:) Proszęo opinie ludzi, którym nie zależy na reklamach:)
 
     
Linki sponsorowane
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-09-21, 12:09   kurs masaz tajski

spa to jedna dzialka, ale sportowcy, a nawet uzdrowisko (rozumie sanatoriun), to troche inne. Do tego pierwszego technik i kursy wystarcza, do sportowcow trzeba fizjo.

1. w wawie jest jedno awf, oczywiscie sa tez inne uczelnie z kierunkiem odnowa. W sekretariacie szkoly gdzie jestes powinni miec spis, rowniez pewnie trafisz na necie - ale w przyszlym roku moga byc jakies zmiany (zawieszenie kierunku czy otwarcie naboru na nowy kierunek), dlatego sprawdzaj info raz na jakis czas, najlepiej bezsporednio z uczelniami.

2-3. kursy wybieraj takie, jakie beda ci potrzebne w pracy (moze pracodawca da ci dofinansowanie, dni wolne, a rowniez wiecej i lepiej platna prace).

4. na awf sa rozne kierunki - od odnowy do fizjo. Tak samo zreszta na innych uczelniach.

ps przenosze watek do kursow
 
     
masazysta2010 

Wiek: 35
Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 9
Wysłany: 2011-09-21, 12:21   

a jesli chodzi zebym mogl polaczyc zarowno odnowe biologiczna z wspólpraca ze sportowacami?( bo napisales uzdrowika i sportowcy potrzebne fizjo) to jaki kierunek zeby oby dwa
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-09-21, 12:34   kurs masaz tajski

nie wiem, wejdz na strone awf (bo to najwieksza i najbardziej rozwinieta uczelnia) i sprawdz, jakie maja kierunki. Zapewne przy nich bedzie krotki opis programu. Dziekanaty poszczegolnych kierunkow tez ci podpowiedza, mozesz wpadac na otwarte drzwii i gadac z wykladowcami i studentami.

nie wydaje mi sie, ze powinienes uczyc sie anatomii to poziomu fizjo (a z anatomia bedziesz musial przerabiac caly pozostaly program, czyli pewnie 80% innych przedmiotow), jesli masz zamiar zajmowac sie masazem w spa, w odnowie.

kazdy z ewentualnych kursow, ktore bedziesz robil, bedzie zawierac elementy anatomii potrzebne do opanowania danej techniki. Zreszta jako technik bedziesz juz miec o tym pojecie.

w sasiednim watku shant planuje po techniku promocje zdrowia licencjat w rok (bo ma technika) http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=1892

mozliwe, ze rowniez tobie cos podobnego wystarczy.

w ramach zajec szkolnych mozecie poprosic nauczyciela o wyjasnienia, razem z klasa mozecie przygotowac kompedium uczelni i kierunkow.
 
     
masazysta2010 

Wiek: 35
Dołączył: 21 Wrz 2011
Posty: 9
Wysłany: 2011-09-21, 12:58   

przeczytalem ten link co podales i jak dobrze zrozumialem majac wyksztalcenie TECHNIK MASAZYSTA. moge zrobic sobie w rok UZUPELNIAJACE licencjackie z promocji zdrowie i bedzie to trwac rok tylko gdzie to moge zrobic...
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-09-21, 13:00   kurs masaz tajski

pytaj shanta albo popros go o wypowiedzenie sie tu w watku.

gdy ty pisales, ja wyedytowalem swoja wczesniejsza wypowiedz - dodalem o dniach otwartych na uczelniach i o wlaczeniu do lekcji w technikum info o roznych kierunkach
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB