Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoły masażu
Autor Wiadomość
OMEGA

Dołączył: 18 Sie 2011
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-17, 11:59   

www.omega-edu.pl
technik masażysta

OMEGA Szkoły policealne
 
     
Linki sponsorowane
AngelikaPlock

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-25, 17:22   kurs masaz tajski

Witam...
Mam 17 lat, w tym roku kończę 18. i chciałabym zacząć w jakiś sposób zarabiać na siebie.
Od lat interesuję się masażem, uwielbiam masować innych i wiem, ze jestem w tym naprawdę dobra.. Jednak sama intuicja i "to coś" w rękach, to za mało.. Potrzebna mi wiedza, żeby nie zrobić nikomu przez niedoinformowanie krzywdy.
Chciałabym iść na jakiś kurs, szkolenie, etc..
Niestety nie ma takowych dla osób, które nie ukończyły szkoły sredniej.
Mi zostało 2,5 lata nauki. Ale bardzo mi zalezy na tym, zeby juz w jakimś stopniu się dofinansowywać i odciażyć rodziców.
Czy jest to możliwe?
Bardzo proszę o udzielenie informacji, będę naprawdę wdzięczna.
Pozdrawiam,
Angelika
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-01-25, 18:51   Re: Szkoły masażu

nie, kursy sa otwarte dla wszystkich, czasami rowniez dla niepelnoletnich (z opiekunem lub z ich zezwoleniem).

Oczywiscie, ze zeby zarabiac musisz zrobic jakis kurs, wlaczajacy co najmniej anatomie, fizjologie i teorie masazu.

jednakze uwazam, ze jestes jeszcze zbyt niedojrzala, zeby wykonywac masaz dorywczo, tym bardziej zawodowo.

ksztalc sie w tym kierunku (rowniez samoksztalcenie), ale traktuj to teraz jako hobby. Jako forma pracy zarobkowej pomysl o czyms innym, np praca w gabinecie maszu/fizjo czy spa/fitness/gym/solarium w recepcji/obsludze - wyrobisz sobie nowe zdolnosci, obycie z klientem, a rowniez znajomosci w branzy. Przyda sie to na przyszlosc.

ps edyduje twoj post, nie pisz czerwono i duzymi literami
 
     
AngelikaPlock

Dołączył: 25 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-01-26, 11:36   

Hmm. z jednej strony wszystko fajnie, ale z drugiej strony ja sie ucze, mam szkołe.
jestem w stanie poswiecic czas dla kursu, zeby uzyskac z tego jakiekolwiek korzysci (edukacyjne, ale finansowe tez) ..
Ale powiedzmy sobie... nie mam wystarczajaco czasu na "prace" (bo kto zapłaci 18 letniej, niedyspozycyjnej dziewczynie za nauke obycia z klientem) w takich warunkach.
Dajac jakiekolwiek ogłoszenie, moge nakreslic, ze jestem dostepna w takich i takich godzinach...
Dojrzałość.. jakakolwiek... jest indywidualną sprawą każdego człowieka. Gdybym nie była gotowa na pracę, taką pracę (która wiem, że nie należy do łatwych i prostych), nie brałabym się za to.
Przepraszam za wcześniejszą edycję czcionki ;)

[ Dodano: 2012-01-26, 11:38 ]
Zapomniałabym.. Czy skoro są takie kursy mogłabym prosić o to, żeby jakiś mi.. polecić? Nie bardzo wiem, od czego się zabrać.
Jestem z woj. mazowieckiego.
Za wszelkie informacje naprawdę dziękuję.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-01-26, 15:43   kurs masaz tajski

wiem, gdzie jest plock. Przypuszczam, ze znajdziesz kursy, ale do tej pory sie nie spotkalem z zadnymi ogloszeniami. Moze wyszukaj w googlu
 
     
galenius

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-02-10, 16:05   Policealne Studium Medycyny Sportu

www.cemes.edu.pl

Powstała nowa szkoła w Carolina Medical Center i jest technik masażysta nakierowany na sport.

Jakieś opinie?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-02-10, 16:12   kurs masaz tajski

trudno miec opinie o nowopowstalej szkole, ktora jeszcze nie zaczela nauczania.

okaze sie za 2 lata, po egzaminach, na ile dobrzy sa nauczyciele
 
     
galenius

Dołączył: 29 Sty 2012
Posty: 2
Wysłany: 2012-02-10, 16:53   

dzwonilem do sekreatariatu i opiekunem roku jest fizjoterapeutka, ktory podobno zasiada w Komisjach Egzaminacyjnych, wiec wydaje sie OK
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-02-10, 17:16   kurs masaz tajski

w wielu szkolach, nie tylko wychowawcy, ale nauczyciele, sa fizjo i czesc z nich zasiada w komisjach.

ale nic z tego nie moze swiadczyc o poziomie nauki czy o zdawalnosci.

np w ubieglym roku wiele komisji na przeczytalo nowego regulaminu egzaminu i w tych szkolach byla nizsza zdawalnosc.

poziom tej szkoly wyjdzie w praniu - jakich nauczycieli uda sie zebrac, wyposazenie klas (z tym na poczatek moga byc problemy), wielkosc grup (zle, jesli bardzo duze, ale jesli bardzo male, to moga zamknac kierunek).

prawdopodobnie lepiej isc do szkoly istniejacej juz od jakiegos czasu. Zdarzalo sie, np w zak-u, akademi zdrowia, ze z ubiecanego przy rekrutacji technika, zrobil sie jednoroczny kurs biomasazu, bo nie udalo sie z zatwierdzeniem kierunku przez kuratorium.
 
     
Marcin_090_

Dołączył: 02 Gru 2011
Posty: 2
Wysłany: 2012-02-27, 08:56   

a jakie polecacie szkoły masażu w Warszawie?
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2012-02-27, 11:11   

Marcin_090_ napisał/a:
a jakie polecacie szkoły masażu w Warszawie?

http://www.google.pl/sear...GGHP_pl___PL467
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-03-05, 09:45   kurs masaz tajski

najbardziej znana jest nr 2, biernackiego, zdaje sie, ze czerniakow
 
     
tyska87 

Dołączyła: 28 Mar 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-03-28, 16:05   

Witam :wink: , chcialabym dowiedziec sie jakichkolwiek informacji o szkolach policealnych ksztalcacych w kierunku technika masazysty najlepiej we Wrocławiu.Chcielibysmy z chlopakiem zaczac nauke w tym zawodzie, lecz ze wzgledu na prace mozliwa byla by tylko nauka w systemie zaoczym ewentualnie wieczorowym. Czy tego typu szkoly sa tylko płatne czy jest gdzies mozliwosc nauki bezplatnej?I co sadzicie o szkolach typu COSINUS ZAK(czy ten kierunek jest w kazdym miescienp we Wrocławiu?)???oczywiscie poszukiwalam informacji o szkolach policelnych m.in wlasnie KADRA czy BIOSTUDIO tak jak juz ktos wczesniej wspomnial ale tez nie ma podanych cen?jakie to moze byc mniej wiecej czesne? :?: :?: aha i czy ktos słyszał o tych zmianach oswiatowych(dostalam taka informacje od 1 ze szkoł)chodzi wlasnie o likwidacje szkol policealnych lub niktorych kierunkow czy wie ktos moze czy to tez tyczy sie kierunku:masazu?!.Bede wdzieczna za informacje pozdrawiam :razz:
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2012-04-11, 15:31   kurs masaz tajski

zadzwon do kuratorium, powinni znac wszystkie szkoly i troche szczegolow. Reszte bezposrednio w szkolach, wlaczajac ceny/czesne. Technik jest wieczorowy, ale nie zaoczny.

beda likwidowac policealne, moze rowniez masaz - jest kryzys, a pustych kierunkow (i masazystow) jest bez liku
 
     
Aneta_1 

Dołączyła: 18 Maj 2012
Posty: 1
Wysłany: 2012-05-18, 17:27   

Witam.
Mam pytanie jaką szkołę proponujecie w Poznaniu na Technik masażysta lub fizjoterapeuta. Interesują mnie dzienne i ile takie kosztują. Nie podeszłam w tym roku do matury z problemów osobistych, przez co również odbiorę świadectwo w sierpniu po zdaniu matematyki. Czy będę miała problem z dostaniem się do szkoły od września? Słyszałam, że są również od lutego? Ale nie jestem pewna.
Patrzyłam na Wielkopolską Szkołę Medyczną i Medycznym Studium Zawodowym. Czy mogę teraz wysyłać kwestionariusze a dopiero potem świadectwo?
Tydzień temu zaczęła się rekrutacja. Fajnie by było gdyby ktoś napisał jak uczy/ł się w tych szkołach.
Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB