Polecane produkty

Stoły do masażu

Linki sponsorowane




Poprzedni temat «» Następny temat
Kursy masażu
Autor Wiadomość
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-02-08, 18:37   Kursy masażu

W tym poście piszemy informacje o kursach I, II stopnia oraz innych tego rodzaju kursach masażu.
 
 
Linki sponsorowane
Zielona0 

Wiek: 36
Dołączyła: 18 Lut 2008
Posty: 19
Skąd: Iława
Wysłany: 2008-02-22, 22:14   kurs masażu gorącymi kamieniami!

Witam!
Poszukuję informacji o kursie masażu gorącymi kamieniami. Najlepiej jakby to był Gdańsk lub też poprostu północ Polski. Jak macie jakieś informacje to dajcie znać!

Pozdrawiam
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-02-23, 00:27   

Informacja o kursach masażu kamieniami w gdańsku sam robilem:
http://animusz.pl/

Ten temat odnosi siĘ do reklamowania różnego rodzaju kursów masażu a nie czeprania informacji co gdzie jest :) Proszę takie informacje pisać tutaj:
http://forum.e-masaz.pl/viewtopic.php?t=82
Pozdrawiam
 
 
Marcin Baran


Dołączył: 14 Mar 2008
Posty: 25
Wysłany: 2008-03-26, 18:43   

Poproszę o informacje kursu masażu kamieniami :)
 
 
administrator
Site Admin


Dołączył: 27 Sty 2008
Posty: 3134
Wysłany: 2008-03-26, 18:49   

Marcin Baran napisał/a:
Poproszę o informacje kursu masażu kamieniami :)

No przecież post wyżej jest o kursie kamieniami http://animusz.pl/ odziały w Warszawie oraz w Gdyni posiadają. A kiedy dokładnie się odbywają niestety nie wiem, spróbuj za dzwonić i się dowiedzieć. :)
Pozdrawiam
 
 
Izka88

Dołączył: 30 Mar 2008
Posty: 2
Wysłany: 2008-06-11, 11:00   

Mam pytaniie:) Niebawem ukoncze 2 stopnie masazu w biostudio w Poznaniu, zastanawiam sie nad robieniem kolejnych stopni tylko niebardzo wiem gdzie. Interesuje mnie Poznan i Wroclaw:) Pozdrawiam!
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-06-11, 11:05   masaz warszawa

slyszalem o piatym stopniu, ale to chyba mnozenie krolikow na papierze, czysto biurokratyczny i reklamowy trik.

zapraszam do piaseczna k warszawy (wiem, wiem, to nie poznan, ani wroclaw, ani nawet zachod polski) w wakacje na kursy masazy orientalnych - moze zachod wyprawi sie do orientu
 
     
saskia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 00:58   

No dobrze, a jezeli nie mam mozliwosci uczenia sie w technikum, studium a studia o zupelnie innym profilu mam juz dawno za soba (33 lata), to jaki kurs/szkole masazu polecacie ktory/ktora da mi oprocz uprawnien (legalnych) - wiedze i praktyke? Ze wzgledu na moja obecna prace moje zycie toczy sie pomiedzy Warszawa a Londynem i interesowalyby mnie osrodki w tych miastach, chociaz nie jest warunkiem. Jestem absolutnie poczatkujaca - wlasciwie `poczatkujaca` to za duzo powiedziane - raczej zielona lecz bardzo chcaca sie edukowac w tym kierunku... (-;
Prawde mowiac ze wzgledu na terminy myslalam o `Animuszu`, ale troche sie tu naczytalam...
Bede bardzo wdzieczna za informacje...
saskia
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-08-11, 01:12   masaz warszawa

jesli juz pracujesz zawodowo, to pozostaja ci kursy wakacyjne czy weekendowe (nie jest tak latwo pogodzic kursy wieczorowe z praca, bo musisz chodzic nie tylko na zajecia, ale spedzac duzo czasu na praktykowanie z innymi uczniami i na samonauke z ksiazek).

przypuszczam, ze masaz bedzie dla ciebie raczej hobby czy tylko dodatkowym dochodem, raczej niz glownym srodkiem utrzymania, dlatego skoncentruj sie na kursach praktycznych, a nie na teorii i zaliczeniach/egzaminach (zeby dostac papierek) jak to jest z wiekszoscia kursow masazu klasycznego.

mozesz nawet probowac dotrzec bezposrednio do nauczycieli interesujacych cie technik, niz przerabiac masaz klasyczny w klasie, i zalapac sie albo na szkolenie indywidaulne albo na male, kameralne grupy - oczywiscie w polsce kazda forma nauki bedzie tansza niz w Londynie.
 
     
saskia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 11:56   

Dzieki za odpowiedz, ale to, ze pracuje w jednym zawodzie nie oznacza, ze nie moge go zmienic...
Zalezy mi na tym zeby ktos polecil mi sprawdzone kursy/szkoly a czas na nauke i praktyke znajde...
Dzieki
saskia
 
     
dino100

Dołączył: 18 Lut 2008
Posty: 80
Wysłany: 2008-08-11, 12:28   

Powiedzmy to jasno jeszcze raz (było to już wiele razy mówione): jeśli chcesz się zająć masażem "na poważnie", tzn. przede wszystkim leczniczym, to nie ma rady, trzeba mieć pełne kwalifikacje, a zatem musisz skończyć 2-letnie studium zawodowe i zdać egzamin zewnętrzny - bez dyplomu technika masażysty "nie ma przyszłości". Oczywiście alternatywą są zaoczne studia licencjackie z fizjoterapii, jeśli gdzieś przyjmują ludzie nie mających dyplomu technika fizjoterapii. Ale pewnie w prywatnych szkołach przyjmują... Jeśli jednak nie możesz i chcesz zająć się masażem relaksacyjnym itp., to wybierz kurs naprawdę wielogodzinny, bo te wszystkie "kursiki" co to robi sie 2 stopnie w łącznie 150 godzin, to naprawdę nie są wiele warte. Dodajmy, że ponieważ techników masażu z każdym rokiem będzie coraz więcej, pracodawcy dla własnego spokoju będą właśnie ich angażować.
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-08-11, 12:42   masaz warszawa

w kursach masazu w warszawie to sie sama rozbierz - przebrnij przez tresci czysto reklamowe, obiecujace nie wiadomo co, wyolbrzymiajace kursy - zadawaj pytania w sekretariacie i dotrzyj do sedna. Jest z 10 szkol, mozliwe ze animusz bedzie dla ciebie nadal najlepsza opcja ze wzgledu na terminy. Wez pod uwage wielkosc grup, czas dojazdu do szkoly (to rowniez oznacza dojazd do innych kursantow na wspolna nauke). Uwazaj na szkoly dostajace bezrobotnych z urzedu pracy, bo ci moga zanizac poziom nauki i morale pozostalych studentow, np odpadajac z kursu po paru tygodniach. Rowniez nie daj sie wciagnac w bezplatne praktyki, czasami przewyzszajace godzinami sam kurs - bedziesz pracowac za damo, z bardzo niewielka pomoca ze strony kadry. Sprawdz tez, czy licza za wystawienie certyfikatow, czasami jest to znaczna suma okolo 200zl.

natomiast w Londynie polecam morley college na Lambeth, ich wydzial zdrowia ma setki kursow w ciagu roku - poniewaz jest najtanszy w Londynie trzeba sie zapisywac na pare miesiecy naprzod i grupy na najtansze i najbardziej popularne kursy sa duze, do 16-20 osob
 
     
saskia
[Usunięty]

Wysłany: 2008-08-11, 13:02   

O :mrgreen: wlasnie o to mi chodzilo! Bardzo dziekuje!
Im wiecej takich rad tym lepiej!
saskia
 
     
massagewarsaw 
leki przeciw pasozytom grzybom sprzedam apteka


Pomógł: 15 razy
Dołączył: 05 Lut 2008
Posty: 7181
Skąd: bangkok warszawa
Wysłany: 2008-08-11, 13:08   masaz warszawa

wiekszosc tych rzeczy byla tutaj juz przewalkowana co najmniej raz, rzuc okiem na pozostale watki w podforum szkoly, kursy, szkolenia - lektura na dobre kilkadziesiat minut. I wal pytania szczegolowe - rowniez napisz cos wiecej o sobie niz dotychczas, bo odpowiedzi moga byc strzelaniem w niebo
 
     
arekom 

Dołączył: 16 Paź 2008
Posty: 4
Wysłany: 2008-10-16, 11:25   Pro

Witam!!!Jestem nowym uzytkownikiem forum.Skonczylem 3 letnei studia licencjackie na kierunku ratownictwo medyczne.Teraz jestem na pierwszym roku fizjotrerapii(tez licencjat) i mam troszke wolnego czasu i bym chcial zrobic sobie kurs ktory kosztuje 1500zl i dlatego chcialbym poznac Twoja opinie co o tym sadzisz i czy on jest warty tych pieniedzy.Chodzi mi oto ze po skonczeniu go chcialbym pracowac np jako pomoc masazyty w gabinecie czyli poprostu sobie dorobic w taki sposob badz poprzez jakies masaze domowe. Teraz pare slow odnosnie kursu. Zawodowy kurs masażu prowadzony w Biostudio ma na celu wszechstronne przygotowanie masażysty do samodzielnej pracy. W tym celu połączono I i II stopień obejmując razem 150 godzin lekcyjnych. Program kursu obejmuje:
ANATOMIA I FIZJOLOGIA CZŁOWIEKA, TEORIA I PRAKTYKA MASAŻU KLASYCZNEGO(Zagadnienia teoretyczne obejmują:Rys historyczny. Zasady wykonywania masażu. Mechanizmy działania masażu. Techniki stosowane w masażu klasycznym. Wpływ masażu na organizm ludzki.
Wskazania i przeciwwskazania do masażu.
Zagadnienia praktyczne obejmują metodykę masażu:Masaże poszczególnych odcinków ciała - grzbiet, kark, obręcz barkowa i kończyna górna,klatka piersiowa, powłoki brzuszne, obręcz biodrowa (masaż pośladków) i kończyna górna,masaże w obrębie głowy i szyi.Masaż całego ciała.Elementy masażu klasycznego - leczniczego)
, PODSTAWY INNYCH FORM MASAZU WYWODZĄCYCH SIĘ Z MASAŻU KLASYCZNEGO(Masaż segmentarny,Masaż limfatyczny,Masaż sportowy,Masaż relaksacyjny,Masaż aromoterapeutyczny,Masaż kontralateralny,Masaż izometryczny) PODSTAWY KINEZYTERAPII I FIZYKOTERAPII PODSTAWY USPRAWNIANIA I MASAŻ W SCHORZENIACH KLINICZNYCH.Tak po krotce wyglada program kursu i prosze Cie o rzetelna odpowiedz co o tym myslisz i czy warto jest w to zainwestowac.Czy taki kurs cos mi da oprocz satysfkacji z posiadania "kolejnego" papierka.Jesli uwazasz ze nei warty jest ten kurs polec mi jakis fajny kurs badz stronki gdzie moge wiecej sie dowiedziec o pracy fizjoterapeuty, jakies fora poczytac i propozycje kursow
 
     
Wyświetl posty z ostatnich:   
Odpowiedz do tematu
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach
Nie możesz załączać plików na tym forum
Nie możesz ściągać załączników na tym forum
Dodaj temat do Ulubionych
Wersja do druku

Skocz do:  
Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group
Styl zmodyfikowany dla e-Masaz.pl, Mapa witryny, Regulamin forum

Wyszukiwanie w Google

Partnerzy forum
Gabinety masażu Kurs masaż tajski Fizjoterapia Rehabilitacja
Forum korzysta z plików cookies. Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.
Kopiowanie materiałów bez zgody administracji zabronione. Administracja nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi użytkowników oraz materiały przez nich przesłane. Witryna ma charakter informacyjny. Administracja nie ponosi żadnej odpowiedzialności za jakiekolwiek szkody spowodowane wykorzystaniem przez użytkownika informacji zawartych na forum.
Strona wygenerowana w 0,08 sekundy. Zapytań do SQL: 12
Reklamy

Linki sponsorowane



Stoły do masażu

Stoły do masażu

Szkoła masażu

Masaż




Ostatnio na forum



Zapraszamy na FB