Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoły masażu
Autor Wiadomość
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-02-13, 08:34   kurs masaz tajski

uzo14 napisał/a:

polecam Wielkopolską Szkołę Medyczną

zawiodl cie refleks o co najmniej 6 miesiecy - pytanie bylo zadane w czerwcu i chodzilo i szkole zaczynajaca sie we wrzesniu
 
     
Linki sponsorowane
Catariinka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-02-14, 15:01   

Hej!

A ja szukam informacji na temat szkół masażu w Londynie? Może ktoś się orientuje?
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-02-14, 15:06   kurs masaz tajski

morley college na Lambeth, west london school of therapeutic massage na bayswater, city and islington college na islington.

zalezy w jakiej dzielnicy mieszkasz (bo dojazdy zmarnuja twoj czas) i jakich kursow potrzebujesz.

problem, ze sa drozsze niz w polsce i mozna trafic na duze, 20 osobowe grupy - czasami taniej jest kupic okazyjny bilet lotniczy do polski, i nadal wyjdzie taniej niz w Londynie. Wielu masazystow tak robi.
 
     
Catariinka

Dołączył: 14 Lut 2011
Posty: 2
Wysłany: 2011-02-15, 13:11   Re: kurs masaz tajski

massagewarsaw napisał/a:
morley college na Lambeth, west london school of therapeutic massage na bayswater, city and islington college na islington.

zalezy w jakiej dzielnicy mieszkasz (bo dojazdy zmarnuja twoj czas) i jakich kursow potrzebujesz.

problem, ze sa drozsze niz w polsce i mozna trafic na duze, 20 osobowe grupy - czasami taniej jest kupic okazyjny bilet lotniczy do polski, i nadal wyjdzie taniej niz w Londynie. Wielu masazystow tak robi.



Dzięki!

Wiem, że ceny są kosmiczne, ale czy kurs zrobiony w UK nie jest więcej warty niż kurs zrobiony w Polsce? Przy późniejszym poszukiwaniu pracy mam na myśli. Ja chciałabym na razie mieszkać tutaj a później może w Hiszpanii lub innym kraju, ale nie wracać do Polski. Więc chyba kurs/szkoła tutaj jest więcej warta, bardziej międzynarodowa??

Mieszkam w Brent (North London) i szukam jakiejś dobrej szkoły uczącej od podstaw, bo jak na razie to jeszcze nic nie umiem:):)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-02-15, 14:00   Re: kurs masaz tajski

kurs jest warty tylko tyle, ile sie na nim nauczysz. Jesli twoj angielski jest podstawowy, to bedziesz musiala nadrabiac pilnoscia i sleczeniem w domu nad ksiazkami z teoria masazu.

dawny ITEC, teraz GCP, jest rozpoznawany miedzynarodowo, wiec szukaj kursow akredytowanych przez nich.

znajdz cos lokalnie, bo do centrum daleko.

swego czasu college w edgware mial rozbudowany program zdrowotnosciowy, ale nie znam poziomu
 
     
18v

Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 4
  Wysłany: 2011-03-11, 14:41   

Witajcie,
w następnym roku szkolnym wybieram się do Gdańska i chciałbym podjąć nauke w szkole policealnej dwu letniej technik masażysta.

Znalazłem trzy szkoły gdańskie w Internecie, które przykuły moją uwagę, lecz są nie do końca czytelne i nie mogę się połapać jeśli chodzi o niektóry aspekty, więc chciałbym się Was doradzić i dowiedzieć się jaką polecacie?

Zależy mi na tym aby w tej szkole działał fundusz stypendialny, ponieważ na początku chciałbym się jakoś utrzymać w Gdańsku zanim się ustatkuje. A na tych stronach nie znalazłem żadnej wzmianki o tym..

Bardzo bym prosił o jaką kolwiek pomoc! Na pewno są tutaj osoby z Gdańska bądź kończyły szkoły w tym mieście albo są w trakcie :)

Już z góry dziękuję bardzo za wszelakie chęci pomocy !

Pozdrawiam :)
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-03-11, 15:27   

18v napisał/a:
Witajcie,
w następnym roku szkolnym wybieram się do Gdańska i chciałbym podjąć naukę w szkole policealnej dwu letniej technik masażysta.


1. Gdańsk http://www.medyk.attu.pl/
2. Gdynia http://www.msz.vti.pl/
3. Wejherowo http://www.medyk.tkchopin.pl/masazysta.htm

Oprócz tego mnóstwo prywatnych.

18v napisał/a:

Znalazłem trzy szkoły gdańskie w Internecie, które przykuły moją uwagę, lecz są nie do końca czytelne i nie mogę się połapać jeśli chodzi o niektóry aspekty, więc chciałbym się Was doradzić i dowiedzieć się jaką polecacie?


Zależy gdzie będzie ci bliżej. Wszystkie te szkoły maja długi staż.
We wszystkich są egzaminy rekrutacyjne.

18v napisał/a:

Zależy mi na tym aby w tej szkole działał fundusz stypendialny, ponieważ na początku chciałbym się jakoś utrzymać w Gdańsku zanim się ustatkuje. A na tych stronach nie znalazłem żadnej wzmianki o tym..


Kontaktuj się z wybranymi szkołami. Na tyle mogę ci odpowiedzieć

18v napisał/a:

Bardzo bym prosił o jaką kolwiek pomoc! Na pewno są tutaj osoby z Gdańska bądź kończyły szkoły w tym mieście albo są w trakcie :)
Już z góry dziękuję bardzo za wszelakie chęci pomocy !
Pozdrawiam :)


Mam nadzieje że trochę pomogłem.
 
     
18v

Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-03-11, 16:55   

Pewnie, że pomogłeś ! :)

Ten medyk w Gdańsku znalazłem jako pierwszy, ale jak tak patrze tą galerie to wydaje się taką starą szkoła i nie wyposażoną za dobrze - pierwsze wrażenie po obejrzeniu ich strony internetowej.
Możesz coś więcej o tym medyku napisać?

A jakie są koszta w szkołach plejada i teb? Bo mają oddziały w Gdańsku z kierunkiem technik masażysta, ale nie znalazłem cennika.. Wiesz, ogólnie mógłbym płacić, ale jakbym dostał dobre socjalne, mieszkaniowe i wyżywieniowe (choć nie wiem czy w prywatnych szkołach jest taka opcja), bo jednak zycie w Gdańsku trochę kosztuje..


Jeśli chodzi o miejsce to byle by Gdansk (ew. Sopot, bo Gdynia to już tak ciut za daleko), wolę wybrać lepszą szkołę z gorszą dla mnie lokalizacją niż na odwrót, no ale bez przesady też :)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-03-11, 17:07   kurs masaz tajski

stara szkola ma dobra, doswiadczona kadre, a sprzet (a tym bardziej strona) to drugorzedne.

unikal byl szkol, gdzie nie ma pelnej informacji o oplatach, ulgach etc - moze to oznaczac, ze szkola nie troszczy sie o uczniow i o nabor.

dzwon bezsporednio do szkol, ale tutaj na forum jest jeszcze pare osob z trojmiasta, ktore niedawno konczyly edukacje i moga sie podzielic doswiadczeniem - jednak zagladaja tu tylko co jakis czas i moga ominac twoja wypowiedz.

wybieraj najlepszyc poziom, a odleglosci nie ja olbrzymie - zamiast uciazliwego transportu publicznego mozesz przesiasc sie na rower/motorower.
 
     
18v

Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-03-11, 18:38   

Okay, super, dzięki! :)

drugorzędna sprawa czy niedrugorzędna, ale raczej chciałbym, żeby "przyjemne" pomieszczenia do masażu były, a nie takie stare klasy ;) chyba rozumiesz..

a kojarzysz niektórych osób nicki? To bym na na priv do nich napisał!

Jeszcze raz Wam dziękuję i pozdrawiam!
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2011-03-11, 19:17   kurs masaz tajski

mozesz wyszukac mieszkancow trojmiasta wsrod uzytkownikow.

nie chce wymieniac ksywek, bo moze te osoby nie chca sie wypowiadac publicznie, ale zjawiaja sie na forum regularnie, raz na kilka dni
  
 
     
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2011-03-11, 23:09   

18v napisał/a:
Pewnie, że pomogłeś ! :)

Ten medyk w Gdańsku znalazłem jako pierwszy, ale jak tak patrze tą galerie to wydaje się taką starą szkoła i nie wyposażoną za dobrze - pierwsze wrażenie po obejrzeniu ich strony internetowej.
Możesz coś więcej o tym medyku napisać?n
lach
A jakie są koszta w szkołach plejada i teb? Bo mają oddziały w Gdańsku z kierunkiem technik masażysta, ale nie znalazłem cennika.. Wiesz, ogólnie mógłbym płacić, ale jakbym dostał dobre socjalne, mieszkaniowe i wyżywieniowe (choć nie wiem czy w prywatnych szkołach jest taka opcja), bo jednak zycie w Gdańsku trochę kosztuje..


Jeśli chodzi o miejsce to byle by Gdańsk (ew. Sopot, bo Gdynia to już tak ciut za daleko), wolę wybrać lepszą szkołę z gorszą dla mnie lokalizacją niż na odwrót, no ale bez przesady też :)

Nie wiem jak jest w prywatnych szkołach czy jest socjal upewnij się telefonicznie.
Jeśli chodzi o pracownie nie sadze żeby były aż tak stare. Zresztą pracowania pracownią a praktyka praktyką i doświadczenie się liczy.
Jeśli chodzi ci o Gdańsk zostaje ci szkoła państwowa w gdańsku lub plejada i teb. Zadzwoń i dowiedz się co i jak bo informacje ciągle się zmieniają jak i ceny w porywanych szkołach
 
     
Mateusz

Wiek: 37
Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 36
Wysłany: 2011-03-16, 15:44   

Jeżeli ktoś szuka dobrej państwowej szkoły(bez opłat) polecam medyczne studium zawodowe nr 4 na Grenadierów w Warszawie-super szkoła na bardzo wysokim poziomie.Wykładowcy z AWF lub AM super nauczyciele masażu,genialna pani od fizjoterapii(mam nadzieje,że jeszcze wykłada pani Grażyna)Ja kończyłem ja 5lat temu i nie miałem problemu ze znalezieniem pracy.Obecnie studiuję fizjoterapie zaocznie to zakres materiałów z anatomii to 1/3 tego co w medyku,ale dzięki temu nie muszę się prawię uczyć :wink: Na praktykach spotykałem się z uczniami z Otwockiej szkoły i też ja chwalili tam jest z internatem.
 
 
     
18v

Dołączył: 11 Mar 2011
Posty: 4
Wysłany: 2011-03-21, 15:36   

e-Masaz.pl napisał/a:


1. Gdańsk http://www.medyk.attu.pl/
2. Gdynia http://www.msz.vti.pl/
3. Wejherowo http://www.medyk.tkchopin.pl/masazysta.htm

Oprócz tego mnóstwo prywatnych.


Dzwoniłem właśnie do tych wszystkich trzech szkół i niestety, wychodzi na to, że w bezpłatnych policealnych szkołach nie mają żadnego funduszu.. to do prywatnych nie wiem czy jest sens dzwonić..

szkoda wielka, bo tak bardzo chciałem masażystę zrobić, a tutaj chyba trzeba jednak na studia iść..
 
     
wasniolek 

Wiek: 35
Dołączyła: 28 Cze 2011
Posty: 3
Skąd: Tarnów/Kraków
Wysłany: 2011-06-30, 16:02   

Może ktoś polecić jakieś studium w Krakowie??
Niestety Integracyjna Szkoła Masażu Leczniczego odpada bo zajęcia są tylko w dziennym trybie a ja dziennie studiuje i nie ma opcji żeby to pogodzić..
Dowiadywałam się w Prologu i w TEB Edukacji ( koszmarne panie w sekretariacie i to mnie zniechęca) i tez w Prywatnej Policealne szkole nr 32 czyli Grupa CTI...
Nie wiem co wybrać a tak bardzo chce już zacząć robić tytuł technika choć nie wiem czy nie za stara jestem ehehe bo teraz jestem już po IV roku technologii żywności..
Bardzo proszę o poradę gdzie warto iść :smile:
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,06 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB