Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Kurs masażu gorącymi kamieniami - gdzie?
Autor Wiadomość
sorbet

Dołączył: 04 Wrz 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-09-04, 08:46   Kurs masażu gorącymi kamieniami - gdzie?

Witam! Chciałabym zrobić kurs masażu gorącymi kamieniami i proszę o opinie osób, które taki kurs robiły. Czy możecie polecić mi jakąś szkołę/ prowadzącego? Mam na oku dwie szkoły MENOS i ANIMUSZ, czy ktoś szkolił się w nich? Jeśli chodzi o kurs masażu kamieniami w tych szkołach są znaczne różnice - w MENOS jest to 10 godzin a w ANIMUSZ 3-4 godziny. Co radzicie?
 
     
Linki sponsorowane
JustynaZuzanna

Wiek: 36
Dołączył: 16 Maj 2012
Posty: 94
Skąd: SMY
Wysłany: 2012-09-04, 20:46   

Hejka
Ja byłam na kursie w MENOSie w Katowicach, szkolenie z Nizarem - bardzo sympatyczny człowiek, ale naprawdę trzeba czuć blusa i słuchać go uważnie, bo Facet nadaje w kilku jężykach na raz w jednym zdaniu :)
Szkolenie hmmm nie mam porównania z innymi osobami z innych szkoleń.. Ale oglądając filmy na youtobe, wydaje mi się że w Menosie uczą naprawdę profesjonalnie.
Jest jeszcze jedno co się nie podobało dziewczyną u mnie na szkoleniu, Nizar nie przyjmuje wymówek typu nie rozbiore się bo się wstydze... Uczy masażu całego ciała i jedyne w czym na leżance się pozostaje to dolna część bielizny (stringi/figi), nie ma mowy o biustonoszu na ciele... Ja się położyłam jako pierwsza, na mnie pokazywał masaż i powiem Wam że pierwsza chwila była tylko skrępowania... Chyba bardziej krępowały mnie dziewczyny

Na chwilę obecną nie przychodzi mi nic konkretnego do głowy co by Ci tu jeszcze powiedzieć na temat szkolenia w Menos, ale jeśli masz jakieś pytania to dawaj :)

aaaa. .. na szkoleniu każdy z nas wykonał masaż po 2 razy i trzeci był egzaminacyjny. A Nizar tak fajnie uczy że po 4 miesiącach jak kupiłam kamienie wykonałam masaż bez problemu
 
     
ag@ta

Dołączył: 02 Mar 2008
Posty: 6
Skąd: Biała Podlaska
Wysłany: 2012-09-16, 15:07   

Byłam na kursie bańkami chińskimi i gorącą czekoladą w ANIMUSZ w Wawie. Jestem zadowolona a moja siostra tym bardziej bo na niej się szkoliłam :) Są zajęcia grupowe i indywidualne. Ja właśnie wzięłam te drugie bo nie pasowały mi terminy kursów grupowych. Polecam !!!
 
     
magdaa 

Dołączyła: 24 Paź 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-10-27, 15:46   

pisalam juz na innym watku na forum, ale dla uzyskania opinii i porady rowniez na tym watku.

jestem zainteresowana kursem masazu banka chinska i goracymi kamieniami. chce sie nauczyc tych masazy pozadnie, by wynisc z tego jak nawiecej, jedyne pytanie jest, czy mam zrobic najpierw klasyczny by lepiej opanowac temat, czy jest on zbedny?? (klasyczny i tak zrobie w pewnym momecie, jednak chwilowo jestem troche ograniczona czasowo)

chce sie dowiedziec czy by wykonywac te masaze w spa, (pozadnie i oczekiwanymi efektami dla klienta) musze miec znajomosc masazu klasycznego?? wszystkie opinie i doswiadczenie bada bardzo przydatne! wielkie dzieki
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-01-05, 18:46   kurs masaz tajski

kolejnosc kursow nie ma znaczenia, ale zeby oferowac masaz publicznie powinnas zrobic klasyka, bo tam jest teoria masazu
  
 
     
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2013-01-05, 21:24   

powinnaś iść do szkoły!
Nie rozumiem trochę ludzi którzy chcą (żyć) z masaży, być cenionymi terapeutami a przygodę zacynają od kursów, PARANOJA ! LUDZIE a później sprzedajecie sie na grupon'ach itp czy gummtre za 30 zl, przez takich jak WY tracimy w oczach klientów.

Przepraszam, trochę mnie poniosło, ale dzisiaj byłem w podobnym miejscu pytając o współprace, MASAKRA!
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-01-06, 01:23   kurs masaz tajski

uwazasz, ze zeby wykonywac kamienie i banki, nalezy isc do 2 letniej szkoly, a nastepnie na kilkugodzinne kursy kazdego z tych masazy?

magda wie, ze sa szkoly, ale ona ma juz zawod, a kamienie i banki to tylko dodatkowe zatrudnienie. Kazdy ma wolny wybor, gdzie i ile sie uczy, tak samo, jak klienci maja duzy wybor masazystow. Kazdy ma wybor, gdzie sie oglasza i ile liczy. Ceny zanizaja uczniowie/nowo wykwalifikowani, nowe gabinety, bo wchodza na rynek, jak rowniez ci, ktorzy swiadcza podrzedne uslugi (choc trzeba brac pod uwage bardzo gleboki kryzys ekonomiczny).

na gruponie i na gumtree sa rowniez kursy masazu szkol, mieniacych sie najlepszymi, najwiekszymi i najlepszymi nauczycielami, dajacymi bezplatne dodatkowe kursy, stoly etc, ale magda pytala o dobre kursy - bo, generalnie, ile zaplacisz, tyle dostaniesz
 
     
Kloody
[Usunięty]

Wysłany: 2013-02-20, 12:39   

adamm napisał/a:
powinnaś iść do szkoły!
Nie rozumiem trochę ludzi którzy chcą (żyć) z masaży, być cenionymi terapeutami a przygodę zacynają od kursów, PARANOJA ! LUDZIE a później sprzedajecie sie na grupon'ach itp czy gummtre za 30 zl, przez takich jak WY tracimy w oczach klientów.

Przepraszam, trochę mnie poniosło, ale dzisiaj byłem w podobnym miejscu pytając o współprace, MASAKRA!


A swoją drogą jeżeli chodzi o Kamienie :D to zapraszam do Rafała Urazaj kursymasazu.com


Też uważam, że nie masz racji. Nie mam nic przeciwko szkołom, ale według mnie to marnowanie czasu. Dobry kurs to około 120 godzin nauki i praktyki i wierzcie mi – można dużo z niego wyciągnąć. Ja przeszłam kurs w Goworku i bardzo go sobie cenię. Był to kurs od podstaw pierwszego i drugiego stopnia, a teraz chce jeszcze przejść kursy doszkalające takie jak kurs masażu bańkami chińskimi, czy masażu rozgrzanymi kamieniami. Myślę, że znowu zdecyduje się na Gowork, bo szkolenie na którym byłam bardzo mi się podobało :)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2013-02-20, 14:02   kurs masaz tajski

marnujesz sie, geniuszu, na prymitywna samoreklame. Spamuj nadal na dziesiatkach innych forach dyskusyjnych, a stad wara
 
     
adamm 
piast protoplasta

Wiek: 35
Dołączył: 23 Mar 2010
Posty: 176
Wysłany: 2013-02-21, 21:21   

właśnie tego w naszym zawodzie nie lubię!
Nie mam zamiaru ludzi namawiac, okłamywać że jaki to nie jestem Oh iAh, może mam złe podejście, ale nie liczę do końca a samą kasę!

Jeżeli ludziom będzie odpowiadało moje podejście to sami się o mnie dowiedzą pantoflówką, trochę będzie to trwało ale jaka satysfakcja!

Zapewne jest wielu tutaj masażystów, terapeutów z Pasją !

Pozdrawiam, Adam
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,05 sekundy. Zapytań do SQL: 13
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB