Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoły masażu
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-06-30, 16:44   

Wiek 23 za stara? o mamo przestań tak gadać. Szukaj szkoły 2 letniej najlepiej studium medycznego państwowego dziennego a jak nie możesz to zaocznie jakieś studium 2 letnie. Nie wiem czy Teb maja dwa lata nauki mi się kojarzy ze oni maja roczne szkoły ale mogę się mylić. Ważne żeby organizowały praktyki w szpitalach i zakonczenie szkoły było egzaminem technicznym.
 
     
Linki sponsorowane
wasniolek 

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Tarnów/Kraków
Wysłany: 2011-07-03, 10:13   

wiem 23 lata to nie tak dużo ale czuję upływ straconego czasu.. czuje że masaż jest to co chciałabym robić :)
Co myślicie o tej szkole? bede wdzieczna za komentarze i porady :)
http://gloker.edu.pl/medyczne/technikmasazysta w Krakowie :)
 
     
a$ka 

Dołączyła: 01 Wrz 2011
Posty: 11
Skąd: pomorskie
Wysłany: 2011-09-01, 11:51   

Witam! Jestem tu na...od dziś zaczynam zajęcia na kierunku technik masażysta w Wojewódzkim zespole szkół policealnych w Chojnicach. Kierunek dla dorosłych w systemie wieczorowym.
Czy Ktoś z was kończył tę szkołę-moze macie jakieś wskazówki??z góry serdeczne dzięki
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-09-10, 17:41   kurs masaz tajski

kuj sie laciny, nawet bez znajomosci lokalnego jezyka, bedziesz mogla pracowac w calej europie i w swiecie.

w polsce tez, jak puscisz wiazke po lacinie, to od razu pacjenci szacunku nabiora :wink:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-10-04, 09:27   kurs masaz tajski

znalazlem takie ogloszenie:

"Mam zamiar rozpocząć naukę w 2- letniej Policealnej Szkole Zawodowej TUR im. A. i L. Ciołkoszów w Krakowie ul. Dietla 70 na kierunku technik- masażysta. Dotychczasowi chętni wykruszyli się, zostało nas dwóch zdesperowanych. Pani dyrektor jako ostateczny termin kiedy semestr może ruszyć wyznaczyła na połowę października. Minimum to 5 chętnych osób.

W Krakowie są co prawda inne szkoły. Ta jest, obok ul. Królewskiej po prostu najlepsza (praktyki od pierwszego roku w ośrodku rehabilitacyjnym na Modrzewiowej, nie na sucho na szkolnych ławkach ;-)

Jeżeli ktoś jest chętny, zna kogoś, może komuś polecić proszę o pomoc. Inaczej pierwszy rok nie ruszy, może w lutym, nie to za rok....a czas mija. Z góry dziękuję za pomoc.
P.S. Zajęcia pn, wt, śr od 16-20 na Dietla, czwartki od rana praktyka na Modrzewiowej. Po czterech semestrach naprawdę solidna wiedza: http://szkolaturprsocjalkr.strefa.pl/ "
 
     
Sabina 

Wiek: 27
Dołączyła: 24 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2011-11-25, 14:13   Re: Szkoły masażu

Witam. Mam na imię Sabina. Mam 15 lat ;] chodzę do 3 klasy gimnazjum. Muszę wybrać szkołę. Chce być masażystką. Dobrze się nie uczę mam same 2 i parę tam 3. Trzeba iść do liceum a później do policealnej. Ale ja nie chce iść za bardzo. Czy mogę iść do jakiegoś technikum i później do policealnej? Co muszę zrobić żeby być tą masażystka ? Nie wyobrażam sobie niczego innego robić w życiu...
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-11-25, 18:13   Re: Szkoły masażu

Sabina napisał/a:
Witam. Mam na imię Sabina. Mam 15 lat ;] chodzę do 3 klasy gimnazjum. Muszę wybrać szkołę. Chce być masażystką. Dobrze się nie uczę mam same 2 i parę tam 3. Trzeba iść do liceum a później do policealnej. Ale ja nie chce iść za bardzo. Czy mogę iść do jakiegoś technikum i później do policealnej? Co muszę zrobić żeby być tą masażystka ? Nie wyobrażam sobie niczego innego robić w życiu...

Szkole średnia nie ważne jaka a potem na studium 2 letnie technik masażysta
 
     
Sabina 

Wiek: 27
Dołączyła: 24 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2011-11-27, 12:25   

No a jak nie zdam matury?
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-11-27, 14:01   

Sabina napisał/a:
No a jak nie zdam matury?

Egzaminy do szkoły średniej ? Jeśli o to chodzi to zostają kursy 1 i 2 stopnia masażu.
 
     
Sabina 

Wiek: 27
Dołączyła: 24 Lis 2011
Posty: 3
Skąd: Bielsko Biała
Wysłany: 2011-11-27, 16:34   

Czyli jak zrobię te kursy to mogę być masażystka ?
 
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-11-28, 09:50   

Sabina napisał/a:
Czyli jak zrobię te kursy to mogę być masażystka ?

Możesz. Tylko pamiętaj jeśli masz szkole i studia zawsze masz lepszy start u pracodawcy.
 
     
Rayan 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 53
Wysłany: 2011-11-28, 11:31   

Witam,

http://www.policealna.net.pl/

jeśli ktoś słyszał, proszę o opinię na temat tej szkoły.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-11-28, 12:39   kurs masaz tajski

ryan, pewnie to jedyna szkola w tomaszowie, wiec nie masz wyboru.

jak przypuszczam to mariusz http://forum.e-masaz.pl/p...wprofile&u=3189
wlasnie sie w niej uczy, jesli ci nie odpowie, to pisz do niego bezposrednio. Trudno powiedziec, czy szkola dobra, ale na forum nikt jeszcze nie narzakal, wiec pewnie przecietny poziom.
 
     
Rayan 

Dołączył: 20 Kwi 2010
Posty: 53
Wysłany: 2011-11-28, 15:31   

dzięki za odpowiedź!
pozdrawiam
 
     
zakupoholiczka9 

Dołączyła: 07 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-07, 16:44   

Szukam jak najlepszego studium masażu w Trójmieście/Warszawie/Wrocławiu mogą być także szkoły prywatne;0 Jakie polecacie?
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,07 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB