Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Szkoły masażu
Autor Wiadomość
zbyszek

Dołączył: 11 Cze 2008
Posty: 139
Wysłany: 2013-09-13, 21:07   

Teoretycznie powinna przygotować, muszą zrealizowac cały program. Mój kolega uczy w tebie, wiem że wszystkie przepisane praktyki odbywają. A w jakim mieście jesteś?
 
     
Linki sponsorowane
omleecik 

Dołączyła: 10 Wrz 2013
Posty: 6
Wysłany: 2013-09-15, 12:07   

W Pile miałabym się uczyć, bo pochodzę z małego miasteczka przy tym mieście.
 
     
andrea.majstere

Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-02-02, 17:54   

Witam, chciałbym zapytać jakie polecacie szkoły policealne aby uzyskać tytuł technika masażysty ??
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-02-02, 19:18   

andrea.majstere napisał/a:
Witam, chciałbym zapytać jakie polecacie szkoły policealne aby uzyskać tytuł technika masażysty ??

Jest ich cos razem ponad 80, wiec ogranicz swoje poszukiwania do miasta czy wojewodztwa
 
     
andrea.majstere

Dołączył: 02 Lut 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-02-03, 00:29   

Chodziło mi bardziej ogólnie czy wybrać szkole w stylu "nova centrum edukacji" czy raczej unikać takich? Ale za konkretne przykłady będę jeszcze bardziej wdzięczny. Interesuje mnie Warszawa ewentualnie okolice
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-02-03, 03:33   

Biernackiego na szwolerzerow i szkola na okopowej. Adresy na pierwszej stronie watku. Jest tez otwock, minsk
 
     
Maly

Dołączył: 28 Sty 2014
Posty: 17
Wysłany: 2014-02-03, 09:03   

szukam informacji o szkole TEB w Lublinie czy ktoś kto ją skończył może się wypowiedzieć odnośnie poziomu?
 
     
FannyFay
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-15, 09:27   

Ja polecam Szkołę ŻAK, mają tam biomasaż (fizjoterapia lub masaż leczniczy). Jestem ze Śląska, więc uczyłam się w Żaku w Katowicach i jestem bardzo zadowolona. Ciekawe zajęcia, dużo praktyki z świetnymi wykładowcami, nowoczesny sprzęt.
Dzięki Żakowi pracuje jako biomasażysta:)

Gabi.
 
     
Cezary
[Usunięty]

Wysłany: 2014-02-15, 10:16   

FannyFay napisał/a:
Ja polecam Szkołę ŻAK, mają tam biomasaż (fizjoterapia lub masaż leczniczy). Jestem ze Śląska, więc uczyłam się w Żaku w Katowicach i jestem bardzo zadowolona. Ciekawe zajęcia, dużo praktyki z świetnymi wykładowcami, nowoczesny sprzęt.
Dzięki Żakowi pracuje jako biomasażysta:)

Gabi.



To widzę koleżankę po fachu, która ukończyła tę samą Szkołę co ja:) Też jestem po żakowskim biomasażu (dokładnie biomasaż-fizjoterapia). Również jestem zadowolony, szczególnie z zajęć praktycznych, krótko mówiąc: bardzo dobra Szkoła, pełen profesjonalizm i zaangażowanie:)

Pzdr
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-02-15, 10:28   

do zobaczenia w waszym przyszlym wcieleniu, pilni uczniowie zaka. Niech wasze laurki strasza was, i potencjalnie zainteresowanych zakiem, na wiecznosc
 
     
Rzezio

Dołączył: 24 Mar 2014
Posty: 1
Wysłany: 2014-03-24, 16:03   

Witam !
Rozglądam się od dłuższego czasu po uczelniach
wiadomo Technik masażysta - 2 lata :)
Problem polega na tym ,że nie wiem którą wybrać !
Interesuje mnie szkoła w Warszawie.
Proszę o odpowiedź z góry dziękuję :) !
 
     
sylwia4012

Dołączył: 20 Sty 2014
Posty: 41
Wysłany: 2014-04-15, 18:07   

jak drogi jest taki kurs masażu? Konkretnie Warszawa i okolice
 
     
Bombel1209

Dołączył: 24 Sty 2014
Posty: 6
Wysłany: 2014-04-23, 22:12   

Rzezio, ja osobiście polecam szkołę na rakowieckiej wszystko fajnie tłumaczone wysoki poziom i przygotowanie do egzaminu bardzo dobre o czym świadczą wyniki egzaminu z 2013 roku. Co do sylwi4012 jeśli chciałabyś po kursie pracować w zawodzie jako masażysta musiałabyś chyba przejść przez wszystkie etapy szkolenia na masażystę a jest ich chyba 3 po jednym kursie nie masz wykształcenia medycznego i nie możesz wykonywać tego zawodu( tak podobno jest, ale jeśli mówię nie prawdę proszę o sprostowanie)
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2014-04-24, 04:45   

Bombel1209 napisał/a:
jeśli chciałabyś po kursie pracować w zawodzie jako masażysta musiałabyś chyba przejść przez wszystkie etapy szkolenia na masażystę a jest ich chyba 3 po jednym kursie nie masz wykształcenia medycznego i nie możesz wykonywać tego zawodu( tak podobno jest, ale jeśli mówię nie prawdę proszę o sprostowanie)

bombel, nie ma etapow szkolenia. Jest albo technik i zawod medyczny (nizszy) albo kursy, od jednego do dowolnej ilosci, ktore nie daja zawodu medycznego, natomiast mozna byc masazysta niedyplomowanym
 
     
monkus5 

Wiek: 28
Dołączyła: 21 Paź 2014
Posty: 2
Wysłany: 2014-10-26, 15:58   

Poleca ktoś Sukces edukacje? szukam szkoły policealnej w Katowicach i nie wiem jaką wybrać, żeby była dobra i czegoś mnie nauczyła :)
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB